[Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US]

Ak h─żad├íte 100% bezdr├┤tov├║ vonkaj┼íiu bezpe─Źnostn├║ kameru odoln├║ proti poveternostn├Żm vplyvom, ktor├í pracuje s nab├şjate─żn├Żmi bat├ęriami a sol├írnymi panelmi, neh─żadajte ni─Ź in├ę ako Argus. 2 Nap├íjanie bezpe─Źnostnej kamery a sol├írneho panela od spolo─Źnosti Reolink. T├íto kamera a sol├írna nab├şja─Źka s├║ nielen dokonal├Żm rie┼íen├şm pre dom├íce monitorovanie, ale bezdr├┤tov├Ż dizajn kamery zaru─Źuje, ┼że in┼ítal├ícia bude hra─Źka. Preto s pote┼íen├şm oznamujeme, ┼że sa Reolink a AP spojili, aby rozdali ┼ítyri kamery a ┼ítyri sol├írne panely ┼ítyrom ┼í┼ąastliv├Żm ─Źitate─żom.

T├íto s├║┼ąa┼ż je teraz u konca.

Kone─Źn├ę v├Żsledky s├║ uveden├ę ni┼ż┼íie. Ak ste vyhrali, budete v bl├şzkej bud├║cnosti kontaktovan├ş. Blaho┼żel├íme!

V┼íetci ostatn├ş – z├║─Źastnite sa a sledujte Android Police, aby v├ím neunikli na┼íe nadch├ídzaj├║ce ozn├ímenia o rozd├ívan├ş. M├┤┼żete sledova┼ą AP Twitter, Facebook a RSS.

Jerome K Steve Bryan Eden Mike B

Reolink Argus 2 Je dod├ívan├Ż s konektorom micro USB na bat├ęrii, podporuje a┼ż 64G SD kartu, m├í hodnotenie IP65 odoln├ę vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom, senzor pohybu PIR a podporuje farebn├║ no─Źn├║ v├şziu Starlight Color 1080p. V─Ćaka nemu pou┼ż├şvate bezpe─Źnostn├║ kameru kamko─żvek budete chcie┼ą 2Bezdr├┤tov├Ż dizajn a vodotesnos┼ą 0,4 GHz zaru─Źuje, ┼że necha┼ą ho vonku nie je probl├ęm. Najlep┼íou vlastnos┼ąou bezpe─Źnostnej kamery je samozrejme to, ┼że podporuje nap├íjanie sol├írneho panelu odoln├ę vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom spolo─Źnosti Reolink, ─Źo znamen├í, ┼że sa nikdy nemus├şte stara┼ą o manu├ílne nab├şjanie kamery.

[Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US] 1 [Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US] 2 [Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US] 3

Reolink Argus 2 za norm├ílnych okolnost├ş sa pred├íva za 129,99 dol├írov, ale spolo─Źnos┼ą Reolink v s├║─Źasnosti na ┼łu vykon├íva viano─Źn├Ż predaj Amazon ─Źo zni┼żuje cenu o 20%. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na mal├ę kup├│nov├ę pole pod cenou za Amazon Zoznam. Okrem toho spolo─Źnos┼ą Reolink pon├║ka ─Ćal┼íiu z─żavu 10%. Nezabudnite teda pou┼żi┼ą tento k├│d kup├│nu 10AKU43T pri kontrole. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete u┼íetri┼ą celkom 30% z be┼żnej maloobchodnej ceny. Kompatibiln├ę nap├íjanie si m├┤┼żete vzia┼ą aj zo sol├írneho panela Reolink za 29,99 dol├írov.

K├║pte si fotoapar├ít tu: Reolink Argus 2 doh─żad

Tu k├║pte sol├írny panel: Pripojte sp├Ą┼ą na nap├íjanie sol├írneho panela

[Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US] 4 [Update: Winners] Rozd├ívame ┼ítyri Reolink Argus 2 Bezpe─Źnostn├ę kamery a sol├írne panely plus 30% z─żava na kameru pre v┼íetk├Żch ostatn├Żch [US] 5

Ve─żk├Ż v├Żber bezpe─Źnostn├ęho hardv├ęru Reolink DIY n├íjdete tie┼ż na str├ínke Amazon, a v├Ą─Ź┼íina z toho je v s├║─Źasnosti na sviatkoch, tak┼że nezabudnite nav┼ít├şvi┼ą slu┼żbu Reolink Amazon v├Żkladn├í skri┼ła.

T├íto reklama bude prebieha┼ą od stredy 19. decembra do 23:59 hod. PT v piatok 21. decembra. 4 v├ş┼ąazi bud├║ vybran├ş a ka┼żd├Ż dostane Reolink Argus 2 a nap├íjanie sol├írneho panela Reolink. Z├║─Źastni┼ą sa m├┤┼żu iba obyvatelia USA. Ve─ża ┼í┼ąastia v┼íetk├Żm!

Reolink Argus 2 Priradenie bezpe─Źnostn├Żch kamier a sol├írnych panelov

Sk├║ste postupova┼ą