UMi Z Android 7,1,1 Nug├ítov├í aktualiz├ícia bude vydan├í ─Źoskoro

UMi Z Android 7,1,1 Nug├ítov├í aktualiz├ícia bude vydan├í ─Źoskoro 1

UMI je ─Ź├şnsky v├Żrobca inteligentn├Żch telef├│nov a elektroniky, ktor├Ż up├║tal pozornos┼ą ─żud├ş vydan├şm jedn├ęho z ve─żmi elegantn├Żch smartf├│nov, tj. UMi Z. Tento telef├│n je dod├ívan├Ż s telef├│nom 4 GB RAM a 32 GB ROM a je nap├íjan├Ż z 3780 mAh bat├ęrie. Predn├ę aj zadn├ę fotoapar├íty maj├║ 13 megapixelov a dok├í┼żu sn├şma┼ą kvalitn├ę obr├ízky s takmer ┼żiadnymi blokovac├şmi artefaktmi. Medzi ─Ćal┼íie funkcie patr├ş dotykov├ę ID na odomknutie smartf├│nu, ─Źo v skuto─Źnosti poskytuje v├Ą─Ź┼íiu osobn├║ bezpe─Źnos┼ą. ├Üprimne povedan├ę, UMi sa v├ím nemus├ş zda┼ą ako zn├ímy v├Żrobca smartf├│nov, ale existuje ve─ża ve─żmi spokojn├Żch pou┼ż├şvate─żov UMi Z. Dobrou spr├ívou pre nich je UMi Z Android. 7,1,1 Nug├ítov├í aktualiz├ícia bude ─Źoskoro k dispoz├şcii.

UMi Z Android 7,1,1 Nug├ítov├í aktualiz├ícia bude vydan├í ─Źoskoro

UMi Z Android 7,1,1 Nug├ítov├í aktualiz├ícia bude vydan├í ─Źoskoro

Je ├║plne pravda, ┼że UMi Z je v mnoh├Żch oh─żadoch jedine─Źn├Żm zariaden├şm. Ofici├ílna informa─Źn├í str├ínka spolo─Źnosti hovor├ş, ┼że ide o typ telef├│nu, ktor├ęho s├║─Źasti, ako s├║ bat├ęria, sn├şma─Źe fotoapar├ítu a RAM, vyr├íbaj├║ niektor├ş ┼ípi─Źkov├ş v├Żrobcovia smartf├│nov a s├║ to spolo─Źnosti Samsung a Sony. Spolo─Źnos┼ą ver├ş, ┼że to je presne to, ─Źo rob├ş ich telef├│n najlep┼í├şm a UMi Z Android 7,1,1 Aktualiz├ícia Nougat do zariadenia ve─ża prid├íva.

Pokia─ż viete, UMi Z je prv├ę zariadenie poh├í┼łan├ę ─Źipovou sadou Heltek X 27 od spolo─Źnosti Mediatek. Ak m├í spolo─Źnos┼ą veri┼ą, tento telef├│n pracuje na ─Źistom OS Android. Hlin├şkov├ę telo dod├íva svojmu ┼ít├Żlu viac. Aby som bol ├║primn├Ż, v├Żrobca dal na dizajn telef├│nu ve─ża t├│nov. Vyzer├í to celkom profesion├ílne. Ned├ívno bol aktualizovan├Ż na Android 7,0 a UMi Z Android 7,1,1 Aktualiz├ícia Nug├ítu prich├ídza v ─Źase, ke─Ć to nikto skuto─Źne neo─Źak├íval.

Neexistuje ┼żiadne ofici├ílne ozn├ímenie t├Żkaj├║ce sa presn├ęho d├ítumu, ale pod─ża niektor├Żch f├│r sa stretne s jednotkami UMi Z koncom j├║na alebo prv├ęho t├Ż┼żd┼ła j├║la. ─îakanie je teda takmer u konca a UMi Z Android 7,1,1 Aktualiz├ícia Nougat pri┼ąahuje pozornos┼ą mnoh├Żch bud├║cich kupuj├║cich smartf├│nov. Z f├│r vypl├Żva aj to, ┼że pou┼ż├şvatelia dostan├║ kontextov├ę spr├ívy na aktualiz├íciu. Ak si to nikto nev┼íimne, zariadenie je mo┼żn├ę aktualizova┼ą ru─Źne tak, ┼że prejdete do ─Źasti Nastavenia> Inform├ície o telef├│ne> Verzia syst├ęmu Android.

Ak sa m├í veri┼ą f├ímam, spolo─Źnos┼ą ve─żmi tvrdo pracuje na tom, aby si vzala telef├│n na Android O, ─Źo bude pravdepodobne dobr├Ż krok, aby sa jeho zariadenia dostali do ve─żkej miery ├║spechu.