[Update: Fix rolling out] Nie, v├í┼í telev├şzor nie je nakonfigurovan├Ż nespr├ívne: Android TV vypne text Chromecastu

Telev├şzory a telev├şzory s Androidom maj├║ vstavan├║ funkciu Chromecastu, ─Źo je ve─żmi v├Żhodn├ę, preto┼że na pren├í┼íanie obsahu z telef├│nu nemus├şte do telev├şzora pripoji┼ą ─Ćal┼íie zariadenie. V s├║─Źasnosti existuje len jeden mal├Ż probl├ęm s integr├íciou, ktor├Ż v├ís m├┤┼że presved─Źi┼ą, ┼że ste nejako nakonfigurovali svoj telev├şzor. Niektor├ę zariadenia na nieko─żko dn├ş preru┼íili text Chromecastu v ─żavom dolnom rohu ┼íetri─Źa obrazovky Daydream.

Probl├ęm nes├║vis├ş s nespr├ívnou konfigur├íciou nastavenia skenovania alebo pomeru str├ín na va┼íom zariaden├ş, v─Ćaka bohu. Zd├í sa, ┼że Google po┼żaduje aktualizovan├║ aktualiz├íciu, ktor├í jednoducho vyberie nespr├ívnu polohu textu a pos├║va ju pr├şli┼í ─Ćaleko za hranu. M├┤┼że to s├║visie┼ą s algoritmom, ktor├Ż tento text zobrazuje aj na─Ćalej na mierne odli┼ín├Żch miestach, aby sa po vypnut├ş ┼íetri─Źa obrazovky na obrazovke nevyp├ílil – n├í┼í vlastn├Ż ┼átefan Schenk si v┼íimol, ┼że je text vypnut├Ż na neust├íle sa meniacich miestach v telev├şzore. V in├Żch aplik├íci├ích sa probl├ęm nevyskytuje.

[Update: Fix rolling out] Nie, v├í┼í telev├şzor nie je nakonfigurovan├Ż nespr├ívne: Android TV vypne text Chromecastu 1

─Äal┼í├ş variant preru┼íenia.

Neexistuje ni─Ź, ─Źo by ste mohli urobi┼ą pre vyrie┼íenie situ├ície sami, ale teraz m├┤┼żete presta┼ą frustrovane h─żada┼ą rie┼íenie pre nastavenie telev├şzora. Mus├şte po─Źka┼ą, k├Żm spolo─Źnos┼ą Google vyd├í nov├║ aktualiz├íciu a vr├íti┼ą text na spr├ívne miesto.

Opravte zvitok

Hovorca spolo─Źnosti Google oslovil na┼íich priate─żov na adrese 9to5Google a potvrdil, ┼że spolo─Źnos┼ą pripravuje opravu. Aktualiz├ícia by sa dnes ve─Źer mala dosta┼ą ku v┼íetk├Żm.

Alternat├şvny n├ízov: Chyba ndroid TV str├íca hromecast text

Sk├║ste postupova┼ą