U┼ż m├íte pln├ę zuby kontaktov v syst├ęme Android? Teraz m├┤┼żete so slu┼żbou Google synchronizova┼ą v┼íetko

smartphones Android je vysoko z├ívisl├Ż od slu┼żieb Google. Tu sa vytv├íra v├Ą─Ź┼íina z├ílo┼żn├Żch k├│pi├ş a uchov├ívaj├║ sa v┼íetky ├║daje.

Ne├║spechom, ktor├Ż priniesol pou┼ż├şvate─żom ve─ża probl├ęmov, bola neschopnos┼ą synchronizova┼ą kontakty mimo ├║─Źtov Google. Tento probl├ęm teraz zmizol. Aplik├ícia Kontakty v├ím umo┼ż┼łuje synchronizova┼ą v┼íetky ─Ź├şsla v syst├ęme Android.

Kontakty syst├ęmu Android synchronizuj├║ pou┼ż├şvate─żov Google

Synchroniz├ícia kontaktov v syst├ęme Android

Pou┼ż├şvatelia zameriavaj├║ a d├┤veruj├║ slu┼żb├ím Google, aby ich ├║daje boli bezpe─Źn├ę a synchronizovan├ę. Toto zariadenie im umo┼ż┼łuje kedyko─żvek zmeni┼ą telef├│n a zaru─Źi┼ą bezpe─Źnos┼ą ├║dajov. Na tento ├║─Źel musia by┼ą prepojen├ę s ├║─Źtami spolo─Źnosti.

T├Żm sa vynech├íva ve─ża prvkov vr├ítane kontaktov, ktor├ę sa nie v┼żdy pren├í┼íaj├║ na ├║─Źty, a preto prest├ívaj├║ by┼ą synchronizovan├ę. Aby sa tento probl├ęm odstr├ínil, spolo─Źnos┼ą Google sa rozhodla otvori┼ą synchroniz├íciu a teraz chr├íni predov┼íetk├Żm v┼íetky pr├ştomn├ę ─Ź├şsla.

Google vyrie┼íil hlavn├Ż probl├ęm pre pou┼ż├şvate─żov

Najviac posledn├í verzia aplik├ícia Kontakty, ktor├í sa teraz sp├║┼í┼ąa pre pou┼ż├şvate─żov, prin├í┼ía toto prekvapenie v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom. Pri novej mo┼żnosti je teraz mo┼żn├ę definova┼ą, ┼że do synchroniz├ície bud├║ zahrnut├ę aj inform├ície mimo ├║─Źtov Google.

Kontakty syst├ęmu Android synchronizuj├║ pou┼ż├şvate─żov Google Kontakty syst├ęmu Android synchronizuj├║ pou┼ż├şvate─żov Google

T├íto nov├í funkcia u─żah─Źuje procesy kop├şrovania a synchroniz├ície v syst├ęme Windows XP smartphones Android. Odstra┼łuje opakuj├║ce sa probl├ęmy, ktor├ę maj├║ pou┼ż├şvatelia pri prep├şnan├ş zariaden├ş, ─Źo vedie k strat├ím kontaktov a probl├ęmom pri ich prenose na nov├ę smartphones,

Funkcie, ktor├ę v┼íetci chceli a o─Źak├ívali

Poskytuje tie┼ż kontinuitu v├Żvojom, ku ktor├Żm d├┤jde v aplik├ícii Kontakty. Spolo─Źnos┼ą dostala minul├Ż rok mo┼żnos┼ą importova┼ą kontakty, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ v pam├Ąti, a t├Żm sa otvorili dvere na synchroniz├íciu.

Teraz a postupne Google prin├í┼ía t├║to nov├║ funkciu do va┼íej aplik├ície. Kontakty sa preto st├ívaj├║ nevyhnutn├Żm n├ístrojom na ochranu v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żsk├Żch ├║dajov v┼żdy chr├ínen├Żch a pripraven├Żch na v├Żmenu v pr├şpade probl├ęmov.