├Üvod do v┼íetk├Żch najlep┼í├şch doplnkov elektronick├ęho obchodu WordPress (2020)

Internet je ide├ílnym prostriedkom na spojenie hladn├Żch kupcov s v├í┼íniv├Żmi predajcami. Ak m├┤┼żete n├íjs┼ą (alebo vytvori┼ą) spr├ívne produkty, m├┤┼żete si zarobi┼ą na ┼żivobytie ich predajom online vo v┼íetk├Żch druhoch v├Żklenkov.

Elektronick├Ż obchod je s p├┤sobivo n├şzkymi n├íkladmi na uvedenie na trh jedn├Żm z najdostupnej┼í├şch obchodn├Żch modelov pre podnikate─żov. Len pomyslite na peniaze, ktor├ę by ste mohli u┼íetri┼ą predajom cez web, bez potreby pren├íjmu kamenn├Żch obchodov.

Ak ste na┼íli ten spr├ívny produkt, ste na polceste. ─Äal┼í├şm krokom je zameranie sa na logistick├║ str├ínku vytvorenia internetov├ęho obchodu, kde sa veci m├┤┼żu trochu s┼ąa┼żi┼ą.

Samozrejme, existuje ve─ża extr├ęmne schopn├Żch rie┼íen├ş elektronick├ęho obchodu (ako Shopify a Magento), ale rozhodnutie, ktor├ę z nich pou┼żi┼ą, nie je v┼żdy ─żahk├ę. Pre ve─żk├║ v├Ą─Ź┼íinu ─żud├ş, ktor├ş chc├║ expandova┼ą a rozv├şja┼ą sa v elektronickom obchode, je WordPress takmer dokonal├Żm rie┼íen├şm.

ÔÇ×Pre─Źo WordPress?ÔÇť, Po─Źul som, ┼że sa p├Żta┼í. V podstate ide o kombin├íciu n├şzkych n├íkladov na zriadenie platformy, neuverite─żne v├Żkonn├ęho s├║boru funkci├ş (ktor├Ż sa d├í ─żahko roz┼í├şri┼ą pomocou ktor├ęhoko─żvek z nieko─żk├Żch doplnkov) a jeho v┼íeobecn├ęho ─żahk├ęho pou┼żitia (dokonca aj pre za─Źiato─Źn├şkov).

Preto┼że WordPress neprich├ídza so zabudovanou funkciou elektronick├ęho obchodu, na pridanie v┼íetk├ęho, ─Źo sa vy┼żaduje, ako je n├íkupn├Ż ko┼í├şk, str├ínky na zobrazenie produktov a funkcie spracovania platieb, budete musie┼ą nain┼ítalova┼ą doplnok elektronick├ęho obchodu.

M├┤┼żete pou┼żi┼ą ÔÇ×skuto─Źn├ŻÔÇť doplnok WordPress, kde sa v┼íetko stane 100% na serveri v├í┼ího webu, alebo existuje nieko─żko popul├írnych samostatn├Żch rie┼íen├ş elektronick├ęho obchodu, ktor├ę pon├║kaj├║ hlbok├║ integr├íciu WordPress prostredn├şctvom svojich vlastn├Żch doplnkov.

V tomto pr├şspevku sme zostavili sedem najlep┼í├şch doplnkov elektronick├ęho obchodu z oboch pr├şstupov, aby sme v├ím pomohli n├íjs┼ą ten spr├ívny n├ístroj pre v├í┼í obchod.

WooCommerce

Kde inde sme za─Źali s recenziou najlep┼í├şch doplnkov pre elektronick├Ż obchod? Akt├şvne vo viac ako 5 Mili├│ny webov├Żch str├ínok WordPress je WooCommerce z─Ćaleka najob─ż├║benej┼í├ş doplnok elektronick├ęho obchodu. Nielen, ┼że je to najob─ż├║benej┼íie rie┼íenie, ale je to aj najpopul├írnej┼íia platforma elektronick├ęho obchodu s 26% obchodov s elektronick├Żm obchodom na BuiltWith Top. 1 Mili├│n ()

P├┤vodne vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou WooThemes a potom z├şskan├Ż spolo─Źnos┼ąou Automattic v roku 2015 za viac ako 30 mili├│nov dol├írov, je WooCommerce k dispoz├şcii na bezplatn├ę stiahnutie z ├║lo┼żiska WordPress a umo┼ż┼łuje v├ím vytv├íra┼ą a spravova┼ą v┼íetky aspekty internetov├ęho obchodu z hlavn├ęho panela WordPress.

