├Üspe┼ín├í aktualiz├ícia optimaliz├ície: najlep┼í├ş doplnok na optimaliz├íciu miery konverzie pre …

Snaha o zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti va┼íich webov├Żch str├ínok je v┼żdy dobr├Ż n├ípad. Ak v┼íak va┼íe str├ínky nie s├║ optimalizovan├ę tak, aby dosahovali ─Źo najlep┼íie v├Żsledky od svojich n├ív┼ítevn├şkov, m├┤┼żete str├íca┼ą zdroje pok├║┼ían├şm sa zv├Ż┼íi┼ą svoje publikum.

Ako teda optimalizujete svoj web a obsah, aby ste zlep┼íili po┼żadovan├ę miery konverzie?

Jednou z mo┼żnost├ş je vytvorenie viacer├Żch verzi├ş v├í┼ího obsahu, pri─Źom ka┼żd├í z nich m├í mal├║ vari├íciu. Potom spustite ┼żiv├ę testy a zistite, na ktor├║ verziu sa generuje najviac kliknut├ş, denn├şkov, stiahnut├ş alebo ─żubovo─żn├ęho typu cie─ża, na ktor├Ż sa zameriavate.

Nastavenie tohto typu testu sa m├┤┼że zda┼ą komplikovan├ę. Ale v─Ćaka v├Żkonn├ęmu, ale priamemu doplnku m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia WordPress teraz vykon├íva┼ą tieto A / B alebo split testy na va┼íom webe, a to v┼íetko bez ve─żk├ęho ├║silia.

V na┼íej praktickej kontrole Thrive Optimize v├ím vysvetl├şme, ako m├┤┼że tento testovac├ş doplnok WordPress A / B poskytn├║┼ą n├ístroje a ├║daje na optimaliz├íciu obsahu s najvy┼í┼íou mo┼żnou mierou konverzie.

Prosperujte optimalizáciu testovacieho doplnku WordPress A / B

Maxime Lorant, pr├şklad sk├║┼íky A-B, CC BY-SA 4,0

Ako u┼ż bolo spomenut├ę, testovanie A / B alebo split zah┼Ľ┼ła vytvorenie dvoch alebo viacer├Żch verzi├ş str├ínky na va┼íom webe. Verzie str├ínky sa navz├íjom l├ş┼íia, napr├şklad in├Ż text tla─Źidla. Jedna verzia sa zobrazuje ─Źasti va┼íich n├ív┼ítevn├şkov, zatia─ż ─Źo druh├í verzia sa zobrazuje inej ─Źasti publika.

Stanovili ste tie┼ż cie─ż testu, napr├şklad prin├║ti┼ą n├ív┼ítevn├şka, aby klikol na tla─Źidlo a nav┼ít├şvil str├ínku na va┼íom webe alebo odoslal formul├ír. V├Żsledky testov ukazuj├║, ktor├í verzia str├ínky pon├║ka najlep┼íiu mieru konverzie, napr├şklad najvy┼í┼í├ş po─Źet zobrazen├ş str├ínky alebo odoslanie formul├írov.

Po z├şskan├ş t├Żchto inform├íci├ş m├┤┼żete deaktivova┼ą verziu str├ínky s najni┼ż┼í├şm konverzn├Żm pomerom. Najlep┼íie v├Żsledky z├şskate vytvoren├şm ─Ćal┼íieho testu A / B, ktor├Ż sa pok├║si str├ínku ─Ćalej optimalizova┼ą. M├┤┼żete to robi┼ą dovtedy, k├Żm nebudete ma┼ą pocit, ┼że ste pre tento obsah dosiahli najvy┼í┼íiu mo┼żn├║ mieru konverzie.

Vy┼í┼íie uveden├Ż popis je kr├ítky popis toho, ako funguje testovanie A / B a ─Źo m├┤┼że urobi┼ą doplnok Thrive Optimize WordPress.

Ak v├ím teda znie n├ípad na zlep┼íenie konverzn├Żch pomerov str├ínok WordPress, pre─Ź├ştajte si zvy┼íok na┼íej kontroly prospe┼ínej optimaliz├ície, aby ste sa dozvedeli viac o tomto testovacom n├ístroji A / B.

Je optimalizácia konverzie pre vaše stránky vhodná?

