Únik ukazuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra na videu

Spoločnosť Samsung pripravuje skvelé správy, ktoré sa predstavia verejnosti. Nový riadok Galaxy Poznámka: Južná Kórea sa očakáva v auguste a očakávania sú vysoké.

Ak chcete ďalej vzbudiť zvedavosť fanúšikov, prepustite spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra ukazuje smartphone v praktickom videu.

Únik ukazuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra na videu 1

Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra sa vo videu objaví

Je takmer „pravidlom“, že neoznačené produkty majú na internete niekoľko fotografií alebo špecifikácií. Napríklad minulý týždeň spoločnosť Samsung oznámila, údajne neúmyselne, nový Galaxy Poznámka 20 na vašom webe.

Teraz sa však ukazuje únik Galaxy Poznámka 20 Ultra, ďalší smartphone tej istej linky, v praktickom videu, kde si môžeme podrobne prezrieť niektoré podrobnosti.

Únik ukazuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra na videu 2

Video bolo zdieľané na kanáli YouTube menom Jimmy je propagácia, účet venovaný sprievodcom, kurzom, tipom a trikom.

Pozrite si praktické video spoločnosti Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra:

Vďaka tomu, čo ukazuje film, sa rysy Note 20 Ultra zhodujú s niektorými informáciami, ktoré už boli publikované v neoficiálnych zdrojoch.

Hardvér je zobrazený z rôznych uhlov a je tiež umiestnený vedľa Samsung Galaxy Poznámka 10+. V tomto porovnaní sa zdá, že otvor S Pen zostane v spodnej časti telefónu, ale posunul sa na ľavú stranu.

Únik ukazuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra na videu 3

Vo videu je malý funkčný test Galaxy Poznámka 20 Ultra a niektoré informácie sa zobrazujú ako Android 1., ktoré musia mať rozhranie používateľského rozhrania 2,5,

Už zverejnené zvesti naznačujú, že tento model bude vybavený obrazovkou 6,9 palca s frekvenciou 120 Hz a procesorom Qualcomm Snapdragon 865 alebo exynos 990. Pokiaľ ide o kapacitu batérie, je možné, že 4. 500 mAh.

Únik ukazuje spoločnosť Samsung Galaxy Poznámka 20 Ultra na videu 4

Pokiaľ ide o kamery, obrázky zobrazené kanálom posilňujú povesť, že zariadenie bude vybavené štyrmi senzormi.

Tento únik spôsobuje fanúšikom juhokórejskej značky ešte väčšie obavy zo zavedenia tejto novej linky, ktorá by mala byť uvedená na trh v auguste.