[Update: Teaser video] Nový OnePlus 7 robí odhaľujúce verziu s waterdrop hack a bez popup kamery

Predchádzajúci OnePlus 7 všetky informácie poukazujú na takmer bezzvonový telefón bez hacku a mechanického skĺznutia spredu smerom k fotoaparátu, ale počuli sme zvesti, že OnePlus môže spustiť viac ako jedno samostatné slúchadlo. Unikol OnePlus 7 Značková propagácia to dôrazne naznačuje a k možnému dátumu spustenia došlo aj 14. mája.

Teraz vidíme vizualizácie zo stále spoľahlivých @OnLeaks (zverejnené spoločnosťou Pricebaba), založené na dizajne CAD, ktorý sa mu podarilo získať, a ukazuje štandardnú edíciu pripravovaného OnePlus 7 so stopou kvapiek vody podobnou OnePlus 6T. Na zadnej strane si tiež všimnete modul s duálnymi kamerami – OnePlus 7 Pro je miesto, kde pravdepodobne nájdeme trojitú konfiguráciu zadnej kamery a pop-up kameru vpredu.

[Update: Teaser video] Nový OnePlus 7 robí odhaľujúce verziu s waterdrop hack a bez popup kamery 1

Na prvý pohľad je veľmi malý rozdiel medzi týmto pravdepodobným OnePlus 7 dizajn a predchádzajúca generácia OnePlus 6T. Môžete si všimnúť, že zadný blesk teraz sedí vo vnútri nárazu fotoaparátu s dvoma šošovkami, ale okrem toho je len veľmi málo na ich vzájomné oddelenie. Zrejme sa zmeria obrazovka 6,2 palca uhlopriečne, čo by znamenalo pre jednotku menšiu ako 6T 60,4-palcová obrazovka.

Lacnejší OnePlus 7 Očakáva sa, že variant bude mať panel s plným rozlíšením HD + AMOLED, najmenej Snapdragon 855 SoC 6 GB FRAME. Úplne špecifikovaný OnePlus 7 Pro môže ponúknuť až 10 GB RAM, ale ešte nie sme si istí, aké ďalšie vnútorné rozdiely môžu medzi týmito dvoma modelmi existovať.

Pridal sa zakladateľ OnePlus Pete Lau Twitter skôr dnes sa podeliť o oficiálny upútavka na ďalší produkt svojej spoločnosti. A zatiaľ čo Lau ešte formálne nezdieľa svoje meno, nie je potrebná veľká fantázia, aby sa zistilo, ako svetlo, ktoré dopadne na okraje tohto telefónu, vytvorí jasné “7”Forma.

Môžeme so všetkou rečou „rýchly“ a „hladký“ očakávať ďalšiu obrazovku s vysokou aktualizáciou?

Skúste postupovať