Už existuje Xbox s Ray Tracingom, hoci to tak nie je

Dnes sa konzoly veľmi odlišovali od tých, ktoré boli minulý rok. Už nie sú konkrétnym hardvérom, ako je napríklad uzavreté nastavenie počítača. V skutočnosti, keď sa pozrieme na prototyp budúcej generácie, je to dokonca jasnejšie ako v prípade súčasnej konzoly. S budúcnosťou zameranou na generovanie konzol, ktoré budú mať Ray Tracing, je najprekvapivejšou vecou nájsť to Už existuje Xbox s Ray Tracingom. Teraz to tak nie je, pretože konzola Xbox má iba jeden prípad.

Medzi zvedavosťami, ktorú zanechala komunita moderných používateľov, sme videli veľa prototypov, vďaka ktorým je konzola Xbox prenosnou konzolou, dokonca aj veľké počítače, ktoré dnes pokrývajú všetky platformy. Teraz je čas vidieť nový dizajn, ktorý používa pôvodný obal Xbox na doplnenie počítača, ktorý prenáša RTX 2070. Keď je video postulované, je to najrýchlejší Xbox všetkých čias. Deti Linus Tech Tips teraz trpia, aby to umožnili.

Z tohto kanála sme videli pár podivných videí, toto však upútalo našu pozornosť priamym dotykom na Xbox. Boli prvými zvážte vytvorenie konzoly Xbox One s Ray Tracing, Hoci sa zdá byť hlboko dole, zdá sa, že majú väčší záujem o vybudovanie tímu, ktorý ponúka optimálny herný výkon, s elegantným vzhľadom, ktorý pripomína pôvodnú konzolu Xbox.

Dostali originálny Xbox, ktorý nepracoval za 10 dolárov, a odtiaľ sa rozhodli vymeniť hardvér vytvorený počítačom. V podstate sú pôvodné konzoly Xbox základné dosky, pevné disky a čítačky. Po odstránení tohto všetkého a hľadaní optimálnej konfigurácie miniPC sa objaví tento projekt, ktorý nazvali Patrice. Ak to chcete urobiť, Nainštalované sú i5 8400 a RTX 2070 ako základná konfigurácia Výkon tohto počítača tak predčí Xbox One X a nastaví dôležité parametre, ako napríklad prvý „Xbox“ s Ray Tracing.

Toto nie je jednoduchá práca, nič viac. V skutočnosti, aby sa zdôraznili výhody počítačov, vrátane MiniPC, pokiaľ ide o upgrade ich hardvéru, tento prototyp sa javí skôr ako jeden zo zostávajúcich míľnikov, kým to nebudú musieť urobiť znova od 0, Teraz preskočia tanec, pretože ich ciele sú splnené, s RTX 2070 a procesorom 6- jadro, bez stanovenia míľnikov nadmerného výkonu, ak môžete hovoriť o dobrom hardvéri na hranie s týmto aspektom, ktorý nám poskytuje veľa nezabudnuteľných spomienok.

Musíte si uvedomiť, čo tento projekt znamená, pretože od stredu sa pýši tým, že postavili najrýchlejší Xbox, aký kedy bol vytvorený. Viac ako informačná hodnota tejto správy, zvedavosť a talent tých ľudí, ktorí musia investovať viac, ako si myslia, tento medzník umožnili. Realita je taká, že konzoly sú teraz ďaleko od počítačov mimo uzavretého hardvéru, ktorý sme v niektorých prípadoch videli ako trend, ako je napríklad počítač ZOTAC mini, ktorý sme uviedli pred niekoľkými dňami, alebo dopyt po vybavených herných prenosných počítačoch. s najlepším hardvérom na hranie s maximálnym výkonom.