Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Uncharted Filmu Pridáva Antonio Banderas a Netflix Hviezda na jeho Obsadenie

Uncharted

V Uncharted film má dlhú a skôr úbohé histórie, ale, ako sme nedávno oznámil, vyzerá to, že čertovsky vec môže byť v skutočnosti deje. Nie, naozaj! Po strate neuveriteľných šiestich riaditeľov, vyzerá to, že Reuben Fleischer (Zombieland, Jed) bude držať, a film je hviezdičkový Tom Holland hovorí, že film je nastavené na začatie filmovania, len pár krátkych týždňov.

Samozrejme, film potrebuje cast, a podľa ľudí na Rôzne, Uncharted má zamknuté pár nových mien. Vstup Tom Holland ako mladý Nathan Drake a Mark Wahlberg ako jeho učiteľ/otec obrázok Sully bude Antonio Banderas (č úvod je to potrebné) a Tati Gabrielle (Netflix je Mrazivý Dobrodružstvo Sabrina). Rôzne tiež potvrdzuje, že Fleischer je teraz zamknutá ako riaditeľ.

Nie slovo, ale na to, kto nováčikovia budú hrať, ale prísť na Banderas má byť hrá zloducha, vpravo? Snáď De L ‘ Alcazar? Zatiaľ čo Banderas začal svoju kariéru hrá statoční hrdinovia filmov ako Desperado a Mask of Zorro, ako on je vo veku on to začal robiť zloduch vec častejšie. Ako pre Gabrielle, dokázala by si snáď sa hrá mladý verzia Nadine Ross? Samozrejme, že obaja aktéri mohli hrať novo-vytvoril originálne znaky, ale v závislosti na Tom Holland Uncharted film bol silne inšpirovaná štvrtý zápas v sérii, tak nastaviť vaše očakávania, preto…

Ak budem úprimný, jeden z mojich obľúbených video hry, kedy je (Uncharted 4)…neuveriteľné. A veľa inšpirácie z filmu má prísť z hry, najmä.

V Uncharted film je v súčasnej dobe kritizovaný za Marec 5, 2021 dátum vydania. Takže, čo si myslíte o toto všetko? Myslíte si, Antonio Banderas a Tati Gabrielle sú dobré prírastky cast? Kto si predpovedať, že idú hrať?

Odoslať