Ušetrite s týmto Samsungom 200 dolárov 2-na-1-Hromebook vďaka zľave na Prime Day

Amazon majú Samsung Chromebook Plus V2 2-na-1 K dispozícii za 399,99 dolárov alebo o 200 dolárov menej ako je obvyklé. Táto ponuka predstavuje najmenší pokles cien, aký sme doteraz v tomto modeli videli, s vynikajúcimi zákazníkmi. V skutočnosti to presahuje predchádzajúcu najlepšiu cenu o 50 dolárov a teraz je ideálny čas na uskutočnenie nákupu, keď ste na trhu.

Táto dohoda, rovnako ako milióny ďalších, je súčasťou programu AmazonVenda no First Day. Našťastie môžete využiť bezplatnú 30-dňovú skúšobnú verziu, aby ste získali prístup, ak nie ste členom.

To svetlo 2-na-1- Počítač váži menej ako tri kilogramy. Fold Prepnite sa do režimu tabletu a bavte sa alebo pozerajte videá zábavným spôsobom alebo ich nechajte v režime prenosného počítača na tradičné použitie. Počítač má 4 GB RAM a 64 GB Flash pamäť vybaviť microSD kartu takto. Tento model má tiež integrované pero, ktoré môžete použiť na písanie, kreslenie, úpravy, vytváranie snímok obrazovky a ďalšie. Ak to urobíte pomocou výkonného 13-megapixlového fotoaparátu, okrem systému Chrome OS a prístupu k nemu Google Play Store Okrem toho máte zariadenie dokonale prispôsobené vašim každodenným potrebám.

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Ďalšie podrobnosti nájdete v našich pravidlách ochrany osobných údajov.