[Update: Dead] Chyba ceny: Pixel 3 a Pixel 3 Chr├íni─Źe obrazovky Glass Case XL s├║ teraz zadarmo

Caseol├│gia nie je spolo─Źnos┼ą, ktor├í je u┼ż tradi─Źne zn├íma svojimi ochrancami obrazoviek, ale vyzer├í to ako jej chr├íni─Źe sklenen├Żch obrazoviek 2-obaly pre Pixel 3 a Pixel 3 XL je pomerne dobre presk├║man├Ż. Ak m├íte pixel 3 alebo 3 XL a potrebuj├║ chr├íni─Ź obrazovky, tieto chr├íni─Źe obrazovky s├║ v s├║─Źasnosti zadarmo – ├íno, $0.00 – na webovej str├ínke Caseology.

Tieto chr├íni─Źe obrazoviek Caseology maj├║ skuto─Źne pekn├ę recenzie a tie┼ż pr├şru─Źky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu spr├ívne upravi┼ą ochranu. Niektor├ę recenzie uv├ídzaj├║ halo, ktor├ę je takmer univerz├ílne pre chr├íni─Źe obrazovky telef├│nov so zakriven├Żmi hranami, ale hej, jedn├í sa iba o 15 dol├írov za jeden 2-bali┼ą, ke─Ć nemaj├║ z─żavu. Nem├┤┼żete o─Źak├íva┼ą dokonalos┼ą zadarmo.

[Update: Dead] Chyba ceny: Pixel 3 a Pixel 3 Chr├íni─Źe obrazovky Glass Case XL s├║ teraz zadarmo 1

Je zvl├í┼ítne, ┼że z─żava nie je uveden├í v zozname; objav├ş sa iba v n├íkupnom ko┼í├şku a pri pokladni. Pravdepodobne ide o chybu ceny, ale ak m├íte pixel 3 alebo 3 XL, objedn├ívka sa vyplat├ş vystreli┼ą.

Ukazuje to v┼íetko Ochrana obrazovky na webovej str├ínke Caseology je v s├║─Źasnosti bezplatn├í. Zauj├şmav├ę.

[Update: Dead] Chyba ceny: Pixel 3 a Pixel 3 Chr├íni─Źe obrazovky Glass Case XL s├║ teraz zadarmo 2

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że Caseol├│gia nevytv├íra ochranu obrazovky pre v┼íetky telef├│ny, v ktor├Żch sa vyr├íbaj├║ puzdr├í, tak┼że mus├şte zisti┼ą, ─Źi je k dispoz├şcii jeden pre v├í┼í telef├│n.

Zd├í sa, ┼że na svojom webe bola opraven├í judikat├║ra, preto┼że chr├íni─Źe obrazovky sa u┼ż v ko┼í├şku nezobrazuj├║ ako 00,00 dol├írov. Vy┼żaduje si to teraz minim├ílne 35 dol├írov na dopravu zadarmo.

Ak ste sa pok├║sili z├şska┼ą objedn├ívku, zatia─ż ─Źo t├íto cenov├í chyba bola st├íle na┼żive, pravdepodobne ste u┼ż dostali zl├║ spr├ívu: Caseol├│gia zru┼í├ş nespr├ívne objedn├ívky. A ak ste si v r├ímci v├Ą─Ź┼íej objedn├ívky objednali nieko─żko chr├íni─Źov obrazovky, cel├í vec sa zru┼í├ş a mus├şte ju znova odosla┼ą.

Je tu mal├í strieborn├í pod┼í├şvka, preto┼że spolo─Źnos┼ą Caseology distribuuje kup├│nov├ę k├│dy aspo┼ł niektor├Żm pou┼ż├şvate─żom, ktor├Żch sa t├íto chyba t├Żka, a umo┼ż┼łuje im tak z├şska┼ą 25% z novej objedn├ívky. Iste, je to ove─ża menej l├íkav├ę ako 100% z─żava, ale aspo┼ł t├Żmto sp├┤sobom v skuto─Źnosti skon─Ź├şte s ochranou obrazovky namiesto ni─Źoho.

Sk├║ste postupova┼ą