Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Umieraj├║ce svetlo 2 v├şrus oneskorenia tie┼ż trp├ş, nem├í d├ítum vydania

Do roku 2020 sa za─Ź├şnaj├║ po─Źetn├ę oneskorenia a posledn├í hra, ktor├í tomuto v├şrusu pod─żahne, je Umieraj├║ce svetlo 2, a ak bola hra napl├ínovan├í na odchod na jar tohto roku (Marec – j├║n), teraz ┼ít├║dia oneskorila jej spustenie, ─Źo je najhor┼íie zo v┼íetk├Żch nie je ┼żiadne nov├ę sp├║┼í┼ąacie okno, boli obmedzen├ę iba na ozna─Źenie, ┼że v nadch├ídzaj├║cich mesiacoch odhalia ─Ćal┼íie podrobnosti.

Umieraj├║ce svetlo 2 740x416 0

ÔÇ×Bol to pre n├ís ve─żmi ru┼ín├Ż rok, preto┼że pokra─Źujeme v pr├íci na na┼íom najv├Ą─Ź┼íom projekte doteraz. Vieme, ┼że sa na hru te┼í├şte a chceme splni┼ą presne to, ─Źo sme s─ż├║bili.

Na za─Źiatku bol na┼í├şm cie─żom to Dying Light 2 Vy┼ílo na jar 2020, ale bohu┼żia─ż potrebujeme viac ─Źasu na v├Żvoj, aby sme naplnili na┼íu v├şziu. V nadch├ídzaj├║cich mesiacoch budeme ma┼ą viac podrobnost├ş, o ktor├ę sa budeme m├┤c┼ą podeli┼ą, a ke─Ć budeme ma┼ą ─Ćal┼íie inform├ície, ozveme sa v├ím. Ospravedl┼łujeme sa za t├║to nechcen├║ spr├ívu. Na┼íou prioritou je pon├║knu┼ą z├í┼żitok, ktor├Ż sp─║┼ła na┼íe vysok├ę ┼ítandardy a o─Źak├ívania od v├ís, na┼íich fan├║┼íikov.

Zosta┼łte v platnosti a ─Ćakujeme na┼íim fan├║┼íikom z cel├ęho sveta za ich neust├ílu podporu, trpezlivos┼ą a porozumenie.

Techland

– gener├ílny riadite─ż Pawet Marchewka ÔÇť