Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Únik: Legenda o Zelde: Dych divokého pokračovania s názvom „Bond of Triforce“, Link a Zelda – obidve hrané postavy

Únik: Legenda o Zelde: Dych divokého pokračovania s názvom „Bond of Triforce“, Link a Zelda - obidve hrané postavy 1

Už takmer tri roky od uvedenia Legendy Zeldy: Breath of the Wild a fanúšikovia netrpezlivo čakajú na ďalší. Nintendo minulý rok na E3 oficiálne oznámilo pokračovanie hry bez názvu, ale spoločnosť o tom veľa neodhalila. To by sa však mohlo všetko zmeniť, pretože nový únik tvrdí, že informácie o hre sú rovnako ako aj správa o novom prívese, ktorý vyjde veľmi skoro.

Legenda o Zelde: Bond of Triforce

Ako odhalil Inverse, únik zverejnený na anonymnej webstránke s obrázkami 4chan údajne obsahuje informácie o pokračovaní Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hoci pôvodný príspevok bol teraz odstránený, prepis úniku bol skopírovaný na Reddit.

Únik tvrdí, že má veľa dôležitých informácií, vrátane názvu hry, ktorý je zjavne „Bond of Triforce“, Hranie hry Breath of the Wild sa bude úplne odlišovať od originálu v tom, že Link aj Zelda budú hrateľnými postavami. Hráči si budú môcť medzi nimi prepínať "v reálnom čase", so Zeldou, ktorá sa najlepšie hodí na odstraňovanie hádaniek a pravdepodobne odkaz na boj.

„Značka Zelda spolu s odkazom v nadsvetí a teraz môže využiť silu prírody na pomoc pri prepojení, napríklad pri zmene počasia,“ nároky na únik.

Únik sa dotkne aj niektorých detailov hry a uvádza, že zvieratá budú „Hrať oveľa väčšiu úlohu“ v hre. Budú tu nové zbrane a nepriatelia, čo sa samozrejme dá od pokračovania očakávať. Z vizuálneho hľadiska sa hra podobá Breath of the Wild "veľa", a hudba je údajne remixom Legendy Zeldy 2 názov témy.

Pokiaľ však ide o úniky, zdá sa, že tento je menej šialený ako niektoré z ostatných scén. Zdroj je označený ako nemenovaný bývalý zamestnanec Nintendo, hoci 4chan nie je vždy najvernejší z webov. Z uvedeného vyplýva, že všetky uvedené informácie berte so zrnkom soli. Únik tiež poznamenáva, že Legenda Zeldy: Bond prívesu Triforce je splatná „Relatívne skoro“, takže to nebude trvať dlho, kým sa dozvieme viac o hre prostredníctvom oficiálnych kanálov.