Užite si víkend s bezplatnými hrami, ktoré zvyčajne …

428

Aký lepší plán pre tento horúci víkend, ako zostať v tieni pri hraní našich obľúbených titulov? A ešte viac, ak to dokážeme získať zadarmo, bez toho, aby sme míňali eurá, hoci je to zvyčajne platená hra. Hry zadarmo s rôznymi žánrami, ktoré vás určite zaujmú.

A keď hovoríme o bezplatných hrách, hlavní výrobcovia ako Oppo alebo Qualcomm sa snažia ponúkať lepšie a lepšie mobilné hry na trhu, stále viac podobné tým, ktoré sa nachádzajú na stolných konzolách.

Cannon Master Hra Zdarma

Hra s jasným retro vplyvom, pripomínajúca ostreľovačov z 80. a 90. rokov. V tejto hre musíme chrániť veľké delo, ktoré musí zabiť všetkých nepriateľov, ktorí ohrozujú našu existenciu. Zaujímavosťou tejto hry je možnosť opravy pomocou väčšieho množstva zbraní a väčšieho poškodenia, aby sme našich nepriateľov zabili skôr, v kratšom čase as väčšou účinnosťou.

Stiahnite Cannon Master

Stickman Ghost

Klasika na tomto zozname, hra Stickman, je nepochybne najzaujímavejšia, pokiaľ ide o vedľajšie akčné hry. V tomto názve musí naša postava tiež zabiť všetkých nepriateľov, ktorí sa objavia, vďaka rôznym zbraniam a kúzlam, ktoré môžeme zbierať na našej trati v hre, pretože má niekoľko grafických prvkov.

Stiahnite si Stickman Ghost

Dotknite sa päste

Hra, v ktorej sú naše prsty absolútnymi protagonistami a v ktorých musíme zajtra opakovane stláčať obrazovku, akoby neexistovala zajtra, aby sme ukončili nepriateľa a posledného šéfa. Hra, kde na obrazovke môžete vidieť desiatky znakov a zbraní, ktoré sa prelínajú, a na obrazovke vytvára malú katastrofu, ktorá je najlepšia z hry.

Na stiahnutie Ťuknite na Päsť

Strážcovia legendy – epický akčný hrdina RPG

Nepochybne, dnes sú RPG väčšinou v tejto kompilácii, poslednými sú strážcovia legendy, ktorí nám ponúkajú iný spôsob boja, pri vývoji bočných bitiek, kde niektoré z našich postáv čelia horde nepriateľov v následných vlnách.

Stiahnite strážcov legendy

Divoká nádrž Pro Edition

Dnes končíme jedinou výnimkou z tohto týždňa RPG, hry, ktorá nám ponúka bojovať s rôznymi tankami v aréne proti iným vozidlám tohto typu. Hra, v ktorej prežijeme niektoré z najdôležitejších pretekov druhej svetovej vojny s hlavnými spormi.

Stiahnite si Wild Tank Pro Edition