Väčšina kamier Vivo X60 Pro má najväčšiu optiku od spoločnosti Zeiss

Teraz môžete publikovať veľké množstvo videí z Vivo X60, ktoré obsahujú Zeiss a Micro Cloud, a preto si môžete vybrať z mnohých kvalitných riešení, ktoré si môžete vybrať. Amorové rozmery Vivo X60 Pro a série Vivo X60 sú k dispozícii v rôznych modeloch, X60, X60 Pro a X60 Pro +.

Embora a Vivo já tenha comecaado a promover a nova série X60 ontem ,inflizmente não anunciou a data de lançamento deste telefone, apenas potvrdíte que a máquina irá ser series, em colaboração com a Carl Zeiss, pelo que se espera que tenha novidades em termos de fotografia .

Teraz môžete publikovať veľké množstvo videí z Vivo X60, ktoré obsahujú Zeiss a Micro Cloud, a preto si môžete vybrať z mnohých kvalitných riešení, ktoré si môžete vybrať.

Amatérske figúrky Vivo X60 Pro

Väčšina kamier Vivo X60 Pro má najväčšiu optiku od spoločnosti Zeiss 7
Väčšina kamier Vivo X60 Pro má najväčšiu optiku od spoločnosti Zeiss 8
Väčšina kamier Vivo X60 Pro má najväčšiu optiku od spoločnosti Zeiss 9
Väčšina kamier Vivo X60 Pro má väčšiu kapacitu ako Zeiss Optics 10
Väčšina kamier Vivo X60 Pro mostram pod Zeiss Optics 11
Väčšina kamier Vivo X60 Pro väčšina rámov od spoločnosti Zeiss Optics 12

A série Vivo X60 sú k dispozícii v rôznych modeloch, X60, X60 Pro a X60 Pro +. A versao padrão, tem três jadres, rešpekting, gradiente de cor, Preto e amarelo, e terá um corpo de vidro AG special special, para alcançar uma textura semelhante à seda, o sensor Zeiss trasyiro três lentes da câmara, e esta é apenas a versão de entrada do X60.

Verzia X60 Pro + je oveľa lepšia ako X60 Pro na jednej strane, ktorá má jeden dizajn centralizovanej centralizovanej architektúry, ktorá má jednu veľkú bolesť, jednu dlhú cestu k použitiu modulu modulu, ktorý je ekvivalentom L, základným ekvivalentom ao X60 Pro pozdĺžne alguns, na sua lente routeira terá o logotipo de Zeiss T *, que semper foi da Sony. Všetky základné informácie o procesore sú k dispozícii pre procesor Qualcomm 888 Snapdragon.

Súvisiace články: Telefónny hovor s dobrotami TCL s dizajnom Samsung Z Flip pode chegar com preço imbatível

Fonte 1, Fonte 2

Podporuje Androidgeek.pt. Trabalho em TI há dez anos. Apkixonado por tecnologia, Publicidade, Marketing Digital, posicionamento estratégico, and claro Android <3