Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Upozornenie na obchod: Samsung 5G Galaxy A90 je pod 400 GBP

Jedným z najkrajších telefónov, ktoré som minulý rok preskúmal, bol Samsung Galaxy A90 5G. Nielenže to bol najlacnejší spôsob, ako obísť 5G telefón, ale nebol to ani jediný telefón, ktorý by dokázal byť takmer rovnako dobrý ako vlajková loď Samsungu. Galaxy S10 s nižšou RRP.

Ale aj keď to bolo * lacnejšie *, stále to nebolo celkom lacné, a preto je táto dohoda v obchode Samsung skutočne stojí za váš čas. Juhokórejská firma znížila cenu Galaxy A90 5G v čiernej a bielej farbe, čím sa zvyšuje z 669 GBP na 399 GBP. To je úspora 270 libier, matematickí fanúšikovia.

Za túto cenu, aj bez prvku 5G, by sa A90 skutočne oplatil pozrieť. Balíček čipovej sady Qualcomm Snapdragon 855 a 6 GB pamäte RAM znamená, že výkon je na rovnakej úrovni ako čokoľvek v tvare Android vydané v minulom roku, ako ukazuje nasledujúci graf.

Upozornenie na obchod: Samsung 5G Galaxy A90 je pod 400 GBP 1

Okrem toho prichádza s tromi fotoaparátmi smerujúcimi dozadu (hlavný fotoaparát s rozlíšením 48 megapixelov je podporovaný širokouhlým objektívom a snímačom hĺbky) a batéria sa zapína a vypína – vydržala smiešnych 23 hodín a 38 hodín. minút pri našom štandardnom výdrži.

Potom je tu prvok 5G. Pravdepodobne to nebude k dispozícii vo vašom okolí, a ak je, pravdepodobne to nebude také rýchlejší ako 4G. To bola moja skúsenosť, keď som to vyskúšal v úlomkoch 5G pokrytia, ktoré som našiel okolo Fitzrovie a Hammersmithu.

Nakoniec som to preto pripísal hviezdičke v mojej recenzii. Keď je ešte len v plienkach, nestojí to za to platiť navyše za 5G. To však bolo, keď to stálo 669 libier a bolo to podstatne viac ako súperov iných ako 5G od spoločností OnePlus a Xiaomi. Teraz je to 399 GBP, aj keď som v pokušení – a kúpil som si iba (nižšiu) Galaxy S10e späť na Čierny piatok…

Kúpte si teraz od spoločnosti Samsung