Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Usporiadajte si svoj Gmail pomocou met├│dy Kanban pomocou tohto roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome

Jednou z najv├Ą─Ź┼í├şch v├Żziev, ktor├Żm v telekomunik├íci├ích ─Źel├şme, je riadenie na┼íej doby. Kancel├írske prostredie n├ím pravdepodobne d├íva impulz, ktor├Ż mus├şme zastavi┼ą, ale doma sa tieto tlaky zvy─Źajne zmier┼łuj├║, tak┼że m├┤┼żeme strati┼ą ve─ża ─Źasu. Spr├ívne riadenie ─Źasu je spojen├ę s riadnym vykon├ívan├şm na┼íich ├║loh, aby bolo ─żah┼íie ich vykon├íva┼ą po objasnen├ş na┼íich dokon─Źen├Żch ─Źinnost├ş a t├Żch, ktor├ę mus├şme urobi┼ą.

Na z├íklade toho by sme v├ím chceli predstavi┼ą doplnok pre prehliada─Ź Chrome, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje pomocou met├│dy Kanban premeni┼ą svoju po┼ítov├║ schr├ínku na organiza─Źn├║ kartu, aby ste optimalizovali svoj ─Źas a vykon├ívali svoje ├║lohy. Vol├í sa Drag.

Doska Kanban vo vašom e-maile

Usporiadajte si svoj Gmail pomocou met├│dy Kanban pomocou tohto roz┼í├şrenia prehliada─Źa Chrome 1

Aj ke─Ć existuj├║ niektor├ę e-mailov├ę slu┼żby, ktor├ę pon├║kaj├║ rozhranie navrhnut├ę pomocou met├│dy Kanban, skuto─Źnos┼ą, ┼że nie je bezplatn├í, ho rob├ş menej atrakt├şvnym. V tomto oh─żade predstavuje Drag najlep┼íiu mo┼żnos┼ą optimaliz├ície n├í┼ího ─Źasu bez toho, aby ste museli pou┼ż├şva┼ą in├║ e-mailov├║ slu┼żbu a to bez ak├Żchko─żvek n├íkladov. Doplnok rob├ş konverziu rozhrania v├í┼ího prie─Źinka Gmail na informa─Źn├Ż panel 3 st─║pce, v ktor├Żch m├┤┼żete usporiada┼ą jednotliv├ę e-maily v z├ívislosti od stavu ├║lohy.

Pou┼ż├şvanie funkcie Drag vo va┼íom Gmaile nebude nijako komplikovan├ę, naopak, poskytuje lep┼íiu vizualiz├íciu prvkov a ove─ża viac v├ím pom├íha pri zr├Żch─żovan├ş va┼íich ├║loh. oni 3 Pr├şslu┼ín├ę st─║pce predstavuj├║ ├║daje, ktor├ę ste e┼íte nevideli, tie, ktor├ę s├║ v procese a tie, ktor├ę u┼ż boli vyplnen├ę. V tomto zmysle sta─Ź├ş usporiada┼ą ka┼żd├Ż e-mail do pr├şslu┼ín├ęho st─║pca a za─Źa┼ą pracova┼ą.

T├Żmto sp├┤sobom budete m├┤c┼ą svoje e-maily usporiada┼ą ove─ża lep┼íie, ─Źo v├ím n├ísledne pom├┤┼że lep┼íie spravova┼ą ─Źas a v┼żdy ─Źaka┼ą na vidite─żn├ę inform├ície.

Dok├íza┼ą to, kliknite na tento odkaz,