[Update: Release hits Korea] Spoločnosť LG začína prinášať systém Android 9 Koláč do G7 ThinQ s Južnou Kóreou počas Q1 2019

História spoločnosti LG v oblasti aktualizácie telefónov nie je dobrá – preto spoločnosť v skutočnosti vyšla z cesty pred začiatkom tohto roka na vyradenie úplne nového softvéru Upgrade Center na boj proti tomuto problému. Je príliš skoro na to povedať, či to má veľký význam, ale spoločnosť práve oznámila, že kórejský model G7 ThinQ bude inovovaný na Android 9 Koláč počas Q1 2019.

Zverejnenie prichádza so súhlasom cestovnej mapy uverejnenej na webovej stránke spoločnosti LG. Aj keď nikto z nás nevie čítať kórejsky, mágia služby Google Translate nás ubezpečuje, že je naplánovaná aktualizácia systému Pie OS.

[Update: Release hits Korea] Spoločnosť LG začína prinášať systém Android 9 Koláč do G7 ThinQ s Južnou Kóreou počas Q1 2019 1

preklad pridané vpravo.

Okrem týchto informácií – trojmesačného okna a skutočnosti, že sa dostane do Kórey v Kórei – nie je nič známe. Môže to (a pravdepodobne bude) ešte dlhšie počkať, kým sa aktualizácia zobrazí v amerických prepravných jednotkách, odomknutých telefónoch alebo SKU v iných krajinách.

Podľa My LG Cell Phones, Pie beta beží pre G7 ThinQ v Kórei od novembra, čo spoločnosti niekoľko mesiacov testovanie pred aktualizáciou pozemky. Spoločnosť LG tiež minulý mesiac aktualizovala G7 One na Pie, takže G7 ThinQ nebude prvým zariadením od spoločnosti, ktorá vidí Android 9, Zakaždým, keď spoločnosť LG konečne schváli majiteľom produktov Piešťany US G7 ThinQ, mala by byť aspoň stabilná.

Prinajmenšom to musí urobiť softvérové ​​centrum málo rozdielu. Spoločnosť LG síce môže byť neskoro na koláčový večierok, ale nakoniec sa s firmou Samsung trochu aktualizuje. Dobre, takže to nie je naozaj chvála, ale na základe správ sa Pie začíname vydávať pre spoločnosť G7 ThinQ v Južnej Kórei.

Ak ste tu a čakáte, až sa dostane do vášho vlastného telefónu, prečítajte si aktualizovanú používateľskú príručku LG G7 Pie pre telefón (upozornenie na okamžité stiahnutie). Majitelia G7 v iných krajinách musia čakať o niečo dlhšie.

Skúste postupovať