Útek z väzenia IOS 13 Odyssey sa chystá na oficiálne spustenie Twitter návrh zákona ožíva

Útek z väzenia IOS 13 Odyssey sa chystá na oficiálne spustenie Twitter návrh zákona ožíva 1

Len pred niekoľkými týždňami spoločnosť CoolStar začala uvádzať na trh novú verziu jailbreaku idy 13 Odyssey (predtým nazývaného Chimera13). Útek z väzenia ešte nebol prepustený v čase písania správy, zdá sa však, že veci sa pohybujú rýchlo a priťahujú veľa pozornosti.

Nový Twitter účet bol vytvorený pre spoločnosť Odyssey v útek z väzenia v pondelok popoludní a ten istý účet začal duplikovať sadu užitočných informácií o zariadeniach, ktoré Odyssey bude okamžite podporovať, ao funkciách, ktoré útek z väzenia poskytne používateľom.

Útek z väzenia IOS 13 Odyssey sa chystá na oficiálne spustenie Twitter návrh zákona ožíva 2

Tu je to, čo sa nám podarilo zhromaždiť o ďalšom útek z väzenia v Odyssey:

 • Odyssey bude podporovať zariadenia vybavené A8-A13 s iOS 13.0-13.5 a iOS 13.5,5 beta 1
 • Odyssey bude na strane aplikácie útek z väzenia
 • Odyssey predinštaluje správcu balíkov Sileo
 • Odyssey bude obsahovať hneď niekoľko tém
 • Užívatelia Odyssey môžu nainštalovať manažéra balíkov Cydia samostatne, ak si to želajú
 • Odyssey bude podporovať experimentálnu migráciu pre nepriehľadných používateľov na uľahčenie prechodu
 • V ďalšom tweete účet Odyssey hovorí, že používatelia budú môcť odinštalovať predinštalovaného správcu balíkov Sileo prvýkrát v každom útek z väzenia vytvorenom tímom Electra. Používatelia budú môcť najmä nainštalovať Cydia, Installer alebo Zebra ako alternatívnych alebo náhradných správcov balíkov v útek z väzenia Odyssey.

  Ak ste už úspešne prelomili jailbreakers checkra1n alebo unc0ver, nemusíte mať problémy s migráciou na iného jailbreakera. Odyssey sa však môže odvolať na tých, ktorí sú za ekosystém Sileo a ekosystém CoolStar a zatiaľ nevyťažili z iného útek z väzenia.

  Ste nadšení z nasledujúceho útekku z väzenia v Odyssey alebo sledujete to, čo už máte? Diskutujte o svojej pozícii v sekcii nižšie.