Napr├şklad WooCommerce u─żah─Źuje nahr├ívanie v┼íetk├Żch va┼íich produktov na web vr├ítane v┼íetk├Żch vari├íci├ş va┼íich produktov. Patria sem aj digit├ílne produkty, ako napr├şklad PDF alebo MP3, a m├┤┼żete nahr├íva┼ą obr├ízky, p├şsa┼ą popisy predaja a nastavova┼ą ceny.

Po stla─Źen├ş tla─Źidla si n├ív┼ítevn├şci bud├║ m├┤c┼ą prezera┼ą svoje produkty, prida┼ą ich do n├íkupn├ęho ko┼í├şka a uskuto─Źni┼ą n├íkup. Od koncov├ęho rozhrania WooCommerce m├íte ├║pln├║ kontrolu nad ├║rov┼łami z├ísob a navy┼íe m├┤┼żete sledova┼ą v┼íetky objedn├ívky.

WooCommerce v├ím umo┼ż┼łuje pripoji┼ą sa k PayPal alebo Stripe v sprievodcovi nastaven├şm a spracova┼ą platby, ale existuje ve─ża ─Ćal┼í├şch roz┼í├şren├ş platobn├Żch br├ín, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, ak chcete viac mo┼żnost├ş.

Toto je iba ┼ípi─Źka ─żadovca, pokia─ż ide o roz┼í├şrenia WooCommerce, s tis├şckami bezplatn├Żch a pr├ęmiov├Żch doplnkov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii. Tieto roz┼í├şrenia umo┼ż┼łuj├║ n├ív┼ítevn├şkom robi┼ą ve─ża zauj├şmav├Żch vec├ş, napr├şklad:

  • dohodn├║┼ą si sch├┤dzky
  • Zaregistrujte sa na pravideln├║ t├Ż┼żdenn├║ / mesa─Źn├║ slu┼żbu
  • zaplati┼ą prijate─żn├ę prepravn├ę poplatky pod─ża va┼íej polohy a hmotnosti objedn├ívky
  • prisp├┤sobi┼ą svoje produkty
  • pripoji┼ą sa k vernostnej sch├ęme.

Tieto roz┼í├şrenia s├║ dostupn├ę v ofici├ílnom obchode WooCommerce, ├║lo┼żisku WordPress alebo na trhoch tret├şch str├ín a s├║ jednou z hlavn├Żch siln├Żch str├ínok spolo─Źnosti WooCommerce, ─Źo v├ím umo┼ż┼łuje vyu┼żi┼ą va┼íe u┼ż schopn├ę jadro.

Vzh─żadom na popularitu doplnku sa ve─ża v├Żvoj├írov t├ęm WordPress bude sna┼żi┼ą zaisti┼ą kompatibilitu s WooCommerce.

Jo, a ak m├íte nejak├ę pochybnosti o sile (alebo kr├íse) WooCommerce, pozrite sa na jeden z na┼íich predch├ídzaj├║cich pr├şspevkov – vzorku viac ako 35 skuto─Źn├Żch pr├şkladov ┼żiv├Żch webov├Żch str├ínok WooCommerce.

Oficiálna webová stránka

Jednoduch├ę digit├ílne s┼ąahovanie

Jednoduch├ę digit├ílne s┼ąahovanie

Easy Digital Downloads je pravdepodobne druh├Żm najpopul├írnej┼í├şm doplnkom elektronick├ęho obchodu WordPress. Ako v┼íak u┼ż n├ízov napoved├í, jedn├í sa o ┼ípecializovan├ę rie┼íenie predaja digit├ílnych produktov, ako s├║ MP3, vide├í a elektronick├ę knihy. M├┤┼żete ho skuto─Źne pou┼żi┼ą na predaj fyzick├Żch produktov, ale je skuto─Źne navrhnut├Ż ┼ípeci├ílne pre digit├ílne produkty.

V─Ćaka tejto ┼ípecializ├ícii sa EDD vzd├íva mnoh├Żch nepotrebn├Żch funkci├ş, ktor├ę zvy┼íuj├║ r├Żchlos┼ą ─Ćal┼í├şch doplnkov. Z├şskate kr├ísne k├│dovan├Ż ─żahk├Ż doplnok, ktor├Ż nespomal├ş va┼íe webov├ę str├ínky. K─ż├║─Źov├Ż doplnok je zadarmo.

