Únik OnePlus 7T namaľoval celý obrázok, ktorý obsahuje smutné detaily

So všetkými špičkovými telefónmi, ktoré vyšli v posledných niekoľkých týždňoch, OnePlus okamžite upozorní spotrebiteľov, že nie je potrebné míňať veľa peňazí na prémiové mobilné zariadenia. OnePlus 7T sa môže javiť ako malý krok od OnePlus 7 ale to sa očakáva vďaka stratégii spoločnosti. Ale zatiaľ čo niektorí môžu dúfať, že sa vylepšia v konečnom modeli z roku 2019, ale v USA UU. Budú si musieť trochu premyslieť, pretože im nebude k dispozícii model.

Stratégia OnePlus v Spojených štátoch pre OnePlus 7 trochu divné tento rok nespustili OnePlus 7 v USA UU. pretože v porovnaní s rokom 2006 neprinieslo v porovnaní so serverom OnePlus 6T veľa vylepšení. Namiesto toho iba sprístupňuje OnePlus 7 Pro, ale tento rok to urobí pravý opak.

Podľa Max J., a.k.a. Samsung_News_, OnePlus nespustí OnePlus 7T Pro v USA. UU. A naopak, spustí sa iba program OnePlus 7T. Dôvod môže byť rovnaký, že OnePlus 7T Pro nebude ponúkať viac ako OnePlus 7 Pro, zatiaľ čo OnePlus 7T je väčší skok v porovnaní s OnePlus 7, Dáva to zmysel? Je to iná záležitosť.

Tento rok sa trochu zmenil: zatiaľ čo v seriáli 7 v USA je k dispozícii iba 7Pro. V súčasnosti bude v USA k dispozícii iba 7T. UU.

(Keď už hovoríme o 7T Pro, ktorý nebude k dispozícii namiesto 7T Pro ML Edition)

image: @OnLeaks x @Pricebaba pic.twitter.com/ag5n4CF4Ao

– Max J. (@Samsung_News_) 15. september 2019

Špecifikácie mohli byť dokončené aspoň do úniku. PorovnaťRaja a @OnLeaks Uviedla väčšinu dôležitých detailov pre oba modely. V porovnaní s OnePlus 7, model 7T získa nielen aktualizáciu procesora Snapdragon 855+, ale aj väčšiu obrazovku 60,55 palca. Naopak, OnePlus 7T si zachováva takmer rovnakú veľkosť obrazovky. V oboch prípadoch je samozrejme nárast všetkých troch kamier stále výrazný.

Americkí kupujúci, ktorí chcú model Pro, môžu mať stále šancu s edíciou OnePlus 7T Pro 5G McLaren. Samozrejme, bude to drahšie a menej časté. Kapacita 5G môže zostať nevyužitá aj dlho, kým sa nezačne rozširovanie siete.