Upozornenie! Bonus 5 000 dol├írov, ktor├Ż koluje na WhatsApp, je…

Whatsapp podvod

Ka┼żd├Ż v ur─Źitom okamihu videl tie zvl├í┼ítne spr├ívy WhatsApp, ktor├ę v├ím ├║dajne d├ívaj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo pe┼łaz├ş a uk├ízalo sa, ┼że ide o podvod. Mnoh├ş z n├ís ich v┼íak ignoruj├║ a tv├íria sa, ┼że sa do aplik├ície na odosielanie spr├ív ni─Ź nedostalo. Tentoraz v┼íak existuje bonus 5 000 dol├írov, ktor├Ż koluje na WhatsApp a mali by ste vedie┼ą, ┼że ide o podvod.

Pod─ża spr├ívy Walmart rozd├íva kup├│n v hodnote 5 000 dol├írov na oslavu svojho v├Żro─Źia. Okrem toho obsahuje odkaz na webov├║ str├ínku pochybn├ęho p├┤vodu, kde sa v├ís pok├║sia oklama┼ą.

Nov├Ż podvod WhatsApp vo forme bonusu 5 000 dol├írov

Whatsapp 5000 podvod

Re┼ąazec za─Źal v Argent├şne a r├Żchlo za─Źal obieha┼ą v Latinskej Amerike a in├Żch ─Źastiach sveta. Preto┼że toto je Walmart, popul├írna obchodn├í fran┼í├şza, ─żudia prepadn├║ tomuto odkazu bez oh─żadu na n├ísledky.

oko, tieto posolstv├í upravuj├║ ich tvorcovia, ke─Ć sk├í─Źu z krajiny do krajiny. Z tohto d├┤vodu je tie┼ż pravdepodobn├ę, ┼że ├║daj o dlhopisoch bude zmenen├Ż na eur├í, aby bol na eur├│pskom ├║zem├ş d├┤veryhodnej┼í├ş.

Kybernetick├í bezpe─Źnostn├í firma ESET zachytila ÔÇőÔÇőt├║to hrozbu, v ktorej sa objavuje ├║dajn├í jubilejn├í akcia. Ako ospravedlnenie sl├║┼żi prieskum a po jeho vyplnen├ş v├ís ubezpe─Źia, ┼że ste z├şskali bonus. Pred dosiahnut├şm ocenenia v├ís v┼íak web prin├║ti zdie─ża┼ą odkaz s 20 kontaktmi.

Po zdie─żan├ş odkazu v├ís web po┼żiada, aby ste si vybrali jeden “dar─Źekov├í krabi─Źka“Aby som dostal bonus.” Akoby toho tie┼ż nebolo dos┼ą bude vy┼żadova┼ą platobn├ę ├║daje na overenie va┼íej toto┼żnosti. Bezpochyby je to v┼íetko prestrojenie na podv├ídzanie ─Źo najv├Ą─Ź┼íieho po─Źtu ─żud├ş.

5000 dolárov podvod Whatsapp

Podozriv├ę mesa─Źn├ę predplatn├ę

Nakoniec v├ís podvod zavedie do slu┼żby s n├ízvom Funpros, v ktorej budete sa musie┼ą zaregistrova┼ą a zaplati┼ą predplatn├ę vo v├Ż┼íke 29,95 $ mesa─Źne. Ako si pravdepodobne predstavujete, cel├Żch 5 000 dol├írov je kryt, aby ste mohli zaplati┼ą za toto pochybn├ę mesa─Źn├ę predplatn├ę alebo ukradn├║┼ą va┼íe osobn├ę ├║daje.

Ktoko─żvek poskytol svoje platobn├ę ├║daje (zvy─Źajne ┼żiadaj├║ o kreditn├║ alebo debetn├║ kartu), najlep┼íie urob├şte zavolajte do banky a ozn├ímte situ├íciu, aby ste sa vyhli poplatkom. Podvody WhatsApp s├║ boles┼ąou v krku a mus├şte urobi┼ą ─Źoko─żvek, aby ste sa s nimi vysporiadali.

Related Articles

Back to top button