Unikol malý nový „iPhone Mini“ – ako experti varujú, nový iPhone 12 bude stáť o 100 libier viac ako súčasný model

Spoločnosť APPLE podľa správ pracuje na „mini“ verzii svojho nového iPhone.

Mobil s veľkosťou dlane je jedným zo štyroch telefónov iPhone, o ktorých sa povráva, že sa začnú predávať tento mesiac, možno už 13. októbra.

Môže sa pochváliť displejom, ktorý meria iba 5.4 palca sa hovorí o kompaktnom zariadení Applenajmenší mobil za tri roky.

Šepot iPhonu Mini v posledných mesiacoch nabral na obrátkach a teraz je dôveryhodný Apple leaker zrejme potvrdil svoju existenciu.

Jon Prosser, ktorý pravidelne zdieľa podrobnosti o Apple zariadení pred ich uvedením na trh, tweetoval, že tento telefón sa tento týždeň dodáva do obchodov.

“ApplePrvá zásielka konečných jednotiek iPhone 12 bude k distribútorom 5. októbra, “napísal v utorok youtuber.

„Zásielka obsahuje iPhone 12 Mini a iPhone 12. Udalosť 13. októbra, ako som už spomenul.“

Apple zvyčajne predstavuje svoje nové telefóny iPhone počas každoročnej septembrovej hardvérovej akcie a uvoľní ich do konca mesiaca, ale tento rok sa veci robia trochu inak.

Apple Exekútor Luca Maestri v júli potvrdil, že kvôli pandémii koronavírusu budú nové telefóny iPhone posunuté o „niekoľko týždňov“.

Očakáva sa, že celkovo budú vybavené štyri telefóny iPhone: A. 6.1v základni iPhone 12, a 6.1in iPhone 12 Pro, a 6.7in iPhone 12 Pro Max a Mini.

Verí sa tomu Apple uvedie na trh základný iPhone 12 a Mini do konca októbra, zatiaľ čo modely Pro a Pro Max budú dodané v novembri.

Podľa Prossera sú zásielky prvých dvoch telefónov iPhone už na ceste k distribútorom.

Apple fanúšikovia budú mať možnosť vložiť do Mini a základného telefónu iPhone 12 vnútorné, 64, 128 alebo 256 GB úložisko.

Nie je úplne jasné, kde rodák z Arkansasu vzal svoje informácie, takže to zatiaľ vezmite so štipkou soli.

Vďaka rôznym únikom a fámam už o iPhonoch 2020 vieme dosť veľa.

Nedávne správy naznačujú, že všetky štyri údajné varianty budú vybavené pripojením 5G.

Podľa analytikov bude mini stáť iba 700 dolárov (560 libier), zatiaľ čo 6Základné modely .1in a Pro budú stáť 799 dolárov (620 libier) a 999 dolárov (800 libier). Najväčší zo skupiny, iPhone 12 Pro Max, bude stáť $1, 099 (890 libier).

Podľa týchto cenových značiek by bol základný iPhone 12 o 100 dolárov viac ako štandardný štandard iPhone 11 Apple mobil vydaný minulý rok.

Dospievajúci sa obávajú, že nové upozornenie „špionáže aplikácií“ pre iOS14 ukazuje, že aplikácie sa zapínajú na mikrofóne iPhone hneď po spustení, ale PRED tým, ako začnú nahrávať

V ostatných novinkách by mohol byť iPhone 12 prvým Apple mobil, ktorý sa dodáva bez slúchadiel alebo nabíjacej zástrčky v balení.

Facebook uvádza na trh novú funkciu, s ktorou sa ju ďalej pokúša zlúčiť Instagram.

A nová aktualizácia prinesie Apple používatelia 117 nových emoji na svojich iPhonoch.

Ste nadšení z nových telefónov iPhone? Dajte nám vedieť v komentároch!

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu