Upozornenie! WhatsApp omylom vyháňa používateľov zo skupín

WhatsApp vyháňa ľudí zo skupín

Ak v posledných hodinách boli ste vylúčení zo skupiny WhatsApp kde sa zúčastňujete, nenadávajte správcovi toho istého, pretože ide o chybu samotnej aplikácie na odosielanie správ ktorá ovplyvnila veľkú časť používateľov na svete.

Chyba sa začala šíriť počas včerajšieho popoludnia (16. septembra) a oveľa zreteľnejšia sa stala dnes v skorých ranných hodinách. Áno OK Je to problém s veľmi jednoduchým riešením (sám messenger pridáva automaticky vyradených užívateľov znova), chyba spôsobila v skupinách veľa problémov, pretože nikto nemá rád, keď ho niekto bezdôvodne vykopne.

Ako opraviť chybu vyhostenia v skupinách WhatsApp?

WhatsApp vyháňa ľudí zo skupín chyba

Dobrou správou je, že nie všetci utrpeli hromadné vyhostenie skupín, iba tí, ktorí vlastnia verziu 2.20.200.7 Y 2.20.200.8 WhatsApp bol ovplyvnený. Tí, ktorí majú staršiu verziu ako spomínané, by tento problém mať nemali.

Riešením tejto chyby je manuálna aktualizácia aplikácie z Google Play Store. Na druhej strane, ak nemôžete stiahnite si novú verziu WhatsApp z obchodu Google App Store, môžete si vybrať stiahnutie WhatsApp mimo Obchodu Play. Ak zvolíte túto poslednú možnosť, budete mať možnosť nielen stiahnuť si najnovšiu oficiálnu verziu messengeru, ale budete mať aj prístup k jeho beta verzii.

WhatsApp zatiaľ vo veci nerozhodol, aj keď je potvrdené, že ide o chybu, ktorá spôsobuje vylúčenie používateľov zo skupín bola opravená v najnovšej verzii, ktorá bola nahraná Google Play Store.

Bez toho, aby som viac dodal, tento problém nebol prítomný vo verzii WhatsApp pre iPhone, postihlo iba používateľov systému Android.