Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Uptodown podporuje propag├íciu a distrib├║ciu aplik├íci├ş v boji proti COVID-19

V Uptodowne sme sa rozhodli vyu┼żi┼ą na┼íe zdroje na podporu akejko─żvek iniciat├şvy s├║visiacej s rie┼íen├şm koronav├şrusu. Na┼íe dom├íce kancel├írie sa nach├ídzaj├║ v ┼ápanielsku, tak┼że sme na vlastnej ko┼żi svedkami ├║─Źinkov tejto v├í┼żnej svetovej kr├şzy. Preto sme otvorene pon├║ka v┼íetky na┼íe zdroje projektom a organiz├íci├ím, ktor├ę vyv├şjaj├║ alebo distribuuj├║ aplik├ície ─Źo m├┤┼że poskytn├║┼ą nejak├║ pomoc pri zvl├ídan├ş tejto pand├ęmie.

Za t├Żmto ├║─Źelom sme vytvorili ┼ípecifick├Ż e-mailov├Ż ├║─Źet: [email protected], M├┤┼że ho pou┼żi┼ą ktoko─żvek, kto m├í inform├ície o nov├Żch projektoch vytvoren├Żch verejn├Żmi organiz├íciami a v├Żvoj├írmi, ktor├ş chc├║, aby ich aplik├ície oslovili ─Źo najviac ─żud├ş. Sme platforma na distrib├║ciu aplik├íci├ş pre mobiln├Ż aj stoln├Ż po─Ź├şta─Ź s medzin├írodnou vidite─żnos┼ąou a mesa─Źne vy┼íe 100 mili├│nov jednotliv├Żch pou┼ż├şvate─żov. my chcem, aby niekto, kto to potrebuje, bol schopn├Ż z na┼íich mo┼żnost├ş ┼í├şrenia vy┼ąa┼żi┼ą maximum.

Uptodown podporuje propag├íciu a distrib├║ciu aplik├íci├ş v boji proti COVID-19 1

Existuje ve─ża sp├┤sobov, ako by┼ą aplik├ícia ├║─Źinn├í v boji proti COVID-19. V skuto─Źnosti po vynikaj├║cich v├Żsledkoch, ktor├ę dosiahli tieto typy aplik├íci├ş v ─î├şne, nieko─żko kraj├şn u┼ż vydalo aplik├ície tohto druhu poch├ídzaj├║ce z verejn├Żch aj s├║kromn├Żch iniciat├şv. Mo┼żn├ę vlastnosti takejto aplik├ície sa m├┤┼żu zna─Źne l├ş┼íi┼ą:

  • Anal├Żza ve─żk├Żch d├ítov├Żch inform├íci├ş, zhroma┼ż─Ćovanie ┼ítatistick├Żch inform├íci├ş na vytv├íranie ┼ítatist├şk alebo predpoved├ş.
  • Identifik├ícia nebezpe─Źn├Żch z├│n pomocou aktualizovan├Żch inform├íci├ş.
  • Inform├ície o karant├ęne pomocou geoloka─Źn├Żch syst├ęmov.
  • Sp├┤sob, ako pon├║knu┼ą ofici├ílne informa─Źn├ę slu┼żby verejnosti, aby sa zabr├ínilo satur├ícii in├Żch met├│d ┼í├şrenia.