Unc0ver útek z väzenia čoskoro prinesie podporu pre najnovšiu verziu tvOS

Unc0ver útek z väzenia čoskoro prinesie podporu pre najnovšiu verziu tvOS 1

Ak ste to zmeškali, útek z väzenia sa pridá do unc0ver podpory pre iOS / iPadOS 13.5 cez víkend Memorial Day cez nový 0-dňové využitie od Pwn20wnd, čo je pohodlne aj najnovšia dostupná verzia firmvéru pre telefóny iPhone a iPad od spoločnosti Apple, Takže áno, doslova môžete aktualizovať svoje zariadenia iOS / iPadOS na najnovšiu verziu a uväzniť ich, ľudia!

Ak ste si však boli vedomí správ od tímu unc0ver pri prvej aktualizácii (v5.0,1), pravdepodobne ste si všimli, že tím plánuje takmer budúcu podporu pre najnovšiu verziu televízora a zdá sa, že na platformu by mohli prísť niektoré zaujímavé veci.

Unc0ver útek z väzenia čoskoro prinesie podporu pre najnovšiu verziu tvOS 2

tweets zdieľané návrhárom @xerusdesign, neskôr vedený popredným vývojárom spoločnosti Pwn20wnd, predvádzajte, čo sa javí ako téma Felicity na domácej obrazovke TVOS. Elegantné nové ikony sú estetickým krokom pred tým, čo Apple hneď po vybalení z krabice a vzhľadom na to, že v televízore obvykle spúšťate menej aplikácií, ako by ste používali na zariadeniach iOS alebo iPadOS, údržba týchto tém sa zachová, aby sa zabezpečilo, že budú čo najviac uľahčovať čo najviac aplikácií.

Pokiaľ ide o získanie podpory pre najnovšiu verziu tvOS, tento bit zostáva nejasný. Najpozoruhodnejšou upútavkou, ktorú sme dostali, je, keď ne-vývojár Sam Bingner povedal, že predbežné vydanie s predbežnou podporou tvOS by malo byť vydané „čoskoro“, a to bolo v nedeľu, keď unc0ver v5.0,1 bol prepustený.

Vzhľadom na náhly Tweetstorm teaserov zameraných na TVOS sa zdá byť možné, že by sme mohli byť bližšie k okraju verejnej predstihy ako predtým, ktorá by, podobne ako staršie verzie v minulosti, bola označená ako verejná beta verzia pre väčšie testovanie.

Útek z väzenia Apple Televízia nie je tak populárna ako jailbreaking iPhone a iPad, ale nemalo by to byť také prekvapujúce. Apple Televízor je skôr výklenkom pre systémy domácej zábavy a so softvérom má väčšie obmedzenia ako počítač s veľkosťou dlaní, ako je iPhone alebo iPad. Najväčšie príčiny útek z väzenia Apple Televízory by mali umožňovať streamingové služby tretích strán, prehliadače alebo čítacie funkcie USB pre jednotky USB flash.

Budete útek z väzenia Apple TV, keď unc0ver získa podporu pre najnovšie tvOS? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.