USB 4,0 Je to ofici├ílne: ohromuj├║ci prenos a dob├şjanie!

USB 4,0 Je to ofici├ílne: ohromuj├║ci prenos a dob├şjanie! 1
┼átandard USB 4,0 je teraz ofici├ílny a prin├í┼ía so sebou s├ęriu vylep┼íenia v porovnan├ş s USB 3,2 V kr├ítkosti ich zhrnieme.

Nov├Ż ┼ítandard s─żubuje dvojn├ísobn├║ r├Żchlos┼ą prenosu ako predch├ídzaj├║ca: 40 Gb proti USB 20 3,2 a prid├íva podporu pre Thunderbolt 3,

V├Żhodou bude aj vy┼í┼íia r├Żchlos┼ą, akou bud├║ ├║daje cestova┼ą video sign├íl, ktor├ę sa pren├í┼íaj├║ mimoriadne stabiln├Żm sp├┤sobom aj na extern├Żch obrazovk├ích s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm.

V─Ćaka USB 4,0 bude tie┼ż mo┼żn├ę nab├şja┼ą zariadenia a┼ż do 100W, otv├íranie dver├ş nov├Żm mo┼żnostiam ultrar├Żchleho nab├şjania.

Toto s├║ sk├┤r zauj├şmav├ę spr├ívy, s ktor├Żmi bude ve─ża zvedav├Żch experimentova┼ą. Bude v┼íak nejak├Ż ─Źas trva┼ą, k├Żm uvid├şme prv├ę zariadenia schopn├ę podporova┼ą nov├Ż ┼ítandard a to ist├ę mo┼żno poveda┼ą aj pre perif├ęrne zariadenia. Androidauthority ozna─Źuje obdobie ako druh├í polovica roku 2020.

Okrem toho, rovnako ako v pr├şpade ka┼żdej novej technol├│gie, bude potrebn├ę ─Źaka┼ą e┼íte sk├┤r, ako ceny tejto technol├│gie klesn├║ na ve─żmi atrakt├şvne ceny pre spotrebite─żov.