[Update: Out of beta] Action Launcher v38 dod├íva ┼ít├Żl kruhu, podrobnej┼íie nastavenia Quicktheme a ─Ćal┼íie

Tak┼że va┼ía dom├íca obrazovka na sklade v├ís dostane dole? V Obchode Play je ve─ża skvel├Żch mo┼żnost├ş vr├ítane Action Launcher, a pr├íve tak sa st├íva, ┼że sa objav├ş nov├ę beta zostavenie Action Launcher, ktor├ę sa objavuje online. Toto predpoklad├í viac vzh─żadu Android Pie a navy┼íe – s├║ tu nov├ę nastavenia, mo┼żnosti t├ęm a ─Ćal┼íie.

Na webovej stránke Action Launcher je úplná zmena, tak tu to je.

NOVINKA: Zrevidujte celkov├Ż vzh─żad aplik├ície a osvojte si farbu a ┼ít├Żl kol├í─Źe. NOVINKA: Kompletn├í kontrola nastaven├ş aplik├ície. V┼íetky nastavenia s├║ teraz logicky zoskupen├ę, uk├í┼żky a u┼żito─Źn├ę tipy v├ís doved├║ k mo┼żnosti, ktor├║ potrebujete. NOVINKA: Pridajte vyh─żad├ívanie k nastaveniam, aby ste ich mohli n├íjs┼ą a dokonca zmeni┼ą pomocou vyh─żad├ívania. NOVINKA: Pridan├í podporovate─żsk├í zna─Źka 2018 vr├ítane piatich bonusov├Żch tapiet! NOVINKA: Prav├ę nekone─Źn├ę pos├║vanie doku a domovsk├Żch obrazoviek. NOVINKA: Pou┼żite ┼ít├Żl Pixel Launcher na paneli vyh─żad├ívania pre v┼íetky aplik├ície. NOVINKA: Pridajte ikony do rozba─żovac├şch polo┼żiek ponuky pre uz├ívierku, kryt a prie─Źinok. NOVINKA: Sp├║┼í┼ąa─Ź skratiek ÔÇ×Zamkn├║┼ą zariadenieÔÇť bol resetovan├Ż. Vy┼żaduje sa in┼ítal├ícia doplnku Start Launcher. NOVINKA: Pridan├şm vyhraden├ęho prep├şna─Źa zak├í┼żete dok. NOVINKA: Pridajte nastavenie, ktor├ę umo┼żn├ş skrytie textov├Żch ┼ít├ştkov v z├ísuvke pre v┼íetky aplik├ície. NOVINKA: Jemnozrnn├í podpora farieb Quicktheme pre skratky na pracovnej ploche, okenice, prie─Źinky a farby pozadia pre v┼íetky prie─Źinky. NOVINKA: Pridajte nastavenie, ktor├ę v├ím umo┼żn├ş jednoduch├ę umiestnenie skratky zo v┼íetk├Żch aplik├íci├ş na ploche. NOVINKA: Umo┼żn├ş zoradi┼ą odkazy na pracovnej ploche pod─ża n├ízvu. NOVINKA: Presk├║manie prv├Żch sk├║senost├ş aplik├ície od prv├ęho spustenia. VYLEP┼áENIE: Na ochranu s├║kromia pou┼ż├şvate─żov spolo─Źnosti Google pre ochranu osobn├Żch ├║dajov pou┼ż├şvate─żov programu Strobo, u┼ż sa nevy┼żaduj├║ opr├ívnenia READ_CALL_LOG a READ_SMS. Pri telef├│ne sa po─Ź├ştaj├║ nepre─Ź├ştan├ę zna─Źky a aplik├ície SMS teraz z├şskavaj├║ svoje ├║─Źty z upozornen├ş. Funkcia bodu spr├ívy zost├íva nezmenen├í. VYLEP┼áENIE: Nastavenia sa zobrazuj├║ spr├ívne, ke─Ć sa jednotka pou┼ż├şva vo ve─żkom texte. VYLEP┼áENIE: Vylep┼íite v┼íetky n├ívrhy aplik├íci├ş pri prvej in┼ítal├ícii aplik├ície. VYLEP┼áENIE: Pridajte tipy na funk─Źnos┼ą aplik├ície v samotnom sp├║┼í┼ąa─Źi, vr├ítane pomocn├şkov pri farebnej uz├ívierke / prie─Źinkoch a vytvoren├ş v┼íetk├Żch prie─Źinkov aplik├ície. VYLEP┼áENIE: Po ur─Źitej dobe nepou┼ż├şvania sp├║┼í┼ąa─Źa akci├ş sa zobrazia ┼ítandardn├ę obrazovky a dokovacie str├ínky. Oprava: Opravte mo┼żnos┼ą vytvori┼ą pr├ízdny prie─Źinok V┼íetky aplik├ície pri ├║prave obsahu existuj├║ceho prie─Źinka. Oprava: Oprava rozmiestnenia ikon doku, ktor├ę sa pri zmene nastavenia neaktualizuj├║. Oprava: Ve─ża r├┤znych. opravy ch├Żb a v┼íeobecn├ę vylep┼íenia a optimaliz├ície v├Żkonu.

Prestavba kol├í─Źa nie je na dom├ícej obrazovke pr├şli┼í zrejm├í. Otvorte v┼íak nastavenia a uvid├şte niektor├ę okam┼żit├ę rozdiely (pozri hore). UI s├║ svetlej┼íie a ikony ved─ża ka┼żdej polo┼żky ponuky s├║ kruhov├ę. Nastavenia m├┤┼żete vyh─żada┼ą aj teraz. Ak sa v├ím p├í─Źi drot├írstvo s vynikaj├║cim motorom Quick Launch programu Action Launcher, budete radi, ┼że viete, ┼że model V38 dod├íva detailom farieb viac detailov.

T├íto verzia je st├íle vo verzii beta, tak┼że m├┤┼żu existova┼ą drsn├ę hrany. Dobrodru┼żn├ę typy m├┤┼żu chyti┼ą najnov┼íiu verziu od APK Mirror. Inak m├┤┼żete po─Źka┼ą na kone─Źn├║ budovu.

Stabilná verzia Action Launcher 38 sa teraz objavuje v Obchode Play. Tu je protokol zmien hotovej verzie:

ÔÇó Obnovte celkov├Ż vzh─żad aplik├ície a osvojte si farbu a ┼ít├Żl kol├í─Źe ÔÇó Upraven├ę nastavenia aplik├ície (vr├ítane nastaven├ş vyh─żad├ívania doplnkov) ÔÇó Pridan├Ż odznak Supporter 2018 vr├ítane piatich bonusov├Żch tapiet! ÔÇó Nekone─Źn├ę pos├║vanie prav├ęho a prav├ęho displeja. ÔÇó Obnovi┼ą skratku ÔÇ×Zamkn├║┼ą zariadenieÔÇť skratku ÔÇó Pou┼żite ┼ít├Żl Pixel Launcher pre panel vyh─żad├ívania pre v┼íetky aplik├ície ÔÇó E┼íte jednu!

M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą z obchodu Play ni┼ż┼íie alebo si ho m├┤┼żete vzia┼ą z APKMirror. Ak to potrebujete, verzia 2,0 doplnku Google Feed je k dispoz├şcii aj na serveri APKMirror.

Sp├║┼í┼ąa─Ź akci├ş: vydanie Pixel

Sp├║┼í┼ąa─Ź akci├ş: vydanie Pixel

Sk├║ste postupova┼ą