[Update: New OTA rolling out] Niektor├ę telef├│ny Pixel za─Ź├şnaj├║ s Q Beta 4, ale obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş veci oprav├ş

Android Q Beta 4 vy┼íiel dnes sk├┤r, a hoci sa nezd├í to─żko nov├Żch vec├ş ako v predch├ídzaj├║cich vydaniach verzie Beta, je pekn├ę ma┼ą spr├ívu zameta┼ą tak, ako to Boh zam├Ż┼í─żal, a tla─Źidlo oto─Źn├ęho z├ímku sp├Ą┼ą. Nie s├║ to v┼íak v┼íetky dobr├ę spr├ívy; Niektor├ş ─żudia hl├ísia probl├ęmy so zav├ídzan├şm syst├ęmu pri pokuse o aktualiz├íciu na verziu Q Beta 4, najm├Ą tie, ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ Pixel 2 XLS.

Najprv sme si v┼íimli probl├ęm za─Źatia opakovania, ke─Ć sa v na┼íej Q Beta vyskytlo mno┼żstvo pripomienok 4 z├íznam ozn├ímenia to dok├ízal. Zd├í sa, ┼że v┼íetky koment├íre pou┼ż├şvali Pixel 2 XL, hoci in├ş pou┼ż├şvatelia s P2XL by sa mohli bez probl├ęmov aktualizova┼ą. Ale tie┼ż sme dostali tip od ─Źitate─ża s Pixel 3 ktor├ş mali rovnak├Ż probl├ęm, tak┼że t├íto vec sa nevylu─Źuje v├Żlu─Źne 2 XLS.

Pou┼ż├şvate─ż na subreddite r / android_beta zistil, ┼że obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş by veci vyrie┼íilo, hoci to samozrejme sp├┤sobuje stratu v┼íetk├Żch va┼íich ├║dajov. In├Ż pou┼ż├şvate─ż uviedol, ┼że obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş nie je potrebn├ę, a nariadil t├Żm, ktor├ş sa zasekli v ┼ítartovac├şch slu─Źk├ích, aby re┼ítartovali, cho─Ćte do re┼żimu obnovenia a re┼ítartovali odtia─ż, hoci sa zd├í, ┼że ─żudia maj├║ s touto met├│dou r├┤znu mieru ├║spechu.

Kr├ítky pr├şbeh: ak m├íte telef├│n Pixel, najm├Ą jeden 2 XL a pl├ínujete aktualiz├íciu na Android Q Beta 4, uvedomte si, ┼że bude mo┼żno potrebn├ę vykona┼ą obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş.

Na z├íklade t├Żchto preh─żadov t├şm pre Android pozastavil spustenie OTA pre Android Q Beta 4 vy┼íetri┼ą z├íle┼żitos┼ą. Nemal som ─Źas aktualizova┼ą m├┤j Pixel 2 XL v─Źera a ur─Źite, ak h─żad├íte aktualiz├ície, nevr├íti sa ni─Ź na in┼ítal├íciu. V─Ćaka, Armando, Brenden!

[Update: New OTA rolling out] Niektor├ę telef├│ny Pixel za─Ź├şnaj├║ s Q Beta 4, ale obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş veci oprav├ş 1

Google uv├ídza na trh mierne aktualizovan├║ verziu verzie Beta 4 Nemalo by to zah┼Ľ┼ła┼ą probl├ęmy, ktor├ę sa vyskytli naposledy. Nov├í budova je QPP4.190502.019 (nahr├ídza QPP4.190502.018) a OTA by sa mali ─Źoskoro uvies┼ą na v┼íetky zariadenia vr├ítane t├Żch, ktor├ę u┼ż nain┼ítalovali star┼íiu verziu verzie Beta 4,

Boli zverejnen├ę aj nov├ę obr├ízky z v├Żroby a OTA, ak uprednost┼łujete manu├ílne flashovanie na najnov┼íiu verziu.

Sk├║ste postupova┼ą