Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Užite si to! Obchod Play tiež umožňuje zapnúť a vypnúť tmavý režim

Spoločnosť Google vynaložila veľké úsilie, aby do svojich aplikácií a systému Android priniesla tmavý režim. Tento režim umožňuje zisky v niekoľkých oblastiach a pomáha udržiavať zdravie používateľov v konkrétnych bodoch.

Po tom, ako bol tento režim viditeľný v niekoľkých jeho aplikáciách, je teraz na čase, aby bola pripravená na použitie ďalšia novinka. Obchod Play, obchod s aplikáciami pre Android, dostal teraz niečo nové. Teraz môžete tmavý režim zapnúť a vypnúť manuálne

Aplikácia Google Android pre Android v tmavom režime Play

Ďalšia aplikácia s ovládaním v tmavom režime

Napriek tomu, že tmavý režim je v systéme Android 10, má stále čoskoro prerástnúť do globálnej ponuky sistema operativo od spoločnosti Google. Veľká chyba je dokonca aj v aplikáciách, ktoré sa ešte musia zmeniť a prispôsobiť.

Google má takú cestu, s mnohými svojimi aplikáciami, ktoré už sú v tmavom režime a sú pripravené na použitie. Nie všetky z nich, ale ponuka sa postupne zaplavila. Obchod Play bol jedným z tých, ktoré už tento režim mali, ale bez akejkoľvek kontroly. Teraz je tokonečne prítomný spôsob priameho pripojenia.

Obchod Play má pre vás niečo nové

Zrejme az toho, čo bolo možné vidieť, bude tento režim k dispozícii nielen v systéme Windows XP smartphones s Androidom 10. V zásade sa môže používať v starších verziách tohto systému sistema operativo,

Aplikácia Google Android pre Android v tmavom režime Play

Táto nová možnosť je vo všeobecných nastaveniach Obchodu Play, kde sa teraz zobrazuje možnosť Témy. To vám umožní použiť jeden z 3 Možnosti, Svetlé, Tmavé alebo Predvolené. Je to druhá možnosť, že sa pre používateľa spustí tmavý režim.

Existuje však dôležitý detail. Aj keď je už aktívna, je potrebné túto možnosť aktivovať na strane Google. Týmto sa novinka začne zavádzať postupne. Táto možnosť neumožňuje žiadnu verziu.

Toto je ďalší krok, ktorý spoločnosť Google podniká s cieľom pomôcť používateľom. S tmavým režimom je stále viac a viac možností, ktoré dopĺňajú to, čo robili aj ostatní programátori.