V s├║┼ąa┼żi Super Mecha Champion sa epick├ę mechanick├ę bitky stan├║ mobiln├Żmi

V ─Ćalekej bud├║cnosti je Mech Brawling jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch ┼íportov. Po─Źuli ste to spr├ívne – obrovsk├ş roboti bojuj├║ci proti sebe v epick├Żch zr├í┼żkach. SMC je ofici├ílnym ┼íampion├ítom a ─żudia z cel├ęho sveta si vytv├íraj├║ meno. Dostanete sa k sl├íve Mechy?

Super Mecha Champions je r├Żchla 3D ak─Źn├í hra. Vst├║pte do kokpitu oce─żov├ęho obleku a bojujte vo svete vo vysoko robotick├Żch robotick├Żch bitk├ích. V├ş┼ąazi Super Mecha maj├║ elegantn├Ż a farebn├Ż anime art ┼ít├Żl a vyzeraj├║ ako skuto─Źn├í anime mecha.

Ako pilot vst├║pite do hry a spoliehate sa na svoje osobn├ę zbrane, aby ste zosadili svojich nepriate─żov. Ke─Ć bude va┼ía mecha pripraven├í, padne na pole a budete ju m├┤c┼ą ovl├ída┼ą, aby terorizovala va┼íich nepriate─żov.

Ka┼żd├í mecha m├í svoje schopnosti a zbrane, od plazmov├Żch kan├│nov a┼ż po plamene. Pre ka┼żd├ęho existuje mecha, tak┼że vysk├║┼íajte v┼íetko. Mecha je rovnako siln├í ako jej pilot, ako sa hovor├ş!

Super Mecha Champions m├í pr├şbeh pre jedn├ęho hr├í─Źa, ale skuto─Źnou z├íbavou s├║ intenz├şvne online PvP bitky s ─żudsk├Żmi hr├í─Źmi z cel├ęho sveta. Nastal ─Źas doby┼ą svet v Super Mecha Appstore a majstrov Google Play Store ako bezplatn├ę stiahnutie.