Pre z├íkazn├şkov je to skuto─Źne najlep┼íie rie┼íenie pre digit├ílne produkty. Do ko┼í├şka m├┤┼żu prida┼ą to─żko digit├ílnych produktov, ko─żko chc├║, a potom ich v┼íetky stiahnu┼ą z jednej obrazovky. Ak stratia svoje s├║bory, m├┤┼żu sa prihl├ísi┼ą do z├íkazn├şckej oblasti, kde si ich m├┤┼żu znova stiahnu┼ą, ─Źo je skvel├Ż sp├┤sob, ako sa vyhn├║┼ą probl├ęmom a udr┼ża┼ą spokojnos┼ą z├íkazn├şkov.

Ak ste vlastn├şkom str├ínok, zamilujete si jednoduchos┼ą tohto doplnku a rozsiahle spr├ívy na pozad├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ sledova┼ą predaj. M├┤┼żete tie┼ż integrova┼ą mnoho r├┤znych sp├┤sobov platby a pon├║knu┼ą v├ím ve─ża mo┼żnost├ş na prij├şmanie platieb. V├Ą─Ź┼íina z t├Żchto platobn├Żch br├ín je k dispoz├şcii ako dostupn├ę doplnky.

V─Ćaka kvalite a popularite jadra EDD je k dispoz├şcii ┼íirok├í ┼ík├íla roz┼í├şren├ş – otvorte ich zadarmo a za pr├şplatok. Aj ke─Ć si m├┤┼żete k├║pi┼ą jednotliv├ę roz┼í├şrenia pr├ęmi├ş, vo v┼íeobecnosti je lacnej┼íie k├║pi┼ą jeden zo zv├Ązkov, ktor├ę za─Ź├şnaj├║ na 99 dol├írov.

Viac inform├íci├ş o tomto skvelom doplnku n├íjdete v na┼íej komplexnej kontrole jednoduch├Żch digit├ílnych stiahnut├ş.

Oficiálna webová stránka

Plugin Shopify + WP Shopify

Shopify

Dobre, tak┼że slu┼żba Shopify samotn├í nie je doplnkom WordPress, je to hos┼ąovan├í platforma elektronick├ęho obchodu, ktor├í ┼żije ├║plne mimo va┼íich str├ínok WordPress.

Shopify je v┼íak ve─żmi popul├írny sp├┤sob, ako vytvori┼ą obchod s elektronick├Żm obchodom, a pomocou spr├ívneho doplnku WordPress tretej strany ho m├┤┼żete integrova┼ą do svojho webu WordPress.

Z t├Żchto dvoch d├┤vodov si mysl├şm, ┼że Shopify si zasl├║┼żi miesto na tomto zozname, aj ke─Ć trochu upravujem defin├şciu ÔÇ×doplnku elektronick├ęho obchodu WordPressÔÇť, preto┼że nepon├║ka svoju vlastn├║ ofici├ílnu integr├íciu WordPress *.

Ak nie ste obozn├ímen├ş, slu┼żba Shopify pon├║ka komplexn├Ż pr├şstup k elektronick├ęmu obchodu, ktor├Ż v├ím poskytuje skuto─Źne dobre navrhnut├ę rozhranie na spr├ívu produktov a objedn├ívok. Navy┼íe, preto┼że ide o hostovan├║ slu┼żbu, nikdy sa nemus├şte stara┼ą o bezpe─Źnos┼ą alebo ├║dr┼żbu svojich str├ínok – v┼íetko funguje v predvolenom nastaven├ş a je v s├║lade s PCI. Pokia─ż sa mi p├í─Źi WordPress, niet poch├Żb o jednoduchosti, ktor├║ pon├║ka Shopify.

Na za─Źlenenie funkcie elektronick├ęho obchodu Shopify do WordPress m├┤┼żete pou┼żi┼ą doplnok WM Shopify freemium.

Tento doplnok v podstate importuje va┼íe produkty Shopify ako typy vlastn├Żch pr├şspevkov WordPress. Pou┼żite teda tla─Źidlo K├║pi┼ą v slu┼żbe Shopify, aby va┼íi n├ív┼ítevn├şci mohli do svojich voz├şkov prid├íva┼ą polo┼żky a plati┼ą bez probl├ęmov. Kupuj├║ci opustia va┼íe str├ínky WordPress iba vtedy, ke─Ć zaplatia; na va┼íom webe sa deje v┼íetko ostatn├ę. Tu n├íjdete uk├í┼żku toho, ako to funguje.

