Ušetrite 41 GBP na Fitbit Versa 3 – ideálny pre novoročné fitness režimy

THE Versa 3 je najnovšia verzia jedného z najobľúbenejších zariadení Fitbit.

Práve teraz ho môžete získať za 41 libier za Amazon; Ideálne, ak hľadáte tracker pre 2021 fitness cieľov.

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať.

Nielen fitness tracker, Versa 3 sú inteligentné hodinky pre zdravie a kondíciu.

Obsahuje funkcie, ktoré by ste očakávali od špičkového sledovača Fitbit, ale má dostatok štýlu na to, aby ste ho mohli nosiť aj ako každodenné hodinky.

Fitibit zvyčajne stojí zariadenie 199 dolárov, ale v januárovej zľave sa na vlastnom webe spoločnosti Fitbit pohybuje až do 169,99 libry.

Fitbit Versa 3, 159,99 GBP (úspora 41 GBP) pri Amazon – kúpiť tu

Amazon ide to však ešte lepšie, orezaním ceny na 159,99 GBP u modelu polnočná modrá / zlatá ušetríte 41 GBP za najnižšiu cenu v histórii.

Inteligentné hodinky pre zdravie a fitnes sú obľúbené popri čisto sledovačoch kondície, ktoré ponúkajú štýl i funkčnosť.

Versa 3 má veľa z nich, tri farby na výber, jasný displej a viac ako šesťdňovú výdrž batérie.

Odolné voči vode a rýchlo sa nabíjajúce, používatelia môžu z Versa telefonovať a prijímať správy a upozornenia 3, dokonca ovládať Spotify z jeho displeja.

Pre kondíciu a pohodu, Versa 3 ponúka minúty aktívnej zóny, celodenné sledovanie srdcového tepu, variabilitu srdcového tepu a tiež sledovanie spánku.

Hodinky s GPS môžu dokonca sledovať vašu dychovú frekvenciu, saturáciu kyslíkom, ponúkať riadené dýchanie a-okrem toho sledovať teplotu pokožky a menštruačné zdravie.

Páči sa to recenzentom aj používateľom, Versa 3 ponúka mnoho ďalších informácií aj prostredníctvom svojej sprievodnej aplikácie.

Ak uvažujete o novom prístupe k zdraviu alebo sledovaniu zdravia v tomto roku, ale chcete aj trochu štýlu, Versa 3 mohla by byť tá možnosť.

Fitbit Versa 3, 159,99 GBP (úspora 41 GBP) pri Amazon – kúpiť tu

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

Pomaly a stabilne – kulturista Matt Morsia sa delí o svoje tipy na chudnutie

Hľadáte niečo lacnejšie? Fitbit Versa 2 je tiež v súčasnej dobe zľavnený.

Potrebujete nový telefón? K vybranému Samsungu získate reproduktor Kardon Harman ZDARMA v hodnote 180 libier Galaxy hansdsets.

Pozrite sa na najlepšie zľavy a kódy kupónov, ktoré sú k dispozícii pre váš ďalší technický pokrok The Sun Stránka s poukážkami na januárový predaj.