Unc0ver ├║tek z v├Ązenia aktualizovan├Ż na verziu 5,2,1 s opravami a vylep┼íeniami

Unc0ver ├║tek z v├Ązenia aktualizovan├Ż na verziu 5,2,1 s opravami a vylep┼íeniami 1

Po hor├║cej bitke DMCA medzi t├şmom Electra a t├şmom unc0ver v utorok v noci dostal uncver ├║tek z v├Ązenia svoju prv├║ aktualiz├íciu takmer za mesiac a ofici├ílne aktualizoval n├ístroj ├║tek z v├Ązenia na verziu 5,2,1,

Aktualiz├ícia bola ohl├ísen├í prostredn├şctvom neuverite─żn├ęho z├ístupcu t├şmu Twitter po─Ź├şta sa skoro r├íno v stredu a pod─ża toho, ─Źo m├┤┼żeme zbiera┼ą, vyzer├í to, ┼że ide hlavne o aktualiz├íciu chyby.

Unc0ver ├║tek z v├Ązenia aktualizovan├Ż na verziu 5,2,1 s opravami a vylep┼íeniami 2

Z toho, ─Źo m├┤┼żeme zbiera┼ą, unc0ver v5.2,1 zah┼Ľ┼ła zmeny op├şsan├ę ni┼ż┼íie:

08/07/2020 – v5.2,1 bol prepusten├Ż do v├Żroby s nasleduj├║cimi zmenami:

– Opravy ch├Żb v spr├ívcovi kompatibility zariaden├ş – Oprava logickej chyby na zlep┼íenie v├Żkonu – Opraven├ę spustenie patchfinderu pre zariadenia A7-A8 – Povolenie ├║tek z v├Ązenia s po┼íkoden├Żm adres├írom / tmp

Ak u┼ż pou┼ż├şvate star┼íiu verziu unc0ver jairbreak, odpor├║─Źame v├ím stiahnu┼ą a nain┼ítalova┼ą unc0ver v5.2,1 ─Źo najsk├┤r, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky najnov┼íie opravy a vylep┼íenia. Toto nie je beta verzia, ale ├║pln├í verejn├í verzia.

Ako v┼żdy, najnov┼íiu verziu uncilver ├║tek z v├Ązenia si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą na unc0ver.dev. Ak ste e┼íte predt├Żm nepou┼ż├şvali ├║tek z v├Ązenia s programom unc0ver, odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą postupn├Ż n├ívod, ktor├Ż v├ím uk├í┼że, ako to urobi┼ą v AltStore.

Stiahli ste si a nain┼ítalovali do svojho telef├│nu najnov┼íiu verziu unc0ver? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii ni┼ż┼íie.