V├Ą─Ź┼íina mobiln├Żch telef├│nov Huawei pon├║ka programy a incent├şvy a aplik├ície v AppGallery

Cenov├í ponuka od spolo─Źnosti Huawei do 30 000 eur je bezplatn├í, preto┼że VIP ocenenie je k dispoz├şcii a je k dispoz├şcii iba v AppGallery.

Gal├ęria aplik├íci├ş Huawei pon├║ka mno┼żstvo ob─ż├║ben├Żch a nez├ívisl├Żch programov, ako s├║ oslavy, sviatky a oslavy finan─Źn├ęho sviatku.

M├í 500 mili├│nov pou┼żit├ş a m├í men┼íiu e 2 m├í viac registr├íci├ş (viac ako 100-kr├ít tv├ír a 2019), gal├ęriu aplik├íci├ş Huawei a viac aplik├íci├ş, ako je aplik├ícia a svet. Predstaven├ę je 170 r├┤znych typov aplik├íci├ş, 18 gal├ęri├ş aplik├íci├ş, gal├ęria aplik├íci├ş, ktor├ę pon├║kaj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą glob├ílne paraboly a fazule.

A partir de hoje, a AppGallery an Plochy and Pensar and Comunidade de Jogos Indie, que Conspect em incentivos publicit├írio no valor de 30.000 eur, apoio t├ęcnico VIP, ea coloca├ž├úo de ‘jogos indie’ em destaque on AppGallery.

Publikovan├ę s├║ v┼íetky aplik├ície Huawei AppGallery, s├║ k dispoz├şcii Distribu─Źn├Ż port├íl Unity19. december a 14. december, s├ęria elegantn├Żch parabolick├Żch prij├şma─Źov, vr├ítane:

  • 85% z celkov├ęho pr├şjmu IAP pre v├Ą─Ź┼íinu aktiv├şt 2 anos.
  • Apoio t├ęcnico VIP durante or processo de integra├ž├úo.
  • Osem mel├│di├ş Jogos, nez├ívisl├Ż pr├şjem na pl├ítne a reklamy spolo─Źnosti Huawei, ┼żiadna hodnota 1, 000 eur, ktor├ę sa bud├║ l├ş┼íi┼ą od ceny za ubytovanie.
  • Os melhores Jogos Indie s├úo tamb├ęm a presentados em sloty zvl├í┼í┼ą ÔÇ×Nez├ívisl├í hraÔÇť na str├ínke Huawei AppGallery.

Jaime Gonzalo, viceprezident spolo─Źnosti Huawei Consumer Mobile Services na Eur├│pePopis a iniciat├şva sa sp├íjaj├║ s najd├┤le┼żitej┼í├şm aspektom, ktor├Ż investuje spolo─Źnos┼ą Huawei do spolo─Źn├Żch programov├Żch skladieb. A hlavne, pokia─ż ide o v├Ą─Ź┼íinu aktiv├şt, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą vplyv na v├Ą─Ź┼íinu va┼íich ob─ż├║ben├Żch vide├ş. jogos para o mercado ÔÇť.

T├Żkaj├║ce sa: Huawei constr├│i telefone FFALCON Thunderbird FF1 com sub marca TCL

V├Ą─Ź┼íina programov nie je k dispoz├şcii, ale s├║ to hlavne ┼ípeci├ílne programy, ako napr├şklad programy pre v├Żvoj├írov a v├Żvoj├írov Huawei Developer. Distribu─Źn├Ż port├íl Unity at├ę 14 de Dezembro.

Gal├ęria aplik├íci├ş Huawei – V├Ą─Ź┼íina be┼żn├Żch aplik├íci├ş a svetov├Żch aplik├íci├ş

V├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş a aplik├íci├ş, ktor├ę pon├║ka, spolupracuje s firmami Huawei a pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii, a taktie┼ż maj├║ ofici├ílnu aplik├íciu AppGallery. V z├ísade nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne aplik├ície, pri─Źom v gal├ęrii aplik├íci├ş je k dispoz├şcii 580 mili├│nov pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş maj├║ k dispoz├şcii viac ako 170 ─Ćal┼í├şch inteligentn├Żch a inovat├şvnych rie┼íen├ş od spolo─Źnosti Huawei. Gal├ęria aplik├íci├ş Huawei pou┼ż├şva a pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo r├┤znych aplik├íci├ş, ktor├ę obsahuj├║ 18 kateg├│ri├ş, vr├ítane pozn├ímky, redes sociais, entretenimento a e muito mais.

Distribu─Źn├Ż port├íl Unity – Submeter jogos para telem├│veis ├ę agora mais f├ícil e r├ípido

Gal├ęria aplik├íci├ş od spolo─Źnosti Huawei, ktor├í obsahuje v┼íetky mo┼żnosti Distribu─Źn├Ż port├íl UnityPlazmov├í kon┼ítrukcia pozost├íva z v├Ą─Ź┼í├şch a men┼í├şch programov, submetrov a monitorovania. V├Ą─Ź┼íina programov m├┤┼że obsahova┼ą svoj rozsiahly portf├│lio a mera┼ą form├ílne ├║daje o osamel├Żch jog├ích, ako aj glob├ílnom meradle be┼żn├ęho pohybu, ako aj glob├ílnej z├íkladni joggerov a alarmov, ako s├║ mo┼żnosti vytv├írania ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş.

Pozrite sa na nasledujúcu webovú stránku: https://create.unity3d.com/AppGallery-UDP-happy-holidays

* O prazo de submissão termina a 14 de Dezembro 23:59 SEČ.