Z├íkladnou my┼ílienkou tohto pr├şstupu je, ┼że z├şskate to najlep┼íie z oboch svetov. M├┤┼żete pou┼żi┼ą WordPress pre jeho flexibilitu front-end, pri─Źom m├┤┼żete vyu┼żi┼ą bezpe─Źnos┼ą a jednoduchos┼ą Shopify pre riadenie back-end a procesu n├íkupov a n├íkupov v obchode.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że budete ma┼ą v├Żdavky na web WordPress a Shopify store. Preto┼że v┼íak pou┼ż├şvate iba tla─Źidlo K├║pi┼ą v slu┼żbe Shopify, m├┤┼żete skuto─Źne pre┼żi┼ą s pl├ínom Shopify Lite, ktor├Ż stoj├ş iba $ 9 za mesiac.

Na WordPress.org je k dispoz├şcii obmedzen├í bezplatn├í verzia doplnku WP Shopify a potom verzia Pro za─Ź├şna na 79,99 dol├írov.

Oficiálna webová stránka

BigCommerce

Doplnok WordPress BigCommerce

BigCommerce je ─Ćal┼íie hostovan├ę rie┼íenie elektronick├ęho obchodu, napr├şklad Shopify. Na rozdiel od slu┼żby Shopify pon├║ka BigCommerce vlastn├Ż ofici├ílny doplnok WordPress, ktor├Ż v├ím pom├íha integrova┼ą slu┼żbu BigCommerce do va┼íej webovej str├ínky WordPress.

Samotn├í slu┼żba BigCommerce je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch sp├┤sobov vybudovania obchodu s elektronick├Żm obchodom. Pon├║ka:

  • Hos┼ąovan├í bezpe─Źnos┼ą a ├║dr┼żba, tak┼że sa nemus├şte stara┼ą o svoju spr├ívu.
  • Viac ako 65 integr├íci├ş platobn├Żch br├ín vr├ítane ┼ípeci├ílnych sadzieb PayPal. M├┤┼żete plati┼ą tak m├ílo ako 2,2% pre platby kartou, namiesto be┼żn├Żch 2,9%.
  • Integr├ícia so v┼íetk├Żmi hlavn├Żmi prepravn├Żmi slu┼żbami.
  • Podpora kup├│nov a zliav.
  • Cross-platformov├Ż predaj: predaj na soci├ílnych sie┼ąach a eBay / Amazon okrem ich str├ínok WordPress.

Pomocou doplnku BigCommerce WordPress m├┤┼żete prepoji┼ą svoje str├ínky WordPress s obchodom BigCommerce pomocou rozhrania API a automaticky importova┼ą produkty BigCommerce ako svoj vlastn├Ż typ pr├şspevku WordPress, ─Źo v├ím umo┼żn├ş uvo─żni┼ą pln├║ silu WordPress pri n├ívrhu ich produkty a tie┼ż obsahuj├║ va┼íe ob─ż├║ben├ę doplnky WordPress.

Preto┼że sa produkty ukladaj├║ lok├ílne na serveri v├í┼ího webu WordPress, n├ív┼ítevn├şci v├í┼ího obchodu bud├║ ma┼ą dokonal├Ż z├í┼żitok z nakupovania. Potom pre str├ínku platby BigCommerce obsahuje sistema platobn├Ż syst├ęm ako prvok iframe, tak┼że kupuj├║ci nemusia opusti┼ą svoje str├ínky WordPress, aby zaplatili. St├íle v┼íak m├┤┼żete ┼ąa┼żi┼ą z platobn├ęho procesu kompatibiln├ęho s PCI, bez ├║dr┼żby.

├Üdaje objedn├ívok s├║ ulo┼żen├ę na serveroch BigCommerce, ale v─Ćaka rozhraniu API ich m├┤┼żete st├íle vidie┼ą na paneli WordPress.

Pl├íny spolo─Źnosti BigCommerce za─Ź├şnaj├║ na 29,95 dol├írov mesa─Źne a veci m├┤┼żete testova┼ą pomocou bezplatnej 15-d┼łovej sk├║┼íobnej verzie. Samotn├Ż doplnok BigCommerce je na str├ínke WordPress.org bezplatn├Ż.

Oficiálna webová stránka

WP EasyCart

WP EasyCart

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, cie─żom WP EasyCart je jednoduch├í a ─żahk├í mo┼żnos┼ą za─Źa┼ą pred├íva┼ą na WordPress.

Rozhranie vyzer├í trochu datovan├ę, aby som bol ├║primn├Ż, ale jednoduch├Ż sprievodca nastaven├şm ho zabezpe─Ź├ş behom nieko─żk├Żch min├║t.