Testovacia tabu─żka

Aj ke─Ć pr├íve za─Ź├şnate svoj blog alebo webov├║ str├ínku WordPress, st├íle m├┤┼żete vidie┼ą v├Żhody pou┼żitia testovacieho n├ístroja A / B, ako je Thrive Optimize.

V skuto─Źnosti, bez oh─żadu na to, ak├║ intenzitu prich├ídzate alebo ko─żko stoj├ş ka┼żd├í konverzia za cie─ż, stoj├ş za to sa pok├║si┼ą zv├Ż┼íi┼ą po─Źet n├ív┼ítevn├şkov vykonan├şm po┼żadovanej akcie na va┼íom webe, najm├Ą ak existuj├║ n├ístroje, ako to urobi┼ą. Robia to. Je ─żahk├ę to urobi┼ą.

─îi┼że je va┼í├şm cie─żom roz┼íirova┼ą zoznam e-mailov, pred├íva┼ą viac produktov alebo propagova┼ą svoje slu┼żby, doplnok optimaliz├ície WordPress v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą zv├Ż┼íi┼ą mieru konverzie. Je v┼íak Thrive Optimize t├Żm spr├ívnym n├ístrojom pre t├║to pr├ícu? Po─Ćme zisti┼ą.

Je Thrive Optimize nez├ívisl├Żm doplnkom WordPress alebo doplnkom Thrive Architect?

D├║fam, ┼że to vyzer├í ako n├ístroj, ktor├Ż m├┤┼że vylep┼íi┼ą va┼íe webov├ę str├ínky WordPress a zefekt├şvni┼ą alebo vylep┼íi┼ą tak, aby v├ím pomohol dosiahnu┼ą ─Ćal┼íie ciele.

Predt├Żm, ako budeme pokra─Źova┼ą v anal├Żze Thrive Optimize, je tu mal├Ż ├║lovok.

Thrive Optimize je vlastne plug-in pre plug-in editor editora obsahu drag-and-drop od Thrive Architect. Ned├ívno sme spustili kontrolu Thrive Architect, ktor├í dospela k z├íveru, ┼że tento vizu├ílny editor je vysoko kvalitn├Ż doplnok na vytv├íranie prisp├┤soben├ęho obsahu pre webov├ę str├ínky WordPress.

Ak e┼íte nepou┼ż├şvate Thrive Architect, alebo ak tak nepl├ínujete, zv├í┼żte Thrive Optimize? Na t├║to recenziu v├ím pom├┤┼że odpoveda┼ą. Najprv vyzdvihnite najlep┼íie vlastnosti Thrive Optimize a a┼ż potom v├ís prevediete procesom vytvorenia testu A / B, ktor├Ż v├ím pom├┤┼że rozhodn├║┼ą sa, ─Źi je to pre v├ís ten spr├ívny doplnok.

Efekt├şvna kontrola optimaliz├ície: najlep┼íie funkcie

Prosperujte a optimalizujte pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie

Predt├Żm, ako presk├║mate pou┼ż├şvate─żsk├ę prostredie Thrive Optimize, aby ste demon┼ítrovali, ak├ę ─żahk├ę je (alebo nie) pou┼ż├şva┼ą tento doplnok, najprv presk├║majme niektor├ę z najlep┼í├şch funkci├ş tohto testovacieho doplnku WordPress A / B.

