Uniklo Xiaomi Mi 10 Pro 5G so Snapdragonom…

Xiaomi Mi 10 Pro 5G, skutočné obrázky, 120 Hz, Snapdragon 865, 108 MP

Hľadáte špičkový mobil? No prestaňte, pretože to, čo budete čítať ďalej, by vám mohlo predstaviť smartfón, ktorý tak veľmi chcete. A je to tak, že majú Filtrované charakteristiky a skutočné obrázky Xiaomi Mi 10 Pro 5G. Okrem toho sa hovorilo aj o dátume vydania, A nebudete musieť dlho čakať! Zostaňte s nami, pretože vám to povieme podrobne.

Je to dosť zarážajúce, pretože od začiatku nám bolo povedané, že to bude mobil so zakrivenou obrazovkou s frekvenciou 120 Hz, Procesor Snapdragon 865 a 108 MP quad fotoaparát. Ale to nie je všetko, je toho oveľa viac.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G, funkcie a špecifikácie unikli

Xiaomi Mi 10 Pro 5G, vlastnosti a špecifikácie

Aj keď sme si už zvykli, že nás čínsky gigant teší výbornými telefónmi ako Xiaomi Mi Note 10, pri tomto sa musíme na chvíľu zastaviť, keďže Je to ďalší špičkový mobil od Xiaomi A z toho, čo sa zdá, sa stáva jedným z najlepších mobilov roku 2020.

potom O čom je tento mobil, čím je výnimočný? No, niekoľko vecí, ale najprv musíte vedieť, aké sú jeho vlastnosti:

  • Vlastní a 120Hz OLED zakrivený displej.
  • Majú snímač odtlačkov prstov na obrazovke.
  • Dodáva sa s a Procesor Qualcomm Snapdragon 865.
  • štvoritá kamera s hlavným snímačom 108 MP (ako Xiaomi Mi Note 10).
  • The zadná strana je 3D zakrivené sklo, čo mu dodáva skvelú povrchovú úpravu.
  • duálne reproduktory (hore a dole), ktorý zaisťuje dobrý stereo zvuk.
  • Prichádza s USB typ C.
  • Má podporu s 65W rýchle nabíjanie.
  • Má tiež podporu s Bezdrôtové rýchle nabíjanie 30W Mi Charge Turbo.
  • Ako obvykle v high-end, tento mobil nemá konektor pre slúchadlá 30,5 mm.

Ďalšia dôležitá vec, ktorú treba poznamenať, je to obrazovka nemá zárez, ale je perforovaná, keďže práve tam umiestnia hlavný fotoaparát (o tomto zatiaľ nemáme informácie).

Pamätajte tiež, že zadný fotoaparát môže byť rovnaký ako pri Xiaomi Mi Note 10, čo znamená, že tento mobil by mohol mať aj jeden z najlepších fotoaparátov na trhu.

Dátum vydania a cena Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Dátum vydania a cena Xiaomi Mi 10 Pro 5G

Hoci Xiaomi neuvádza žiadny oficiálny dátum spustenia svojej novej lode, zdroj to vysvetľuje s najväčšou pravdepodobnosťou oznámené 11. februára 2020, dni pred Mobile World Congress (MWC).

Navyše, ako potvrdzuje mobilný box, Xiaomi Mi 10 Pro bude 5G. Ale napriek tomu, dúfame, že príde aj v štandardnej verzii bez tejto technológie. V skutočnosti by to nebol prvý prípad 5G mobilu, ktorý má aj štandardný model, keďže sa povráva, že iPhone 5G bude takýto.

Tak skoro ako cena je zatiaľ neznáma, ale keď budeme mať viac informácií, dáme vám vedieť. Tak nám povedz, Čo si myslíte o tomto mobile, počkáte s kúpou do budúceho mesiaca? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj | Weibo