Uvedenie DMomi Wemax Smart DMD projektora: je k dispoz√≠cii na zak√ļpenie‚Ķ

Xiaomi 2 minul√Ĺ rokProjektor Wemax Smart DMD ‚Äúsa pripojil k katal√≥gu projektorov. Tento projektor m√° dizajn, ktor√Ĺ sa veńĺmi l√≠Ň°i od ostatn√Ĺch projektorov Xiaomi. Mali by sme vidieŇ•, Ňĺe to predt√Ĺm vydali znańćky. Tento projektor m√° vŇ°ak vysok√ļ hardv√©rov√ļ konfigur√°ciu pre pouŇĺitie v interi√©ri a exteri√©ri, na sledovanie filmov, hranie hier alebo pońć√ļvanie hudby. Tento √ļŇĺasn√Ĺ projektor v√°m skutońćne pom√īŇĺe.

Preńć√≠tajte si tieŇĺ: Telev√≠zny projektor Xiaomi WEMAX A300 s rozl√≠Ň°en√≠m 9000 Ansi Lumens pon√ļkan√Ĺ za 2499,99 dol√°rov (kup√≥n + r√Ĺchla exped√≠cia)

kńĺ√ļńćov√© vlastnosti

3D sl√ļŇĺi na hlbok√© a siln√© em√≥cie
Incorporated Harman Kardon stereo reproduktory pre vynikaj√ļcu kvalitu zvuku

1080P Prirodzen√© rozl√≠Ň°enie na prezeranie obr√°zkov vo vysokom rozl√≠Ň°en√≠
Podporuje aŇĺ 4K Prezeranie obr√°zkov vo vysokom rozl√≠Ň°en√≠

AF funkcia na zobrazenie ńćist√Ĺch obr√°zkov
Jas 550 ANSI l√ļmenov pre pln√ļ farbu
Maxim√°lna veńĺkosŇ• projekcie pre dom√°ce kino 200 palcov
Kompenzácia pohybu pre stabilné a dynamické prezeranie obrázkov
Automatick√° elektrick√° Ň°oŇ°ovka pre jednoduch√© pouŇĺitie a zabr√°nenie poŇ°kriabaniu.
1,2: 1 predpovede v√§ńćŇ°√≠ch projekci√≠ na relat√≠vne kr√°tku vzdialenosŇ•
Automatick√° korekcia lichobeŇĺn√≠kov√©ho tvaru pre pohodln√© nastavenie
2 4 GHz + 5 GHz du√°lne frekvenńćn√© Wi-Fi pre stabiln√© streamovanie a plynul√© prehr√°vanie

Projektor DMomi Wemax Smart DMD m√° rozmery 155 x 125 x 160 milimetrov. Mal√° veńĺkosŇ• projektora Wemax Smart DMD Okrem toho umoŇĺŇąuje dizajn ńćiernej kocky integrovaŇ• r√īzne prvky, ktor√© tvoria inteligentn√Ĺ projektor Xiaomi s veńĺkou presnosŇ•ou.

Uvedenie na trh DMomi Wemax Smart DMD Projector: K dispozícii za 599,99 dolárov 1

Pokiańĺ ide o hardv√©r, nov√Ĺ projektor Wemax Smart DMD integruje procesor Amlogic T968-H. PoŇĺiadajte o viac ako jedno rozp√ļŇ°Ň•adlo, aby vŇ°etky syst√©my fungovali hladko, dokonca aj pri prehr√°van√≠ obsahu priamo zo zariadenia USB. Nasleduj√ļce technick√© vlastnosti tohto projektora Wemax Smart DMD, Povedal, Ňĺe m√° LED lampu s technol√≥giou Ostram LED. V√Ĺsledok? Z√≠skajte o 85% vyŇ°Ň°iu kvalitu farebn√Ĺch Ň°tandardov NTSC v porovnan√≠ s tradińćn√Ĺmi LED di√≥dami.

Uvedenie na trh DMomi Wemax Smart DMD Projector: K dispozícii za 599,99 dolárov 2

Je potrebn√© povedaŇ•, Ňĺe to urobila len to 550 ANSI l√ļmenov, Kvalita obr√°zkov bude preto veńĺmi vysok√°, keńŹ sa nach√°dzame v tmavej miestnosti alebo v tmavom prostred√≠. Mimoriadnou obrazovkou pre √ļńćet je zariadenie vybaven√© projekńćn√Ĺm uhlom 45 stupŇąov, aby sme ho mohli upraviŇ• do polohy, ktor√° n√°m najviac vyhovuje. Okrem toho funkcia projektora Wemax Smart DMD 1920 x 1080 Full HD (1080P) a automatick√© zaostrenie. V porovnan√≠ s tradińćn√Ĺmi LED svetlometmi m√° technol√≥giu 4- Prezentovan√© kan√°ly, ktor√© zvyŇ°uj√ļ jas o viac ako 20% a Ň°irŇ°iu farebn√ļ Ň°k√°lu pre realistickejŇ°√≠ z√°Ňĺitok.

Uvedenie na trh DMomi Wemax Smart DMD Projector: K dispozícii za 599,99 dolárov 3

V porovnan√≠ s telev√≠zormi s veńĺk√Ĺmi obrazovkami umoŇĺŇąuj√ļ inteligentn√© projekńćn√© produkty pouŇĺ√≠vateńĺom zaŇĺiŇ• viac z√°bavy, menej peŇąaz√≠, lepŇ°√≠ vzhńĺad a v√§ńćŇ°iu ochranu ońć√≠. S projektorom Wemax Smart DMD sa dod√°va 16000 mAh vysokokapacitn√° bat√©ria trv√° 90 aŇĺ 100 min√ļt so Ň°tandardn√Ĺm leskom. Moment√°lne je k dispoz√≠cii v Banggood za 599,99 dol√°rov