 • Nastavte a zabudnite na testovanie A / B a optimaliz├íciu miery konverzie – Test Thrive Optimize monitoruje a automaticky vyhlasuje v├ş┼ąaza a po zhroma┼żden├ş dostato─Źn├Żch ├║dajov zak├í┼że najhor┼íie vykonan├║ vari├íciu str├ínky.
 • Porovna┼ą naraz viac variantov str├ínok – Vytvorte ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş str├ínok a otestujte proti sebe viacer├ę vari├ície.
 • Optimalizujte tri typy cie─żov – Optimalizujte miery konverzie s├║visiace s n├ív┼ítevami str├ínok, n├íkupmi a odbermi produktov.
 • ─Żahko ─Źitate─żn├ę v├Żsledky a grafika – Na prv├Ż poh─żad uvid├şte, ktor├ę varianty str├ínok maj├║ najlep┼íiu v├Żkonnos┼ą.
 • Vlastn├ę rozdelenie prev├ídzky – Povolte doplnku, aby automaticky rozde─żoval n├ív┼ítevnos┼ą rovnomerne medzi vari├ície va┼íej str├ínky, alebo vytvorte vlastn├║ distrib├║ciu, aby ste zabr├ínili odosielaniu pr├şli┼í ve─żk├ęho po─Źtu n├ív┼ítevn├şkov na experiment├ílne rozlo┼żenie str├ínky.
 • Vizu├ílny editor drag and drop – ─Żahko vytv├írajte vari├ície str├ínok s integr├íciou Thrive Architect.
 • Funguje so v┼íetk├Żmi t├ęmami WordPress. – Vylep┼íite cie─żov├ę konverzie bez oh─żadu na t├ęmu.
 • Neexistuje ┼żiadny k├│d, ktor├Ż by fungoval – Neexistuj├║ ┼żiadne ├║tr┼żky k├│du, ktor├ę by sa dali prida┼ą na va┼íe str├ínky, ani ├║pravy k├│du na prisp├┤sobenie vari├íci├ş va┼íej str├ínky.
 • Zamerajte sa na jednoduchos┼ą

  Aplik├ícia Thrive Optimize bola vytvoren├í s cie─żom ─Źo najjednoduch┼íieho poskytovania doplnku, ktor├Ż ─żudia skuto─Źne vyu┼ż├şvaj├║ a dosahuj├║ v├Żsledky. Z tohto d├┤vodu existuje nieko─żko funkci├ş, ktor├ę mo┼żno pova┼żova┼ą za ch├Żbaj├║ce. Nem├┤┼żete napr├şklad optimalizova┼ą ciele sledovania, napr├şklad kliknutia na konkr├ętny odkaz alebo tla─Źidlo alebo mieru, v ktorej pou┼ż├şvate─ż str├ínku pre┼íiel.

  Ak├ę ciele m├┤┼żete optimalizova┼ą?

  Cie─żov├ę mo┼żnosti

  Tri ciele, pre ktor├ę m├┤┼żete optimalizova┼ą mieru konverzie, s├║: n├ív┼íteva konkr├ętnej str├ínky na webe, odoslanie registra─Źn├ęho formul├íra a mo┼żnos┼ą s├║visiaca s n├íkupom produktu. T├şm spolo─Źnosti Thrive Themes sa rozhodol, ┼że toto s├║ najd├┤le┼żitej┼íie cie─żov├ę miery konverzie, na ktor├ę sa treba zamera┼ą, tak┼że m├┤┼żete pracova┼ą s programom Thrive Optimize. Ak sa sna┼ż├şte optimalizova┼ą vstupn├ę str├ínky na svojich str├ínkach, mali by tieto ciele sta─Źi┼ą.

  Ak v┼íak chcete zlep┼íi┼ą mieru prekliknutia pre extern├║ webov├║ str├ínku, napr├şklad Amazon.com, tento doplnok v├ím nem├┤┼że pom├┤c┼ą. ├Ü─Źel n├ív┼ítev na str├ínke sledovania by mal s├║visie┼ą so str├ínkou na va┼íom webe, ako je str├ínka s po─Ćakovan├şm alebo str├ínka s potvrden├şm odberu.

  A va┼íi n├ív┼ítevn├şci?

  Slu┼żba Thrive Optimize obsahuje aj niektor├ę inteligentn├ę funkcie t├Żkaj├║ce sa s├║borov cookie, ktor├ę zais┼ąuj├║, ┼że va┼íe ├║daje s├║ presn├ę a ┼że va┼íi n├ív┼ítevn├şci nie s├║ zm├Ąten├ş. Napr├şklad, ke─Ć n├ív┼ítevn├şk pr├şde na str├ínku, ktor├║ testuje, rovnak├Ż variant tejto str├ínky sa zobraz├ş pri ka┼żdej op├Ątovnej n├ív┼íteve po─Źas nasleduj├║cich 30 dn├ş. To by malo zn├ş┼żi┼ą pravdepodobnos┼ą, ┼że sa n├ív┼ítevn├şci vr├ítia na va┼íe str├ínky, aby na┼íli inform├ície, len aby uk├ízali in├║ verziu str├ínky bez tohto obsahu.

