[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download]

Google bol v poslednej dobe veľmi zaneprázdnený aktualizáciou svojich aplikácií temnými témami. Samotná aplikácia má v súčasnosti čiastočne prerušený tmavý stav pre niektorých používateľov a služby ako Správy Google, Messenger a Kalkulačka to už chvíľu funguje. To všetko sa deje v rámci prípravy na systémovú tému systému Android Q, z čoho budú mať samozrejme prospech aj používatelia starších verzií operačného systému. Najnovšou aplikáciou na príjem temného režimu je Google Keep a máme niekoľko snímok obrazovky, ktoré poskytla spoločnosť Tipeper Kreeper.

[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 1 [Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 2 [Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 3

Nová možnosť rozhrania vyzerá pripravená na výrobu a robí to, čo očakávate. Biele používateľské rozhranie, na ktoré sme zvyknutí, je invertované, farby sú zredukované na pastelové a vrstvy sú rozlíšené rôznymi odtieňmi šedej. Ešte sme nevideli, ako aplikácia obchádza vlastné farby, ktoré môžete použiť na poznámky, ale môžu sa tiež stať pastelovými farbami, ako to spoločnosť Google odporúča vo svojich pokynoch pre návrh materiálov. Ak dostaneme ďalšie snímky obrazovky, aktualizujeme tento príspevok. Režim Dark má vlastný prepínač v nastaveniach, kde ho môžete povoliť a zakázať iba v prípade, ak chcete, aby bol nezávislý od systémových nastavení. Téma prechádza cez miniaplikáciu, ktorú môžete vidieť na nasledujúcom obrázku obrazovky.

[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 4

Zmena sa spustí na strane servera v aplikácii Keep 5.19.191.07, takže ak chcete byť súčasťou temnej lotérie, musíte aktualizovať na túto verziu. Ak nechcete čakať, až ho dostanete z Obchodu Play, môžete si ho stiahnuť z APK Mirror.

Google Keep - Poznámky a zoznamy

Google Keep - Poznámky a zoznamy

Dostali sme snímku obrazovky s farbami tónov v tmavom režime. Sú to skutočne tónované pastely, ktoré sú pre oči ľahšie v sivom prostredí. Vďaka, Hupro!

[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 5 [Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 6

Tu je viac snímok tohto tmavého rozhrania v téme Zachovajte láskavosť nášho tipéra. Jedinou odľahlou hodnotou je režim kreslenia, ale to sa malo očakávať.

Spoločnosť Google spolu s kalendárom oficiálne oznámila vydanie aplikácie Dark Mode to Keep. Dostupnosť sa očakáva v priebehu nasledujúcich 15 dní.

Zdá sa, že režim Google Keep Dark je širší, pretože sa v ňom nachádza veľa správ, ktoré im nedávno sprístupnili. Mnohí autori AP majú tiež vybavenie, ktoré sa im objaví, takže ak to ešte nie je pre vás, nemalo by to trvať dlho. Vďaka, Jason Talbert!

[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 7

Tmavý režim pre web

Režim tmavého používateľského rozhrania aplikácie Keep je teraz k dispozícii na webe. Google hovorí, že používatelia začnú dnes vidieť zmenu stavu tmy (9 Júl), ale je to postupné vydanie, ktoré môže trvať 15 dní, kým sa dostanú všetci. Pamätajte, že na každom zariadení musíte manuálne povoliť tmavý režim. Skontrolujte nastavenie Keep a zistite, či ho ešte nemáte.

[Update: Web rollout] Google Pokračovať v zavádzaní temného režimu pre niektorých používateľov [APK Download] 8

Skúste postupovať