V PUBG mobile som omylom klikol na 18 rokov. Ako to môžem zmeniť?

V PUBG mobile som omylom klikol na 18 rokov.  Ako to môžem zmeniť? 1

Ak ste omylom klikli na to, že máte menej ako 18 rokov v PUBG, môžete ho zmeniť a ak áno, ako? Pozrime sa na to. PUBG je jednou z najpopulárnejších online hier pre viac hráčov v royale. Pôvodne bol vydaný pre spoločnosť Microsoft Windows ako program včasného prístupu pre Steam. Jeho popularita sa však prudko zvýšila, keď bola dostupná pre platformy Android a iOS. Náročné misie, vzrušujúce hry a vzrušujúce používateľské rozhranie pre hru prispievajú k tomu, že je tento fanúšik hry obľúbený.

Okrem toho sú rôzne udalosti v hre ešte zaujímavejšie. Jedna vec však nemusí spadať do druhej kategórie. Keď používateľ spustí hru a prihlási sa preferovanou metódou, bude s vekom privítaný vyskakovacie okno. V tomto prípade si musia zvoliť, či majú viac ako 18 rokov. Musíte odpovedať stlačením Áno alebo Nie. To nie je problém. Problém však môže nastať, keď náhodou kliknete na nesprávnu možnosť.

potvrdenie pubg veku

Napríklad, ak máte viac ako 18 rokov, ale prestanete klikať na Nie, bude sa s vami správať ako do 18 rokov. Preto musíte v hre dodržiavať určité nastavenia, ktoré sú určené pre používateľov s obmedzeným prístupom podľa veku. Pozrime sa, aké sú tieto obmedzenia. Ďalej budeme hľadať akékoľvek opravy tohto problému, tj bude možné zmeniť našu odpoveď týkajúcu sa veku v PUBG. Pozrime sa na to.

vek zmeny pubg

Môžeme zmeniť vek PUBG?

Ide o to, že ak ste odpovedali, že máte menej ako 18 rokov, môžete hrať iba maximum 6 hodín denne. Ihneď po dosiahnutí tohto časového limitu PUBG pošle oznámenie vo forme zdravotného upozornenia. Pripomenutie hovorí, že „dnes ste hrali hru šesť hodín. Vráťte sa na “.

zdravotná pripomienka pubg age

Tým sa do hry vloží dočasná pauza, len z dôvodu nesprávnej odpovede. Nezdá sa, že by to bolo obmedzené na jedného alebo dvoch ľudí. Zdá sa, že túto nedbanlivosť sa dopustilo pomerne málo používateľov. Dokonca aj na fóre Reddit vyjadrujú používatelia túto obavu. Nižšie uvádzame iba jeden z mnohých príkladov:

Potvrdenie veku PUBGM z PUBGMobile

Používanie správy hier

To je to. Existuje možnosť vrátiť sa k odpovedi, ale je tu háčik. Po spustení hry prejdite do časti Nastavenia a potom do časti Iné. Uvidíte sekciu Správa hier s možnosťou veku 18 a viac rokov. Hneď vedľa nej dostanete možnosť Áno alebo Nie.

správa hier

Ale naozaj nemáte čo povedať, kým neuplynie mesiac. Ak ste nesprávne odpovedali, že máte menej ako 18 rokov, nemôžete svoju odpoveď vrátiť do nasledujúceho mesiaca. Keď stlačíte Áno alebo Nie, objaví sa systém riadenia hry. Zobrazuje dátum a čas, kedy zmeníte svoj vek v PUBG.

Aby som to vyjasnil, vyskúšal som tento experiment dnes (2020-07-03). Keď sa hra spýtala, či mi bolo viac ako 18 rokov, odpovedala som záporne a vypadla nie. Potom, keď som išiel do Gameplay Management System, aby som zmenil svoju odpoveď. Tam som dostal dátum za mesiac.

mesačná výpovedná lehota

Akonáhle sa na začiatku dopustíte chyby vo výbere veku, musíte čakať mesiac. Kým sa uvedené obdobie nevyvinie, môžete buď čakať, alebo sa prihlásiť pomocou nového ID. Aj keď to znamená, že musíte začať hru od začiatku, ale stále je niečo lepšie ako nič, však? To bolo všetko z tohto sprievodcu o tom, ako zmeniť vek PUBG. Tu je niekoľko tipov a trikov pre iPhone, tipov a trikov pre PC a tipov a trikov pre Android, ktoré by ste si mali vyskúšať.