  Ak├ę s├║ nev├Żhody syst├ęmu Thrive Optimize?

  Okrem uveden├Żch obmedzen├Żch mo┼żnost├ş zacielenia, ktor├ę niektor├ş pou┼ż├şvatelia pova┼żuj├║ za nepr├ştomn├Żch, existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch nev├Żhod v s├║vislosti s prospe┼ínou optimaliz├íciou.

  Tento doplnok funguje iba na str├ínkach WordPress; nem├┤┼żete ho pou┼żi┼ą na optimaliz├íciu blogov├Żch pr├şspevkov. Okrem toho nem├┤┼żete optimalizova┼ą ani testova┼ą oblasti svojho webu mimo oblasti str├ínky, ako napr├şklad oblas┼ą hlavi─Źky, bo─Źn├ęho panela, pon├║k alebo p├Ąty. Thrive Optimize je doplnok na zlep┼íenie miery konverzie va┼íich str├ínok vr├ítane predajn├Żch str├ínok, str├ínok produktov a rozlo┼żenia str├ínok akceptovania. Na┼í┼ąastie, pri zachovan├ş relat├şvnej jednoduchosti, bud├║ ─żudia pravdepodobne pou┼ż├şva┼ą tento doplnok viac a dosiahnu lep┼íie v├Żsledky s funkciou Thrive Optimize v porovnan├ş s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami a funkciami.

  Teraz, ke─Ć vieme, ─Źo tento doplnok m├┤┼że urobi┼ą, uvid├şme, ─Źi sa Thrive Optimize d├í ─żahko pou┼ż├şva┼ą, alebo ─Źi je to naozaj ve─żmi komplikovan├Ż n├ístroj pre priemern├ęho pou┼ż├şvate─ża WordPress, ktor├Ż m├┤┼że ─Źo najviac vyu┼żi┼ą.

  Ako otestova┼ą A / B na svojich webov├Żch str├ínkach pomocou Thrive Optimize

  Kroky na vytvorenie testu

  Aj ke─Ć mus├şte ma┼ą nain┼ítalovan├Ż produkt Thrive Architect a Thrive Optimize, aby ste mohli vytvori┼ą test A / B, v├Żhodou je, ┼że m├íte pr├şstup do kni┼żnice ┼íabl├│n str├ínok zameran├Żch na konverziu, so s├║hlasom spolo─Źnosti Thrive Architect. Potom m├┤┼żete tieto modely optimalizova┼ą a dosiahnu┼ą tak najlep┼íie v├Żsledky pre svoje publikum.

  ┼áabl├│ny vstupnej str├ínky prospe┼ín├ęho architekta

  Tak┼że, ak chcete za─Źa┼ą a nastavi┼ą svoj prv├Ż A / B test pomocou Thrive Optimize, m├┤┼żete vytvori┼ą nov├║ str├ínku WordPress alebo otvori┼ą existuj├║cu. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą Thrive Optimize na spustenie testov na existuj├║cich str├ínkach WordPress na va┼íom webe. Na vytvorenie testu A / B v┼íak budete musie┼ą t├║to str├ínku otvori┼ą v vizu├ílnom editore Thrive Architect.

  Tla─Źidlo dar├ş optimaliz├ícia

  Po otvoren├ş str├ínky v aplik├ícii Thrive Architect m├┤┼żete klikn├║┼ą na tla─Źidlo Vytvori┼ą nov├Ż test A / B v pravom hornom rohu obrazovky.

  Vytvorte variácie stránky

  Po kliknut├ş na tla─Źidlo sa dostanete na obrazovku Vari├ície. Odtia─żto m├┤┼żete klonova┼ą str├ínku, ktor├║ chcete optimalizova┼ą, alebo vytvori┼ą nov├║ str├ínku od za─Źiatku.