S bezplatn├Żm jadrov├Żm doplnkom sa m├┤┼żete pripoji┼ą k platobn├Żm br├ínam ako PayPal, Stripe a Square. Ak ste ochotn├ş zaplati┼ą, m├íte pr├şstup aj k viac ako 30 platobn├Żm br├ínam.

Spoplatnen├í verzia programu WP EasyCart v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje pr├şstup k ─Ćal┼í├şm d├┤le┼żit├Żm funkci├ím elektronick├ęho obchodu, ako s├║ kalkula─Źky na prepravu v re├ílnom ─Źase, kup├│ny a schopnos┼ą pred├íva┼ą opakuj├║ce sa produkty predplatn├ęho.

Na najvy┼í┼íej ├║rovni z├şskate dokonca aj ┼ípeci├ílne aplik├ície pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe a mobiln├ę zariadenia, v─Ćaka ktor├Żm m├┤┼żete svoj obchod spravova┼ą aj na cest├ích.

─îo je na t├Żchto pr├ęmiov├Żch verzi├ích skvel├ę, je to, ako s├║ dostupn├ę – zaplat├şte iba 69 dol├írov alebo 99 dol├írov ro─Źne, v─Ćaka ─Źomu je WP EasyCart jedn├Żm z najdostupnej┼í├şch doplnkov elektronick├ęho obchodu WordPress, ke─Ć porovn├ívate cenu a funk─Źnos┼ą, ktor├║ z├şskate.

Napr├şklad, zatia─ż ─Źo hlavn├Ż doplnok WooCommerce je bezplatn├Ż, iba pridanie platieb za predplatn├ę by v├ís st├ílo 199 dol├írov. Tak┼że skuto─Źnos┼ą, ┼że program WP EasyCart obsahuje to─żko funkci├ş vo va┼íom pl├íne 69 dol├írov, rob├ş z neho atrakt├şvnu mo┼żnos┼ą rozpo─Źtu. ,

Oficiálna webová stránka

Ecwid n├íkupn├Ż ko┼í├şk

Ecwid doplnok WordPress

Ecwid je popul├írny n├ístroj elektronick├ęho obchodu, ktor├Ż pon├║ka cross-platformov├Ż pr├şstup k predaju. To znamen├í, ┼że Ecwid v├ím okrem predaja prostredn├şctvom webovej str├ínky WordPress m├┤┼że pom├┤c┼ą preda┼ą aj ─Ćalej Amazon, eBay, Instagram a ─Ćal┼íie, to v┼íetko v rovnakom obchode.

Podporuje viac ako 40 platobn├Żch br├ín, pon├║ka automatick├ę v├Żpo─Źty prepravy / dan├ş a obsahuje jednoduch├Ż dashboard na spr├ívu va┼íich produktov a objedn├ívok.

Rovnako ako Shopify a BigCommerce, Ecwid nie je ┼ípecifick├Ż pre WordPress, ale m├í popul├írny ofici├ílny doplnok na WordPress.org, ktor├Ż plne integruje platformu ecwid eCommerce do WordPress.

S doplnkom Ecwid WordPress m├┤┼żete spravova┼ą v┼íetky aspekty svojho obchodu z ovl├ídacieho panela WordPress. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete prid├íva┼ą produkty, spravova┼ą objedn├ívky a ─Ćal┼íie

Va┼íi n├ív┼ítevn├şci bud├║ tie┼ż m├┤c┼ą robi┼ą v┼íetko na va┼íom webe WordPress vr├ítane naviga─Źn├Żch produktov, prezera┼ą si n├íkupn├Ż ko┼í├şk a plati┼ą prostredn├şctvom sistema platobn├Ż certifik├ít PCI-DCC.

Podobne ako in├ę hostovan├ę n├ístroje, aj va┼íe ├║daje v internetovom obchode s├║ hosten├ę sk├┤r na serveroch ne┼ż na jeho vlastnom serveri. To znamen├í, ┼że sa nemus├şte stara┼ą o bezpe─Źnos┼ą a ├║dr┼żbu, preto┼że o to sa star├í aj Ecwid.

Spolo─Źnos┼ą Ecwid m├í obmedzen├Ż bezplatn├Ż program a┼ż pre desa┼ą produktov. Potom platen├ę pl├íny za─Ź├şnaj├║ u┼ż od 15 dol├írov mesa─Źne.

