Urobil to tvoje YouTube Je účet uzamknutý? Ako to môžete urobiť?

Urobil to tvoje YouTube Je účet uzamknutý?  Ako to môžete urobiť? 1

YouTube je na prvom mieste, pokiaľ ide o služby streamovania videa. Teraz je to názov domácnosti a ich služby sa tešia takmer všetkým vekovým skupinám. Rôzni ľudia majú rôzny vkus, pokiaľ ide o sledovanie videí a videa YouTube práve dostal všetko. Od filmových recenzií, recenzií modulov gadget, receptov na varenie, správ z celého sveta, športových videí až po čokoľvek, spomeňte to a YouTube pravdepodobne na to video. daily, YouTube zaznamenáva zásah 1,9 miliárd používateľov s priemerným pohľadom na 1 miliárd hodín každý deň ako celok.

YouTube je v súčasnosti k dispozícii ako streamingová služba v 91 krajinách s celkovým počtom 85 jazykov. Takmer všetci používatelia smartfónov sú zapnutí YouTube a teraz sú tým rozmaznaní. Potrebujú to občas ako nevyhnutnosť, ale čo by urobili, keby boli zrazu blokovaní YouTube, Už ste niekedy boli obeťou? Ak ho máte, tento článok vám pomôže pochopiť, ako všetko funguje a čo robiť v takomto scenári, aby bol váš účet zablokovaný.

plán YouTube Správy na zariadení s Androidom (ako to urobiť)Obrázok: Pixabay

Dôvody YouTube uzamykate svoj účet?

Opakované normálne alebo občasné závažné porušenie YouTube Usmernenia pre spoločenstvo, YouTube Pravidlá a / alebo podmienky služby. Kanály, ktoré podporujú obťažovanie, nenávistné prejavy, šírenie propagandy alebo napodobňovanie.

ako YouTube blokuješ ťa?

YouTube Uvedomte si, že sa môžu vyskytnúť chyby a mnohí z nás majú tendenciu nečítať si svoje zmluvné podmienky. Menšie porušenie sa vždy ľahko rieši YouTube, Ak sa však jedná o závažné porušenie pravidiel, je pravdepodobné, že sa už váš účet už viac nezobrazí. Poďme sa teda pozrieť, ako na to YouTube chodiť, keď niekoho blokujú.

Prvá bitka:

Predpokladajme, že sa nepoučíte zo svojej prvej chyby a znova sa dopustíte porušenia, potom dostanete prvú štrajk YouTube, Výsledkom tohto štrajku je, že nebudete môcť využiť určité služby do jedného týždňa. Toto zahŕňa:

Žiadne nahrávania videí, živých prenosov alebo príbehov. Nevytvorili sa žiadne vlastné miniatúry ani príspevky v komunite. Žiadne zoznamy skladieb. Zoznamy skladieb nie je možné pridať alebo odstrániť zo stránky prezerania videa.

Ďalších 90 dní budete tiež monitorovaný kvôli ďalším porušeniam.

Druhý štrajk:

Predpokladajme, že z akéhokoľvek dôvodu porušujete podmienky služby YouTube znova na 90 dní. Stále nedostanete prísny blok. Namiesto toho dostanete druhý štrajk, ktorý uloží rovnaké obmedzenia ako pri prvom štrajku. Tentokrát však budú obmedzenia platiť dva týždne a váš účet bude znova sledovaný po dobu 90 dní.

Tretí štrajk:

Toto je posledné upozornenie, pretože ďalšie 90-dňové porušenie bude mať za následok úplné ukončenie vášho účtu. Stratíte svoj kanál, odberateľov a všetok obsah, ktorý ste doteraz nahrali.

Priame ukončenie:

V zriedkavých prípadoch, ak je porušenie veľmi závažné, napríklad v kategórii podmienok, obťažovania a nenávistných prejavov, nedostanete žiadne varovanie ani štrajk. Váš účet bude namiesto toho okamžite zrušený alebo zablokovaný. Čítať ukončenie kanála súbor pravidiel.

Ako ho obnovíte?

Nemá zmysel zabiť blokovaného YouTube zodpovednosti. Možno to bola vaša chyba, alebo možno je to zlé na YouTube, na tom nezáleží. Tvorcovia obsahu značne investujú do svojich kanálov a do svojich srdcervúcich, ak sú niektorí z týchto ľudí zablokovaní. Pozrime sa na postup, ako získať späť svoj účet. Nebude to proces zameraný na budúcnosť a pravdepodobne to bude nejaký čas trvať. Ak však všetko pôjde dobre, bude váš účet obnovený.

Odvolanie:

Keďže je to prípad online účtov, budete musieť podať ďalšie odvolanie YouTube aj tu. Ak si skutočne myslíte, že ste boli zablokovaní bez vášho zavinenia, vyplňte registračný formulár a zvýšte tak svoj hlas pre tím YouTube. Kliknite na toto odkaz otvoriť formulár odvolania.

Tu nájdete päť polí.

    Celé meno žiadateľa (podľa ID orgánu) E-mailová adresa zaregistrovaná na zablokovanom účte. E-mailová adresa pre YouTube tím kontaktovať žiadateľa.URL pre pozastavený účet. Stručný popis, prečo si myslíte, že váš účet bol omylom ukončený.

Vyplňte všetky polia presne bez akýchkoľvek chýb. Ak je to piate pole, presvedčte sa sami. Stručne vysvetlite, prečo si myslíte, že váš účet bol neúmyselne ukončený. Vyberte si z riadkov podmienok, pravidiel a pravidiel YouTube, aby bol váš prípad konkrétnejší.

Počkajte na odpoveď a potom na rozhodnutie:

V období do 7 dní, z ktorých by ste mali počuť YouTube o vašom odvolaní e-mailom. Neodosielajte rovnaké odvolanie. YouTube pošle správu, že dostali vaše odvolanie a že teraz záležitosť znova preskúmajú.

Potom môžu nastať dva výsledky, váš účet bude obnovený alebo bude váš účet natrvalo zatvorený.

Ak sa vám všetko podarí, obnovia sa všetky záležitosti týkajúce sa vášho účtu. Videá, odberatelia a čokoľvek, čo ste mali.

Ak veci nie sú vo vašej túžbe, potom to tak bude. To znamená, že ste skutočne urobili niečo vážne zlé a že sa to už nevráti.

Ako sa vyhnúť zaveseniu?

Najlepšie je čítať Pokyny pre YouTube a zmluvné podmienky a uistite sa, že ich podmienky v budúcnosti neporušíte.