  Variácie stránky

  Klonovanie str├ínky pon├║ka jednoduch├Ż sp├┤sob vykonania jednej alebo nieko─żk├Żch drobn├Żch zmien na str├ínke, ako je napr├şklad ├║prava textu alebo zmena farby tla─Źidla. Ak v┼íak chcete porovna┼ą a otestova┼ą dve ve─żmi odli┼ín├ę rozlo┼żenia str├ínky, je dobr├ę vytvori┼ą nov├║ str├ínku od za─Źiatku. Nezabudnite, ┼że ke─Ć┼że na ├║pravu svojich str├ínok pou┼ż├şvate Thrive Architect, m├┤┼żete ─żahko importova┼ą in├║ ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky a pou┼żi┼ą ju pre svoju vari├íciu.

  Upravte variant stránky

  Ak vytvor├şte k├│piu p├┤vodn├ęho rozlo┼żenia str├ínky alebo za─Źnete s pr├ízdnym pl├ítnom, uprav├şte svoju variantu pomocou intuit├şvneho rozhrania Thrive Architect.

  Upravi┼ą variant str├ínky

  V tomto pr├şklade sme upravili farbu a text tla─Źidla s v├Żzvou na akciu, aby sme zistili, ktor├í kombin├ícia pon├║ka najlep┼íie miery konverzie pre na┼íich n├ív┼ítevn├şkov. Ak ste so zmenami spokojn├ş, str├ínku ulo┼żte a kliknite na tla─Źidlo Konfigurova┼ą a za─Źnite testovanie A / B v pravom hornom rohu, aby ste sa vr├ítili na obrazovku Vari├ície.

  Pr├şklad dvoch variantov

  V─Ćaka Thrive Optimize nevysk├║┼íate iba dve varianty str├ínky. M├┤┼żete vytvori┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş na n├íjdenie najvy┼í┼íieho rozlo┼żenia konverznej str├ínky pre svoje str├ínky a publikum.

  Sculpt rozlo┼żenie prev├ídzky medzi variantmi

  Po vytvoren├ş aspo┼ł jednej varianty rozlo┼żenia svojej domovskej str├ínky sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ako sa n├ív┼ítevnos┼ą rozdel├ş na t├║to str├ínku na va┼íom webe. V predvolenom nastaven├ş je prev├ídzka rozdelen├í rovnomerne medzi r├┤zne varianty str├ínky. M├┤┼żete to v┼íak ─żahko zmeni┼ą pomocou pos├║va─Źa.

  Rozde─żte prenos medzi varianty

  Ak ste v rozlo┼żen├ş str├ínky urobili nejak├ę radik├ílne vari├ície, mo┼żno budete chcie┼ą posla┼ą v├Ą─Ź┼íinu svojej prev├ídzky do p├┤vodn├ęho, ÔÇőÔÇőkonzervat├şvnej┼íieho rozlo┼żenia, zatia─ż ─Źo experiment├ílne rozlo┼żenie vid├ş men┼íie percento n├ív┼ítevn├şkov. Ak zaznamen├íte pokles celkov├Żch konverzi├ş, m├┤┼żete tento vz┼ąah znova zmeni┼ą.

  V tejto chv├şli je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że p├┤vodn├í str├ínka a jej varianty zdie─żaj├║ rovnak├║ adresu URL. To znamen├í, ┼że va┼íi n├ív┼ítevn├şci si neuvedomuj├║, ┼że sa z├║─Źast┼łuj├║ testu A / B. Ako je v┼íak uveden├ę vy┼í┼íie, s├║bory cookie sa pou┼ż├şvaj├║ na zabezpe─Źenie toho, aby n├ív┼ítevn├şci videli rovnak├Ż variant v┼żdy, ke─Ć sa vr├ítia na str├ínku.

  Spustite test A / B

  Ak sa chcete dosta┼ą na za─Źiatok testu A / B pomocou programu Thrive Optimize, kliknite na tla─Źidlo Konfigurova┼ą a spustite test A / B v pravom hornom rohu obrazovky. Ak tak urob├şte, zobrazia sa vlastnosti testu vr├ítane pol├ş n├ízvu a popisu.

