[Update: Release notes] Galaxy Spustenie S9 a S9 + Android Pie, spolo─Źnos┼ą Samsung aktualizuje aktualiz├íciu cestovnej mapy pre Note9 a ─Ćal┼íie zariadenia

Galaxy Pou┼ż├şvatelia S9 a S9 + neo─Źak├ívali syst├ęm Android 9 Kol├í─Źov├í aktualiz├ícia do janu├íra, ale zd├í sa, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung kope veci ─Źoskoro. Doteraz spr├ívy o aktualiz├ícii poch├ídzaj├║ od vlastn├şkov S9 a S9 + (vlastn├şkov s Oreom a vlastn├şkov programu Pie beta) v eur├│pskych krajin├ích vr├ítane Spojen├ęho kr├í─żovstva, Nemecka, Holandska, Slovenska, ┼ávaj─Źiarska, Ma─Ćarska, Talianska, ako aj Spojen├Żch arabsk├Żch emir├ítov ( Spojen├ę Arabsk├ę Emir├íty).

Pie aktualiz├ícia pre S9 a S9 + m├í nielen vlastnosti vr├ítane adapt├şvnej bat├ęrie, ale aj nov├Ż dizajnov├Ż jazyk One UI od spolo─Źnosti Samsung. Okrem tohto prekvapiv├ęho dar─Źeka spolo─Źnos┼ą Samsung vydala aktualizovan├║ Cestovn├║ aktualiza─Źn├║ mapu pre ─Ćal┼íie zariadenia v aplik├ícii Samsung Members. ├Üpln├Ż zoznam n├íjdete ni┼ż┼íie.

Galaxy S9 a S9 + (január 2019)
Galaxy Poznámka 9 (február 2019)
Galaxy S8, S8 + a Poznámka 8 (Marec 2019)
Galaxy A8 2018, A8 + 2018, A7 2018, A9 2018, Tab S410.5 (Apr├şl 2019)
Galaxy J4, J4 +, J6, J6 +, hviezda A8 (máj 2019)
Galaxy J7 2017 (j├║l 2019)
Galaxy J7 Duo (august 2019)
Galaxy Xcover4, J3 2017, Tab S3 9,7 (September 2019)
Galaxy Karta A 2017, karta Active2, karta A 10.5 (Okt├│ber 2019)

Ako je zrejm├ę zo zoznamu, zav├ídzanie bude st├íle pomerne pomal├ę, najm├Ą v star┼í├şch zariadeniach. Dokonca aj pre modely S9 a S9 + spolo─Źnos┼ą Samsung st├íle uv├ídza svoj janu├ír ako mesiac uvedenia na trh, ─Źo nazna─Źuje, ┼że aktualiz├ícia sa bude postupne roz┼íirova┼ą po celom svete a prostredn├şctvom r├┤znych prepravn├Żch partnerov. S t├Żmto potenci├ílnym pl├ínom pre ─Ćal┼íie zariadenia nastaven├ę na dob├şjanie Pie m├┤┼że nov├í verzia opera─Źn├ęho syst├ęmu pr├şs┼ą v Note9 od janu├íra pred jej febru├írov├Żm term├şnom.

Z├írove┼ł s├║ v┼íak zo zoznamu bohu┼żia─ż vyl├║─Źen├ę jednotky s okrajov├Żmi jednotkami S7 a S7, preto┼że obidve tieto jednotky u┼ż dostali s─ż├║ben├ę dve hlavn├ę aktualiz├ície opera─Źn├ęho syst├ęmu.

Ak chcete na svojom zariaden├ş vyh─żada┼ą polo┼żku Pie, vyh─żadajte v nastaveniach polo┼żku ÔÇ×Aktualiz├ícia softv├ęruÔÇť a vyberte mo┼żnos┼ą ÔÇ×Manu├ílne s┼ąahova┼ą aktualiz├ícieÔÇť – informujte n├ís, ─Źi sa aktualiz├ícia zobrazuje vo va┼íej krajine.

U┼ż sme mali nieko─żko t├Ż┼żd┼łov na to, aby sme sa zozn├ímili s One UI-beta, tak┼że z tohto posledn├ęho vydania nebolo ve─ża prek├í┼żok. Ak ste v┼íak nevykon├ívali pr├ícu spolo─Źnosti Samsung s nov├Żm softv├ęrom, spolo─Źnos┼ą pr├íve aktualizovala svoje podporn├ę dokumenty podrobn├Żm rozpisom zmien a nov├Żch funkci├ş, na ktor├ę sa pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu te┼íi┼ą z tejto aktualiz├ície.

Cel├Ż zoznam je tu trochu dlh├Ż, ale zah┼Ľ┼ła vylep┼íenia upozornen├ş, kl├ívesnice, Samsung DeX, Always On Display, Bixby, softv├ęr fotoapar├ítu a ─Ćal┼íie. Nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku spolo─Źnosti Samsung, kde n├íjdete v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície.

Sk├║ste postupova┼ą