[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory

Pre lepšie alebo horšie obdobie sa spoločnosť Sony už niekoľko rokov pridržiava rovnakého dizajnu telefónu. Aj keď mne osobne nevadí, jeho dizajn sa začal prejavovať v poslednom roku alebo dvoch s príchodom 18 rokov:9 telefóny a malé rámy. Počuli sme zvesti, že ďalšou vlajkovou loďou spoločnosti Sony bude radikálny posun v dizajne, a teraz sa to potvrdilo novým únikom z trúfať si,

Kompaktné telefóny Xperia XZ2 a XZ2 Compact sa používajú ako blokovací dizajn telefónu, ktorý spoločnosť Sony už niekoľko rokov používa v prospech zaoblených rohov. XZ2 má jeden 5,7-inch 18:9 LCD obrazovka, zatiaľ čo XZ2 Compact má jednu 5,0-inch obrazovka s rovnakým pomerom strán. Aj keď bol rám zmenšený, nie je taký minimálny ako u LG G6 / V30 alebo Galaxy S8. Na druhej strane sú stereo reproduktory smerujúce dopredu.

[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory 1

Zadok tiež vyzerá úplne inak, viac v súlade s HTC U Ultra ako akýkoľvek predchádzajúci telefón Sony. Oba modely majú rovnaké nastavenie kamery 19MP, ktoré predstavil XZ Premium, so záznamom 4K HDR a spomalením 1080p. Snímač odtlačkov prstov bol posunutý zozadu, podobne ako v prípade únikov L2 / XA2 / XA2 Ultra.

Pokiaľ ide o špecifikácie, oba telefóny majú procesor Snapdragon 845 so systémom Android 8,0 Oreo. Väčší model má jeden 3, 180 mAh batéria s bezdrôtovým nabíjaním, zatiaľ čo kompaktná má jednu 2, 870 mAh batéria bez bezdrôtového nabíjania. Obe budú k dispozícii v čiernej, striebornej, zelenej a ružovej farbe.

Hovorí sa, že XZ2 a XZ2 Compact by stratili konektor pre slúchadlá trúfať siSpráva neobsahuje žiadne podrobnosti. Dúfajme, že toto je jediný trend smartfónov, ktorý spoločnosť Sony neprijme.

Viac fotografií XZ2 a XZ2 Compact publikoval Evan Blass (@evleaks) dňa Twitter, Najprv je tu čelný pohľad na vyššie uvedený čierny XZ2:

[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory 2

Potom sú všetky farebné varianty XZ2:

[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory 3

A nakoniec, tu sú všetky farby XZ2 Compact:

[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory 4

[Update: More images] Xperia XZ2 a XZ2 Compact unikli s novým dizajnom a 18:9 monitory 5

Skúste postupovať