  Testujte vlastnosti

  M├┤┼żete tie┼ż nakonfigurova┼ą v├ş┼ąaza tak, aby bol doplnkom automaticky deklarovan├Ż na z├íklade v├Żsledkov testov. Toto je odpor├║─Źan├ę nastavenie, preto┼że ke─Ć je povolen├í, najhor┼í├ş variant sa nebude zobrazova┼ą, ke─Ć bude k dispoz├şcii dostatok ├║dajov a doplnok m├┤┼że ur─Źi┼ą v├ş┼ąaza. Ke─Ć┼że to funguje tak, aby v├ís nastavilo a zabudlo na┼ł, hne─Ć ako sa za─Źne test, nebudete sa musie┼ą stara┼ą o sledovanie v├Żsledkov. Funkcia Thrive Optimize urob├ş pr├ícu za v├ís na z├íklade va┼íich skuto─Źn├Żch testovac├şch ┼ítatist├şk.

  Otestujte nastavenia v├Żhercu

  Ako pravdepodobne teraz o─Źak├ívate, spolo─Źnos┼ą Thrive Optimize pon├║ka dobr├║ kontrolu nad ur─Źovan├şm v├ş┼ąazov, ako s├║ minim├ílne po┼żadovan├ę konverzie, minim├ílne trvanie testu a pr├şle┼żitos┼ą potrebn├í na prekonanie p├┤vodn├ęho sk├│re. Odpor├║─Źa sa v┼íak ponecha┼ą tieto hodnoty na predvolen├Żch nastaveniach, aspo┼ł ke─Ć spust├şte testy A / B a Thrive Optimize.

  Stanovte si cie─ż testu

  Ak chcete aktivova┼ą funkciu Thrive Optimize a ur─Źi┼ą, ─Źi bol variant str├ínky ├║spe┼ín├Ż, mus├şte definova┼ą cie─ż testu. S tromi mo┼żnos┼ąami na v├Żber nebudete ma┼ą probl├ęm s stanovovan├şm cie─żov.

  Vyberte cie─ż testu

  V tomto pr├şklade bola vytvoren├í str├ínka s po─Ćakovan├şm pomocou cie─ża str├ínky nav┼ít├şvenia. To znamen├í, ┼że ak pou┼ż├şvate─ż nav┼ít├şvi t├║to str├ínku pre jednu z variantov, tento variant zaregistruje ├║spe┼ín├║ cie─żov├║ konverziu.

  Konfigur├ícia cie─ża testu A / B

  Aby sa zv├Ż┼íila presnos┼ą doplnku, slu┼żba Thrive Optimize pon├║ka mo┼żnos┼ą vlo┼żenia viacer├Żch vstupn├Żch str├ínok. Ak je va┼í├şm cie─żom posla┼ą n├ív┼ítevn├şkov na r├┤zne str├ínky na va┼íom webe, nielen na jednu, t├íto funkcia Thrive Optimize umo┼ż┼łuje sledova┼ą v┼íetky konverzie.

  Po nastaven├ş cie─ża kliknite na tla─Źidlo Spusti┼ą test A / B a povolte doplnku vykona┼ą jeho k├║zlo.

  Pozri v├Żsledky testov Thrive Optimize A / B

  Ke─Ć n├ív┼ítevn├şci za─Źn├║ prich├ídza┼ą na testovan├║ str├ínku, doplnok za─Źne zhroma┼ż─Ćova┼ą ├║daje. Najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob, ako zobrazi┼ą v├Żsledok testu, je nav┼ít├şvi┼ą obrazovku Thrive Optimize, ktor├í sa nach├ídza v oblasti Thrive Dashboard na va┼íom webe WordPress. Po v├Żbere testu, ktor├Ż chcete skontrolova┼ą, uvid├şte ├║daje, ktor├ę boli doteraz zhroma┼żden├ę.

  V├Żsledky testov div├şzie

  Ak chcete poskytn├║┼ą ├║pln├Ż obr├ízok, slu┼żba Thrive Optimize zobrazuje po─Źet n├ív┼ítevn├şkov vari├ície str├ínky, ako aj po─Źet jedine─Źn├Żch n├ív┼ítevn├şkov, po─Źet konverzi├ş a mieru konverzie. U┼żito─Źn├Żm sp├┤sobom m├┤┼żete tie┼ż vidie┼ą zlep┼íenie oproti origin├ílu, ktor├Ż vo vy┼í┼íie uvedenom pr├şklade ukazuje, ┼że vari├ícia ─Źerven├ęho tla─Źidla vykonala 142,84% lep┼íiu v├Żkonnos┼ą ako p├┤vodn├í, s 94,23% pravdepodobnos┼ąou jej prekonanie. p├┤vodn├í str├ínka.

  Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov sa s t├Żmito ─Ź├şslami pr├şli┼í nemus├şte b├í┼ą, preto┼że doplnok automaticky vyhl├ísi v├ş┼ąaza, ak to m├íte povolen├ę. Je v┼íak pekn├ę vidie┼ą ├║daje tak, ako s├║ zaznamenan├ę v re├ílnom ─Źase. K dispoz├şcii je tie┼ż graf ukazuj├║ci mieru konverzie pre r├┤zne vari├ície str├ínok za vlastn├ę obdobie.

  Graf v├Żsledkov rozdelen├Żch testov

  Aj ke─Ć pravdepodobne budete chcie┼ą necha┼ą Thrive Optimize zvoli┼ą v├ş┼ąaza, preto┼że doplnok m├í pravdepodobne lep┼íie pochopenie ├║dajov, m├┤┼żete kedyko─żvek vst├║pi┼ą a zastavi┼ą test a zvoli┼ą si v├ş┼ąaza.

  Vyberte si v├ş┼ąazn├║ variantu

  Ak ste test museli manu├ílne zastavi┼ą a zvoli┼ą si v├ş┼ąaza, ├║daje z vy┼í┼íie uveden├ęho pr├şkladu objasnia, ┼że vari├ícia ─Źerven├ęho tla─Źidla priniesla najlep┼íie v├Żsledky, a preto by sa mala definova┼ą ako v├ş┼ąaz a jedin├í verzia str├ínky, ktor├í sa zobraz├ş n├ív┼ítevn├şkom.

  Ako sme v┼íak pr├íve videli, v─Ćaka Thrive Optimize je ─żahk├ę nastavi┼ą testy A / B; preto nie je d├┤vod nevytv├íra┼ą ─Ćal┼í├ş test na zistenie, ─Źi je mo┼żn├ę str├ínku vylep┼íi┼ą.

  Optimalizujte informácie o cenách

  Ako u┼ż bolo spomenut├ę, slu┼żba Thrive Optimize vy┼żaduje, aby bol doplnok Thrive Architect nain┼ítalovan├Ż na va┼íu webov├║ str├ínku, aby sa mohol spusti┼ą. Z tohto d├┤vodu existuj├║ tri hlavn├ę mo┼żnosti n├íkupu produktu Thrive Optimize:

 • Efekt├şvna optimaliz├ícia (samostatn├Ż doplnok, ktor├Ż sa m├í pou┼żi┼ą v spojen├ş s existuj├║cim n├íkupom architekt├║ry Thrive) – od 67 dol├írov.
 • Prosperujte Optimalizujte a Prosperite Architect Package: od 127 dol├írov.
 • V┼íetky produkty spolo─Źnosti Thrive Themes vr├ítane t├ęm a doplnkov: od 19 USD mesa─Źne (plat├ş sa ro─Źne).
 • K dispoz├şcii s├║ aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti n├íkupu, ktor├ę pokr├Żvaj├║ pou┼żitie na r├┤znych webov├Żch str├ínkach, ktor├ę n├íjdete tu.

  Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

  Tabu─żka optimalizovan├Żch v├Żsledkov optimaliz├ície

  Testovanie A / B m├┤┼że by┼ą zlo┼żit├ę, ale d├║fam, ┼że n├ívod na vytvorenie testu A / B pre va┼íe str├ínky WordPress s Thrive Optimize uk├ízal, ak├ę ─żahk├ę je pou┼żitie tohto doplnku.

  Po obozn├ímen├ş sa s doplnkom m├┤┼żete skuto─Źne vytvori┼ą nov├ę optimaliza─Źn├ę testy za p├ír min├║t. V─Ćaka tomu m├┤┼żete za─Źa┼ą r├Żchlo pracova┼ą na zlep┼íen├ş miery konverzie na ktorejko─żvek zo str├ínok na va┼íom webe.

