[Update: US release] Samsung Galaxy S├ęria S10 m├í vlastnosti kamery Note10 a podporu DeX pre PC

Nie pr├şli┼í dlho po prepusten├ş Galaxy Pozn├ímka 10, spolo─Źnos┼ą Samsung upriamuje svoju pozornos┼ą na svoje obvykl├ę vlajkov├ę pero, Galaxy S10, S10e, S10 + a S10 5G. Aktualiz├ícia verzi├ş eur├│pskych telef├│nov Exynos im poskytuje niektor├ę funkcie fotoapar├ítu Note10 a DeX pre PC.

Inform├ície o aktualiz├ícii softv├ęru

Verzia: G973FXXU3ASIG / G973FOXM3ASIE / G973FXXU3ASIE Ve─żkos┼ą: 1234.38MB Aktualiz├ícia ├║rovne zabezpe─Źenia: september 12019

─îo je nov├ę

Bola pridan├í nov├í funkcia fotoapar├ítu: ┼żiv├ę zaostrenie, ┼żiv├ę zaostrenie videa, AR Doodle, noc, super stabiln├í pridan├í nov├í funkcia – odkaz na Windows, Dynamick├í obrazovka z├ímku, DeX pre PC Vylep┼íen├Ż v├Żkon – Editor videa

Fotoapar├ít m├í teraz k dispoz├şcii mnoho funkci├ş dostupn├Żch v pozn├ímke 10. No─Źn├Ż re┼żim bol roz┼í├şren├Ż o objekt├şv smeruj├║ci dopredu, tak┼że v tme m├┤┼żete robi┼ą omnoho lep┼íie autoportr├ęty. Video re┼żim zlep┼íuje stabiliz├íciu, zapisuje AR a ┼żiv├ę zaostrenie po─Źas nahr├ívania, ─Źo umo┼ż┼łuje efekty bokeh. Po dokon─Źen├ş fotografovania m├┤┼żete klipy jednoducho upravova┼ą priamo v telef├│ne pomocou vylep┼íen├ęho editora videa, ktor├Ż je k dispoz├şcii prostredn├şctvom aplik├ície Samsung Gallery.

[Update: US release] Samsung Galaxy S├ęria S10 m├í vlastnosti kamery Note10 a podporu DeX pre PC 1

Napriek svojmu n├ízvu v├ím DeX pre PC umo┼ż┼łuje pripoji┼ą telef├│n Samsung k v├í┼ímu Windows stroj alebo pre v├í┼í Mac. Aby ste to dosiahli, mus├şte do svojho po─Ź├şta─Źa nain┼ítalova┼ą Samsung DeX a pripoji┼ą S10 cez USB. Zaber├í z telef├│nu vyhraden├ę rozhranie pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe a umo┼ż┼łuje v├ím pou┼ż├şva┼ą optimalizovan├ę aplik├ície spolo─Źnosti Samsung. Odkaz spolo─Źnosti Microsoft na Windows je tie┼ż predin┼ítalovan├Ż s touto aktualiz├íciou syst├ęmu, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą textov├ę spr├ívy a synchronizova┼ą fotografie bezdr├┤tovo. T├║to aplik├íciu v┼íak u┼ż m├┤┼żete do telef├│nu nain┼ítalova┼ą, aj ke─Ć e┼íte nem├íte nov├Ż firmv├ęr.

[Update: US release] Samsung Galaxy S├ęria S10 m├í vlastnosti kamery Note10 a podporu DeX pre PC 2

Aktualiz├ícia zvy┼íuje ├║rove┼ł zabezpe─Źenia telef├│nu na september a roz┼íiruje sa na eur├│pske varianty Galaxy S10e, S10 a S10 +. Ak nem├íte s├şdlo v E├Ü alebo ak pou┼ż├şvate niektor├Ż z t├Żchto telef├│nov vo verzii Snapdragon, mo┼żno budete musie┼ą po─Źka┼ą trochu dlh┼íie, k├Żm nebudete m├┤c┼ą o─Źak├íva┼ą z├şskanie novej verzie. Neexistuj├║ ┼żiadne inform├ície o roz┼í├şren├ş pre dom├ęnu Galaxy S10 5G, zatia─ż.

Vydanie v USA

Spolo─Źnos┼ą Samsung tvrd├ş, ┼że t├íto aktualiz├ícia sa teraz roz┼íiruje Galaxy Jednotky S10 v Spojen├Żch ┼ít├ítoch. Vlastnos┼ą obsahuje nasleduj├║ce.

Video so ┼żiv├Żm zameran├şm: Rozostrenie pozadia s efektmi videa bokeh pre vide├í zaznamenan├ę na predn├Żch a zadn├Żch kamer├ích.

AR Doodle: Vytiahnite svoju kreativitu na nov├║ ├║rove┼ł vytvoren├şm roz┼í├şren├Żch realitn├Żch kresieb a spr├ív. Va┼íe umeleck├ę v├Żtvory m├┤┼żu sledova┼ą tv├íre a priestor okolo v├ís a p├║tav├ę vide├í.

Samsung DeX pre PC: Pripojte po─Ź├şta─Ź bezdr├┤tovo k mobiln├ęmu zariadeniu, aby ste si mohli prezera┼ą upozornenia, odosiela┼ą a prij├şma┼ą spr├ívy a prezera┼ą si najnov┼íie fotografie bez toho, aby ste sa museli zastavi┼ą a pozera┼ą sa na telef├│n.

Presn├ę ├║daje o distrib├║cii sa l├ş┼íia v z├ívislosti od oper├ítora, ale znie to, akoby narazilo na jednotky v kr├ítkom porad├ş.

Sk├║ste postupova┼ą