Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

[Update: Winners] Vyhrajte jednu z 15 domácich kamier Annke 1080p alebo jednu kúpte so zľavou 43% [US]

Chcete sledovať svoj domov, keď ste preč? Ak je to tak, IP kamera Annke s rozlíšením 1080p zvládne túto prácu v poriadku a spolupracujeme s ňou na tom, aby sme jej rozdali 15 z nich! Máme tiež exkluzívny kupónový kód, ktorý má zľavu 45% z bežnej ceny, ak si ju chcete kúpiť teraz.

Táto súťaž je teraz u konca.

Konečné výsledky sú uvedené nižšie. Ak ste vyhrali, budete v blízkej budúcnosti kontaktovaní. Blahoželáme!

Všetci ostatní – zúčastnite sa a sledujte Android Police, aby vám neunikli naše nadchádzajúce oznámenia o rozdávaní. Môžete sledovať AP Twitter, Facebook a RSS.

Víťazmi sú …

Adan Sanchez Tim Crothers Jason Farrell Robert Walters Cedric Godwin Brandon Rothweiler Ryan Chandler Diego Kaku Tristan Lofgren Donny C Huccabe Flumantoblízko Frank Banul Satish Menedi Curtis Lu David Woodward

Dokonca aj IP kamery s rozlíšením 1080p sa otáčajú a nakláňajú tak, aby pokryli každý centimeter vášho domu, s infračervenými LED diódami na zlepšenie kvality videa v tmavých oblastiach. Dokáže zaznamenávať obrázky s nízkou bitovou rýchlosťou videa, takže nevkladá vaše karty SD rýchlo (alebo môžete nahrávať maximum 8 Mbps) a existuje voliteľná možnosť úložiska v cloude s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

[Update: Winners] Vyhrajte jednu z 15 domácich kamier Annke 1080p alebo jednu kúpte so zľavou 43% [US] 1

Bez ohľadu na to, kde sa nahrávajú, si môžete prezerať obrázky a diaľkovo ovládať fotoaparát pomocou aplikácie pre smartfóny. Fotoaparát tiež spolupracuje s Alexou, takže môžete sledovať živé vysielanie na relácii Echo Show alebo Echo Spot.

Rozdávame 15 z týchto kamier, ale ak chcete práve teraz, máme pre vás exkluzívny kupónový kód. Keď si kúpite IP kameru Annke na adrese Amazon, Zadajte kód ACSFV5HC pri pokladni získate 43% zľavu. Platnosť tohto kódu končí o polnoci tichomorského času 27. augusta.

Súťaž prebieha od 26. augusta 2019 do 23:59 tichomorského času 29. augusta 2019. Vyberie sa 15 výhercov a každý výherca dostane IP kameru Annke 1080p.

Súťaž je prístupná iba pre obyvateľov USA, s výnimkou teritórií. Veľa štastia!

Ďalšia 1080p IP kamera povedala

Skúste postupovať