Uvedenie série Xiaomi Redmi Note na trh 9 Globálne 30. apríla

Xiaomi oznámila, že je hostiteľom globálneho uvedenia série Redmi Note 9 30. apríla. Začiatočné podujatie bude podľa očakávania iba online a bude obsahovať aj ďalšie produkty Xiaomi.

Redmi Note série sa bude konať 9 Na celom svete 30. apríla a začne sa o 20:00 GMT. Tu sa očakáva, že Xiaomi uvedie na trh globálne varianty Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9 Pro Max. Ako vzrušenie uvedie aj nové produkty Xiaomi, ale nie je ani slovo o tom, čo by to mohlo byť.

mýtus #RedmiNoteSeries Kontinuálne!

Pripravte sa na stretnutie s najnovšími členmi # RedmiNote9Series Okrem ďalších skvelých produktov Xiaomi! #NoMiWithoutYou pic.twitter.com/iWpxwDgCWm

– Xiaomi (Xiaomi) 24. apríla 2020

Xiaomi už uviedla poznámku Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9 Pro Max na konkrétnych trhoch vrátane Indie. Spoločnosť tiež predáva Redmi Note 9S po celom svete, čo je Redmi Note 9 Pro. Tam je tiež Redmi Note hovoril, že je smartphone 9 Alebo Redmi 10X začne čoskoro.

Očakáva sa, že tento smartfón príde s čipovou sadou Helio G85 od spoločnosti MediaTek spárovanou s 6 Vstavaná pamäť RAM RAM a 128 GB. K dispozícii bude slot na kartu microSD na rozšírenie úložiska až na 512 GB. Redmi Note bude odoslaná 9 Alebo Redmi 10X s MIUI 11 a Android 10 hneď po vybalení. Medzi jeho farebné možnosti patria „Sky Blue“, „Pine Morning Green“ a „Ice Fog White“. Očakáva sa tiež, že smartfón bude ocenený vo výške 10,499 čínskeho juanu, čo sa zhruba rovná 16 200 R.