Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Upravujte videá ľahko a bez straty zdrojov tímu pomocou programu MiniTool Movie Maker

Editácia videa je jedným z procesov podporovaných rôznymi nástrojmi, ktoré umožňujú všetkým používateľom ich vykonávanie. Aj keď si táto úloha zaslúži určité znalosti, je to niečo, čo sa môžeme naučiť, keď sa zoznámite s aplikáciou, ktorej sa zaoberáme. V tomto zmysle by sme chceli predstaviť ten, ktorý vyniká tým, že je voľný a užívateľský zážitok je pre používateľov skutočne jednoduchý.

Hovorí sa tomu program MiniTool Movie Maker a je to veľmi jednoduchý softvér, ktorý je video editorom, ktorý vám umožňuje veľmi plynulo pracovať z vášho počítača.

Bezplatný a ľahko použiteľný editor

Upravujte videá ľahko a bez straty zdrojov tímu pomocou programu MiniTool Movie Maker 1

Jednoduché použitie je veľmi dôležitý faktor, keď hovoríme o editoroch akéhokoľvek druhu, ale pokiaľ ide o videá, je oveľa špeciálnejší vzhľadom na to, že tieto procesy sú zvyčajne trochu komplikovanejšie. V prípade programu MiniTool Movie Maker hovoríme o aplikácii, ktorá sa vyznačuje jednoduchým rozhraním, kombinovaným s veľmi zaujímavými funkciami, ktoré vám umožňujú vylepšiť vaše video pomocou doplnkov a efektov, ku ktorým máte jednoduchý prístup z panela nástrojov.

Spotreba zdrojov je navyše omnoho nižšia ako v prípade iných aplikácií, vďaka čomu je vynikajúca pre tých, ktorí nemajú výkonné počítače.

Pri spustení aplikácie uvidíte, že rozhranie je rozdelené do 3 medzerou, v pravom hornom rohu máte multimediálne prvky, ktoré môžete použiť vo svojich videách, v pravom hornom rohu máte ukážku videa a tesne pod časovou osou.

Upravujte videá ľahko a bez straty zdrojov tímu pomocou programu MiniTool Movie Maker 2

Medzi príležitosti, ktoré sa otvárajú programom MiniTool Movie Maker, patrí tvorba videí z preddefinovaných šablón, podpora videa 4K, ukladanie krátkych videí ako animovaných GIF, zmena rýchlosti filmov, aby sa dali vidieť v rýchlom pohybe, spomalenom pohybe a dokonca, v opačnom smere. Aplikácia je veľmi jednoduchá na používanie a je to veľmi dobrá alternatíva na začatie získavania znalostí o editácii videa.

Zabudni na to, kliknite na tento odkaz,