Oficiálna webová stránka

Cart66 Cloud

Cart66 Cloud

Nakoniec m├íme Cart66 Cloud, ktor├Ż pon├║ka pr├şstup k elektronick├ęmu obchodu WordPress typu v┼íetko v jednom.

S cloudom Cart66 Cloud plat├şte za funkcie 19 dol├írov alebo 49 dol├írov mesa─Źne a Cart66 m├í p├┤sobiv├Ż zoznam.

ÔÇśÔÇś ─îas┼ą n├ízvu sa t├Żka skuto─Źnosti, ┼że doplnok sp├íja va┼íe webov├ę str├ínky s cloudom Cart66 a pripojen├şm k nemu sa nemus├şte stara┼ą o ni─Ź. Staraj├║ sa o v┼íetky certifik├íty SSL, bezpe─Źnostn├ę kontroly, ┼íifrovanie ├║dajov a platobn├ę br├íny, v─Ćaka ─Źomu je v├í┼í obchodn├Ż PCI okam┼żite kompatibiln├Ż.

Produkty sa prid├ívaj├║ ako ┼ítandardn├ę pr├şspevky / str├ínky WordPress a potom sa konvertuj├║ na str├ínky produktov pomocou kr├ítkych k├│dov.

Okrem pohodlia pripojenia sa k cloudu Cart66 z├şskate aj ve─żk├║ flexibilitu a schopnos┼ą pred├íva┼ą fyzick├ę a digit├ílne produkty, ako aj registr├ície udalost├ş, ─Źlenstv├í, dary a ─Ćal┼íie.

M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą Cart66 Cloud zadarmo po dobu 14 dn├ş a zjednodu┼íen├í verzia doplnku je k dispoz├şcii zadarmo. Potom si m├┤┼żete vybra┼ą medzi ÔÇ×z├íkladn├Żm pl├ínomÔÇť za 19 dol├írov mesa─Źne a ÔÇ×├║pln├Żm pl├ínomÔÇť 49 dol├írov mesa─Źne. V ka┼żdom pr├şpade presne viete, ─Źo budete plati┼ą ka┼żd├Ż mesiac.

Oficiálna webová stránka

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

Teraz, ke─Ć ste videli podrobn├Ż preh─żad siedmich z najlep┼í├şch doplnkov elektronick├ęho obchodu WordPress, je len na v├ís, ako sa rozhodnete.

Odpor├║─Źam v├ím, aby v├ís cena pr├şli┼í neovplyv┼łovala, preto┼że hoci niektor├ę z tu uveden├Żch doplnkov maj├║ jadro, v skuto─Źnosti v├í┼żni vlastn├şci obchodov pravdepodobne bud├║ musie┼ą investova┼ą do r├┤znych pr├ęmiov├Żch roz┼í├şren├ş, ktor├ę prines├║ ve─ża Zadarmo proti pr├ęmiov├Żm cen├ím s├║ navz├íjom ve─żmi v s├║lade.

Moja rada je venova┼ą si ─Źas a pozrie┼ą sa na hlavn├ę ─Źrty ka┼żdej platformy a n├íklady na ka┼żd├ę z pr├ęmiov├Żch roz┼í├şren├ş, ktor├ę budete potrebova┼ą. Potom budete ma┼ą omnoho lep┼íiu predstavu o tom, ktor├Ż z t├Żchto doplnkov elektronick├ęho obchodu sa najlep┼íie hod├ş pre v├í┼í internetov├Ż obchod.

Okrem toho zv├í┼żte, ─Źi uprednost┼łujete pr├şstup hosten├Ż alebo hosten├Ż. Ak sa rozhodnete pre 100% rie┼íenie s vlastn├Żm hos┼ąovan├şm, ako je WooCommerce alebo Easy Digital Downloads, z├şskate flexibilitu v tom, ─Źo chcete, ale tie┼ż to znamen├í, ┼że ste zodpovedn├ş za bezpe─Źnos┼ą a ├║dr┼żbu.

Ak chcete jednoduch┼íie rie┼íenie, v├Żber nie─Źoho ako Shopify, BigCommerce alebo Ecwid znamen├í, ┼że strat├şte ur─Źit├║ flexibilitu, ale tieto zodpovednosti tie┼ż za┼ąa┼żujete slu┼żbou. Aj ke─Ć tieto slu┼żby ┼żij├║ na serveri niekoho in├ęho, ÔÇőÔÇőv┼íetky pon├║kaj├║ ├║zku integr├íciu s programom WordPress prostredn├şctvom ofici├ílnych doplnkov alebo doplnkov tret├şch str├ín.