  Ke─Ć┼że m├┤┼żete r├Żchlo otestova┼ą zmeny a vari├ície vo ve─żk├Żch a mal├Żch rozlo┼żeniach str├ínok, m├┤┼żete sa pomaly ponori┼ą do sveta optimaliz├ície miery konverzie a vysk├║┼ía┼ą jednoduch├ę veci, ako s├║ farby a text. Potom m├┤┼żete prejs┼ą na komplexnej┼íie testy, ktor├ę porovn├ívaj├║ rozlo┼żenie celej str├ínky a rozlo┼żenie obsahu proti sebe. Preto┼że na pr├şstup k funkcii Thrive Optimize mus├şte pou┼ż├şva┼ą aj architekt├║ru Thrive Architect, nem├íte pre svoje str├ínky ┼żiadne ┼íabl├│ny ani ┼żiadne mo┼żnosti prisp├┤sobenia obsahu.

  Ak si k├║pite Thrive Optimize?

  Ak u┼ż pou┼ż├şvate Thrive Architect, d├┤razne odpor├║─Źame prida┼ą Thrive Optimize na svoj web. Vidie┼ą, ─Źi va┼íe mo┼żnosti dizajnu mali negat├şvny alebo pozit├şvny vplyv na mieru konverzie, bude pre v├Ą─Ź┼íinu vlastn├şkov webov├Żch str├ínok neocenite─żn├ę.

  Ak e┼íte nem├íte nain┼ítalovan├Ż Thrive Architect, budete sa musie┼ą rozhodn├║┼ą, ─Źi kombinovan├í cena Thrive Optimize a Thrive Architect stoj├ş za to zaplati┼ą. Ak si v┼íak vyberiete tieto dva doplnky, budete ma┼ą pr├şstup k v├Żkonn├ęmu a intuit├şvnemu n├ístroju na vytv├íranie drag and drop str├ínok, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vytv├íra┼ą prisp├┤soben├Ż obsah pre v├í┼í web, ako aj n├ístroj na testovanie A / B.

  Ke─Ć bude v┼íetko pripraven├ę, mali by ste si polo┼żi┼ą ot├ízku, ak├║ hodnotu m├í ka┼żd├í konverzia na va┼íom webe. Tieto inform├ície v├ím pom├┤┼żu ur─Źi┼ą, ─Źi m├┤┼żete od├┤vodni┼ą tr├ívenie ─Źasu a pe┼łaz├ş pokusom o zlep┼íenie svojich konverzn├Żch pomerov. Ak si mysl├şte, ┼że to stoj├ş za to, Thrive Optimize je v├Żkonn├Ż, ale ─żahko pou┼żite─żn├Ż n├ístroj, ktor├Ż v├ím ur─Źite pom├┤┼że premeni┼ą viac n├ív┼ítevn├şkov na potenci├ílnych z├íkazn├şkov, predplatite─żov alebo z├íkazn├şkov.

  Prosperujte optimaliz├íciu recenzie: najlep┼í├ş doplnok na optimaliz├íciu miery konverzie WordPress?

  Joe Fylan

  Pros

  Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie

  Nie je potrebn├ę upravova┼ą k├│d

  M├┤┼żete otestova┼ą viacero variantov str├ínok naraz

  Jasne uve─Ćte ├║daje a v├Żsledky testov

  Plugin schopn├Ż automaticky vyhl├ísi┼ą v├ş┼ąaza

  Zosil┼łuje architekta Prosper Architect

  Zápory

  Nemo┼żno pou┼żi┼ą na optimaliz├íciu pr├şspevkov WordPress (iba str├ínky)

  In├ę oblasti lokality, ako s├║ hlavi─Źky, ponuky at─Ć. nemo┼żno optimalizova┼ą.

  Vy┼żaduje n├íkup Thrive Architect do pr├íce

  Kliknutia na odkazy sa nepodarilo sledova┼ą

  zhrnutie

  ─Żahko pou┼żite─żn├Ż A / B testovac├ş doplnok WordPress, ktor├Ż pom├íha optimalizova┼ą obsah a zvy┼íova┼ą po┼żadovan├ę miery konverzie pre ─Ćal┼íie predplatn├ę, predaj a zobrazenie str├ínok.

  ─Żahko pou┼żite─żn├Ż A / B testovac├ş doplnok WordPress, ktor├Ż pom├íha optimalizova┼ą obsah a zvy┼íova┼ą po┼żadovan├ę miery konverzie pre ─Ćal┼íie predplatn├ę, predaj a zobrazenie str├ínok.