Ušetrite 250 dolárov na bielej alebo čiernej značke Google Pixel 4

Každý, kto chce vždy najnovší smartfón na trhu, si ho nemôže dovoliť každý, takže niektorí ľudia sa uspokoja minulý rok alebo rok pred modelom. S touto dohodou si však môžete kúpiť telefón s Androidom, ktorý bol uvedený na trh minulý október. Môžete si vziať neuveriteľných 250 dolárov Google Pixel 4,

Najlepšie funkcie tohto telefónu Pixel môže byť fotoaparát. Obsahuje "Motion Sense", ktorý vám umožňuje ovládať fotoaparát bez toho, aby ste sa ho dotkli a pomocou jednoduchej ručnej vlny. Telefón vám tiež umožňuje upraviť expozíciu pre rôzne časti fotografií.

Deal Pixel 4 Predný zadný "class =" responzívne-lenivý wp-image-336792

Google Pixel 4 používa tiež rýchle gestá, ktoré vám umožňujú konať bez toho, aby ste sa dotkli telefónu, rovnako ako Motion Sense. Je to vynikajúca funkcia, keď máte ruky plné ruky, napríklad keď šoférujete alebo jete.

Adaptívna batéria sa naučí, aké sú vaše obľúbené aplikácie, a znižuje výkon ostatných aplikácií, ktoré nepoužívate tak často. pixel 4 Nabíjať môžete aj bezdrôtovo pomocou stojana Pixel alebo akejkoľvek bezdrôtovej nabíjačky s certifikátom Qi.

Môžete vziať 250 dolárov z takmer každej iterácie Pixelu 4 ponúkané: Pixel 4, Pixel 4 XL, 64 GB a 128 GB, v bielej aj čiernej farbe. Oranžová verzia nie je súčasťou tejto ponuky.

Google Pixel 4

Foto Credit: depositphotos a Amazon

Značka Tech Easier môže získavať provízie za produkty zakúpené prostredníctvom našich odkazov, čo podporuje prácu, ktorú robíme pre našich čitateľov.

Je tento článok užitočný?

Related Articles

Back to top button