[Update: Available now] Tla─Ź unikla neohl├ísen├ę zlato Moto Razr [Gallery]

Neprihl├ísen├í zlat├í verzia n├ídhernej novej mobilnej t├║┼żby po telef├│ne Moto Razr doteraz unikla. Evan Blass,

Blass teraz zdie─żal HD obr├ízky skladacieho smartf├│nu na svojom telef├│ne Twitter V├Żpo─Źet ozna─Źuj├║ci ┼íir┼íiu verziu zariadenia. V s├║─Źasnej dobe je Moto Razr k dispoz├şcii iba v ─Źiernej farbe od spolo─Źnosti Verizon za cenu 1499 dol├írov.

Pri p├┤vodnom uveden├ş na trh v┼íak spolo─Źnos┼ą Motorola nespom├şnala Gold Moto Razr. Neprihl├ísen├í nov├í farba ur─Źite prinesie spomienky na spolupr├ícu spolo─Źnosti Dolce & Gabbana na p├┤vodnom telef├│ne RAZR – hoci v jeho rozpade je tich┼íia.

[Aktualiz├ícia 08/04]: Po ├║niku takmer pred dvoma mesiacmi sa Moto Razr stal ofici├ílne v predaji ÔÇ×─Źervenav├ę zlatoÔÇť – doplnen├ę ot├íznikmi s dlhou ┼żivotnos┼ąou. M├┤┼żete ho z├şska┼ą priamo od spolo─Źnosti Motorola US for 1.499 iba na Verizone. Mo┼żno by ste v┼íak mali lep┼íie vyzdvihn├║┼ą t├║to l├ískavos┼ą Galaxy Z Flip.

Za zmienku stoj├ş, ┼że sa Blas z├║─Źastnil na tla─Źov├Żch spr├ívach bez ─Ćal┼í├şch podrobnost├ş o vydan├ş alebo o ni─Źom inom v tomto oh─żade. M├┤┼żeme teda iba predpoklada┼ą, ┼że t├íto zlat├í verzia sa dod├íva v rovnak├Żch ┼ípecifik├íci├ích, ako s├║ ─Źipsety Qualcomm Snapdragon 710 a 6 GB RAM, 128 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru a bat├ęrie 2, 510 mAh. Ur─Źite to vyzer├í, ┼że je to ten ist├Ż smartphone zvonku, s flexibilnou plastovou ve─żkos┼ąou OLED panela 6,2 Palcov├ę skladanie.

Vzh─żadom na to, ┼że v zariaden├ş, ktor├ę sa nab├şja, existuje nieko─żko nezodpovedan├Żch ot├ízok o trvanlivosti 3 Naozaj cvi─Źte marec, nov├í zlat├í farba nemus├ş sta─Źi┼ą na to, aby v├ís nal├íkala, aby ste sa vzdali 1 500 dol├írov. So spolo─Źnos┼ąou Samsung je nastaven├í na spustenie pokro─Źilej┼íej technol├│gie Galaxy Z Flip V nasleduj├║cich t├Ż┼żd┼łoch bude zauj├şmav├ę vedie┼ą, ktor├ę zariadenie je pre milovn├şkov telef├│nov tou najlep┼íou vo─żbou.

Nezabudnite n├ím poveda┼ą, ─Źo si mysl├şte o tomto potenci├ílnom zlatom motocykle Razr v ─Źasti s koment├írmi. Potrebujeme viac zlata? smartphones???

─Äal┼íie inform├ície o spolo─Źnosti Motorola:

FCC: Na z├şskanie automatick├ęho pr├şjmu pou┼ż├şvame pridru┼żen├ę odkazy. Viac.