unc0ver Útek z väzenia pre iOS 13.3 Vydané, stiahnuť

unc0ver útek z väzenia

unc0ver útek z väzenia pre iOS 13.3 alebo staršie verzie, ktoré sú teraz k dispozícii na stiahnutie. Novo vydaný nástroj na útek z väzenia umožňuje používateľom zariadení iPhone 11 alebo starším iPhone vytvárať útek z väzenia a inštalovať na ne Cydia a vylepšenia.

Pwn20wnd a jeho tím prepustili unc0ver 4,0,0 s plnou podporou pre iOS 13.0 na iOS 13.3, S touto verziou majú používatelia iOS 13 a iPadOS 13 teraz možnosť uväzniť svoje zariadenia a nainštalovať na ne Cydia. Čo robí tento konkrétny útek z väzenia mimoriadnym je skutočnosť, že funguje aj so zariadeniami A12 aj A13, čo z neho robí vôbec prvý nástroj na útek z väzenia, ktorý dokáže útek z väzenia iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max.

Okrem podpory zostavy zariadení iPhone 11 môžu používatelia s telefónom iPhone XS alebo starším tiež využívať nástroj unc0ver na útek z väzenia zo svojich zariadení. Na rozdiel od nástroja checkra1n, ktorý je obmedzený na iPhone X alebo starší a je založený na využití checkm8, unc0ver 4,0,0 je založený na novo vydanom exploate oob_timestamp tfp0. Toto konkrétne využitie sa nachádza aj v zariadeniach s čipmi A12 a A13, čo umožňuje unc0ver podporovať iPhone 11.

Využitie oob_timestamp tfp0, na ktorom je založené toto väzenie bez väzenia, bolo v systéme iOS 13 uzavreté.3,1, To v podstate znamená iOS 13.3,1 a nadchádzajúce iOS 13.4 nie sú kompatibilné s novo vydaným útek z väzenia.

Keďže nejde o prvé verejne dostupné útek z väzenia iOS 13, existuje veľa vylepšení útek z väzenia kompatibilných s iOS 13 a môžete ich stiahnuť hneď, ako budete zariadenie útočiť.

Môžeš stiahnuť unc0ver 4,0,0 alebo neskôr z oficiálnych webových stránok unc0ver. Unc0ver nástroj je k dispozícii vo forme .IPA, čo znamená, že budete potrebovať nástroj ako AltDeploy alebo Cydia Impactor,

Related Articles

Back to top button