[Update: Ars denial] Spoločnosť Samsung tvrdí, že spoločnosť Ars Technica sa v nedávnej nešťastí stala partnerom

Všetci sme sa dobre smiali, keď spoločnosť Samsung ohlásila partnerstvo so značkou knockoff „Supreme Italia“ začiatkom tohto mesiaca. Je zaujímavé, že spoločnosť Samsung zrejme robí značky a logá svojich partnerov niečo ako trend. V blogovom príspevku oznamujúcom rozšírenie svojho ekosystému HDR10 + predstavila spoločnosť Samsung logo vydávania správ Ars Technica spolu s veľkými menami ako Qualcomm, Fox 20th Century, Warner Bros a ďalšie.

V tomto bode sa pravdepodobne pýtate, ako presne sa tento snafu stal. Ars Technica je technická stránka a nemalo by zmysel spolupracovať so spoločnosťou Samsung na technológii obrazovky. Skutočná spoločnosť, s ktorou spoločnosť Samsung spolupracuje, ARSPRO, nie je príliš veľká a nemá ľahko objaviteľnú webovú stránku alebo logo. Koniec koncov, ruské produkčné štúdio nemá ani 200 rád Facebook str.

[Update: Ars denial] Spoločnosť Samsung tvrdí, že spoločnosť Ars Technica sa v nedávnej nešťastí stala partnerom 1

Skutočné logo ARSPRO.

Vyhľadajte výraz „ars pro“ alebo „arspro“ na stránkach Google a prvým výsledkom, ktorý sa objaví, je odkaz na stránku na webových stránkach Ars Technica o platených odberoch Ars Pro a Ars Pro ++. Vyzerá to, že niekto, kto nie je s danou témou oboznámený, jednoducho urobil rýchle vyhľadávanie na webe a hodil logo Ars Technica, aj keď si nie sme istí, prečo sa spoločnosť Samsung v prvom rade rozhodla mať relatívne neznáme produkčné štúdio v obraze hrdiny. Napríklad, Amazon Logo Prime Video sa na tomto webe mohlo ľahko použiť.

Aj keď je táto chyba pochopiteľná a väčšinou neškodná, v technologickej blogosfére sme si mysleli, že je to celkom zábavné. Nie sme si istí, či si to už sama Ars Technica všimla, ale dúfajme, že teraz.

Ars Technica konečne potvrdila naše podozrenia a odmietla myšlienku, že stránka spolupracuje so spoločnosťou Samsung na tomto projekte HDR10 + a tvrdí, že spoločnosť Samsung bola zmätená v súvislosti so službou predplatného Ars Pro.

Spoločnosť Samsung reagovala úpravou grafiky vo svojej tlačovej správe, aby odstránila logo Ars Technica.

[Update: Ars denial] Spoločnosť Samsung tvrdí, že spoločnosť Ars Technica sa v nedávnej nešťastí stala partnerom 2

Skúste postupovať