V Obchode Play sa teraz na karte Aktualiz├ície zobrazuj├║ pripomenutia na in┼ítal├íciu predt├Żm pou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş

Zd├í sa, ┼że v obchode Google Play je v danom ─Źase spusten├Żch najmenej sto r├┤znych men┼í├şch testov pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania – ─Źo s┼ąa┼żuje n├ím aj spotrebite─żom sledovanie vec├ş – ale pr├íve sme videli ─Ćal┼í├ş. Spolo─Źnos┼ą Google teraz ┼żiada pou┼ż├şvate─żov s novou kartou na karte Aktualiz├ície v sekcii Moje aplik├ície a hry, ktor├í pon├║ka prein┼ítalovanie aplik├íci├ş, ktor├ę boli predt├Żm pou┼żit├ę, ale ktor├ę e┼íte nie s├║ nain┼ítalovan├ę.

V Obchode Play sa teraz na karte Aktualiz├ície zobrazuj├║ pripomenutia na in┼ítal├íciu predt├Żm pou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş 1 V Obchode Play sa teraz na karte Aktualiz├ície zobrazuj├║ pripomenutia na in┼ítal├íciu predt├Żm pou┼ż├şvan├Żch aplik├íci├ş 2

Nov├í karta, ktor├í sa zobrazuje v hornej ─Źasti v┼íetk├ęho obsahu na karte Aktualiz├ície, zd├┤raz┼łuje nieko─żko aplik├íci├ş, ktor├ę ste predt├Żm nain┼ítalovali, vr├ítane aplik├íci├ş z in├Żch zariaden├ş za ur─Źit├ę ─Źasov├ę obdobie. V mojom pr├şpade boli niektor├ę z nain┼ítalovan├Żch aplik├íci├ş nain┼ítalovan├ę na niektorom z mojich modulov gadget Android u┼ż nieko─żko rokov, zatia─ż ─Źo in├ę boli nain┼ítalovan├ę na in├Żch telef├│noch len pred nieko─żk├Żmi d┼łami.

Po stla─Źen├ş tla─Źidla ÔÇ×skontrolova┼ą v┼íetkoÔÇť na karte sa dostanete na nov├║ odpor├║─Źan├║ kartu na karte Kni┼żnica a budete po┼żiadan├Ż, aby ste nain┼ítalovali cel├║ z├ísielku alebo si vybrali z jednotliv├Żch polo┼żiek. Nie sme si ├║plne ist├ş, ─Źo vyvol├íva jeho vzh─żad, preto┼że nie v┼íetci z n├ís vidia nov├║ kartu, ale zdalo sa mi kr├ítko po zalo┼żen├ş novej jednotky, aby sa na ┼łu mohlo viaza┼ą.

Nejde o najp├║tavej┼íiu funkciu, ale m├┤┼że ─żud├ş povzbudi┼ą, aby vysk├║┼íali aplik├ície, ktor├ę sa mohli vzda┼ą, ─Źo m├┤┼że by┼ą pr├şnosom pre v├Żvoj├írov – aj ke─Ć ide iba o zdvorilej┼í├ş druh reklamy.

Sk├║ste postupova┼ą